Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» переконливо перемогла «RADENT», «Кам’янка» залишила останню сходинку (СТАТИСТИКА, ТАБЛИЦЯ, БОМБАРДИРИ)

Понеділок, 13 вересня 2021 04:25
Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» переконливо перемогла «RADENT», «Кам’янка» залишила останню сходинку. Обласна футбольна Суперліга: «Фазенда» переконливо перемогла «RADENT», «Кам’янка» залишила останню сходинку.

Зіграно три матчі чотирнадцятого туру обласної Суперліги.

Партнер рубрики — KOSTUMCHEK — Чоловічі костюми — бездоганний вигляд та висока якість

Команда «Фазенда» приймала колектив «RADENT».

На 14 хвилині зустрічі відзначився Павло Бабій, а згодом перший гол за «Фазенду» забив досвідчений Андрій Фурега. Ще до перерви Юрій Масікевич довів рахунок до 3:0 на користь «Фазенди».

Відзначимо також вдалі дії у першому таймі молодого гравця господарів Максима Бурденюка, який отримав місце у стартовому складі.

У другій половині зустрічі підопічні Олександра Степанова продовжували проводити результативні атаки. На 50 хвилині гри знову відзначився Юрій Масікевич, а через 5 хвилин Юрій не реалізував стовідсотковий момент. Зрештою, Юрій Масікевич таки оформив хет-трик, вразивши ворота гостей на 73 хвилині гри.

Гравці команди «RADENT» спромоглися забити один гол, який на свій рахунок записав Андрій Руснак.

Не пішов з поля без голу і капітан «Фазенди» Микола Кавуля, який встановив остаточний рахунок гри - 6:1 на користь господарів поля.

«Фазенда» - «RADENT» - 6:1 (3:0)

8 вересня 2021 р. Ленківці. 100 глядачів.

Арбітр - Андрій Кошура (Чернівці) , асистенти арбітра - Володимир Бамбурак (Чернівці), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостерігач арбітражу - Василь Грушкевич (Чернівці).

«Фазенда»: Олег Цуркан, Микола Кавуля, Максим Бурденюк (Юрій Антонюк, 53), Андрій Фурега (Максим Василишин, 52), Вадим Пислар (Іван Паньків, 55), Олександр Руснак, Дмитро Бараняк, Юрій Масікевич, Павло Бабій, Сергій Ільїн (Микола Коваль, 51), Станіслав Вішніцький. Запасний: Дмитро Перчула.

«RADENT»: Михайло Герицун (Олексій Штефанюк, 46), Михайло Кузик, Іван Горащук, Владислав Мироник, Максим Коломієць, Станіслав Продан, Андрій Руснак, Олександр Білоус, Степан Федоров, Василь Кочет (Микола Сочован, 65), Вячеслав Гончерюк (Євген Єрмілов, 46). Запасні: Віорел Радукан, Володимир Жуківський.

Голи: Павло Бабій (14), Андрій Фурега (26), Юрій Масікевич (38,50,73), Микола Кавуля (85) - Андрій Руснак (71).

На стадіоні «Мальва» відбувся матч між командами «Магістраль» та «Волока». Після першого тайму вигравали гравці «Магістралі» - 1:0. Відзначився Ігор Дончак. Гості зуміли схилити шальки терезів на свій бік вже під завісу зустрічі. Спочатку власні ворота вразив Ігор Гончар, а за дві хвилини до завершення основного часу переможний гол забив Іван Оробець.

«Волока» святкувала перемогу з рахунком 2:1 та обійшла у турнірній таблиці «Чагор». Щоправда, команда «Чагор» не зіграла ще виїзний матч 12-го туру із «Кам’янкою», який відбудеться 12 вересня.

«Магістраль» - «Волока» - 1:2 (1:0)

10 вересня 2021 р. Чернівці. Стадіон «Мальва». 50 глядачів.

Арбітр - Віталій Мельник (Чернівецький район), асистенти арбітра - Георгій Нікифоряк (Чернівецький район), Марія Сас-Батрак (Чернівці), спостергігач арбітражу - Микола Левко (Чернівці).

«Магістраль»: Андрій Герасимчук, Віталій Гончар (Дмитро Барановський, 90), Павло Гончар, Олександр Таневський, Максим Куляк, Іван Бажанський, Ігор Дончак (Андрій Шинкар, 78), Віктор Куляк, Олександр Івасюк, Олександр Доскалюк, Максим Бомко. Запасні: Максим Зубаль, Віктор Ващук.

«Волока»: Анатолій Волощук, Олександр Скутельник (Віталій Урсуляк, 83), Сергій Жижиян, Олег Штефуник, Іван Макотяк (Вадим Гура, 90), Іван Оробець, Андрій Савчук, Володимир Шородок (Євген Маркін, 77), Дмитро Лахман (Богдан Столощук, 55), Андрій Філіпчук (Олександр Божескул, 46), Артем Почтар. Запасний: Максим Нагірний.

Голи: Ігор Дончак (28) - Віталій Гончар (84, автогол), Іван Оробець (88).

Попередження: Павло Гончар (90+2).

Не було голів у матчі «Кам’янка» - «Чагор». Ця нічия дозволила гравцям ФК «Кам’янка» залишити останнє місце турнірної таблиці.

«Кам’янка» - «Чагор» - 0:0

12 вересня 2021 р. Кам’янка. 200 глядачів.

Арбітр - Олександр Бурдужук (Чернівецька область), асистенти арбітра - Сергій Дарійчук (Чернівці), Вадим Косован (Чернівецький район), спостерігач арбітражу - Микола Солоненко (Чернівецький район).

«Кам’янка»: Мансур Хачаруєв, Андрій Карлійчук, Юрій Карлійчук, Василь Буждуга, Вячеслав Воробець (Юрій Герасимюк, 46; Іван Гуцуляк, 73), Василь Русу, Олексій Вабиляк, Василь Лазурко, Руслан Онофрійчук, Анатолій Панцир, Олександр Бождуга. Запасні: Максим Баш, Василь Кузик.

«Чагор»: Юрій Сопонару, Богдан Рачинський, Олександр Булезюк, Олександр Чорней, Дмитро Попович (Олександр Боднарчук, 60), Максим Микитюк (Олександр Дейнеко, 46), Анатолій Сопонару, Денис Вашній (Віталій Стратейчук, 67), Артем Єлов, Андрій Гульчак (Микола Палагнюк, 67), Артем Рябко. Запасні: Володимир Бельмега, Вячеслав Мангер.

Попередження: Василь Русу (43), Василь Буждуга (53), Юрій Герасимюк (58), Іван Гуцуляк (83) - Артем Рябко (25), Дмитро Попович (56), Олександр Чорней (84).