На Буковині відбудеться боксерський «Кубок Погодіних»

11-13 травня вже втретє в Чернівцях відбудеться міжнародний турнір з боксу «Кубок Едуарда та Олександра Погодіних».

Буковинський боксер Жижиян переміг в Івано-Франківську призера чемпіонату Європи

В Івано-Франківську відбулася міжнародна зустріч з боксу між представниками України та Італії.

Микола Гакман: «Готуємося до чемпіонату світу»

Нещодавно в Італії завершився боксерський чемпіонат Європи серед молоді.

Боксерська збірна України здобула в Італії 7 нагород

Українські боксери завершили виступи на чемпіонаті Європи серед молоді, який відбувся в Італії.

Буковинський боксер Томюк – бронзовий призер чемпіонату Європи серед молоді

Боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк здобув бронзову нагороду чемпіонату Європи серед молоді, який відбувається в Італії.

Боксер із Вижниці Томюк – у півфіналі чемпіонату Європи серед молоді (ВІДЕО)

Боксер з Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк продовжує перемагати на чемпіонаті Європи серед молоді, який відбувається в Італії.

Боксерський чемпіонат Європи серед молоді: Томюк переміг грузина (ВІДЕО)

Вдало розпочав виступи на чемпіонаті Європи серед молоді буковинський боксер Юрій Томюк.

Буковинський боксер Вадим Клим отримав звання «майстер спорту України»

Відомому буковинському боксерові Вадиму Климу присвоїли звання «майстер спорту України».  

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 15-9 26
2 «Минай» 21-13 24
3 «Черкащина-Академія» 16-12 22
4 «Верес» 10-10 21
5 «Полісся» 9-9 21
6 «Нива» В 12-10 20
7 «Поділля» 11-12 16
8 «Нива» Т 11-14 16
9 «Буковина» 12-24 11
10 «Чайка» 9-13 10
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Буковина» 13-4 13
2 «Ніка» 9-1 12
2 «МФА» 10-4 11
4 «Прикарпаття» 13-7 10
5 «Адреналін» 8-5 9
6 «Динамо» Львів 5-6 7
7 «Темп» 4-16 3
8 «Поділля» 3-15 2
9 «Гірник» 1-8 1
Чемпіонат України серед чоловічих команд з хокею на траві. Вища ліга. 2018-2019
1 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця 61-3 20
2

«ШВСМ-Старт» Бердичівський р-н

19-1 20
3 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 20-14 15
4 ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 19-28 15
5 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 9-16 14
6 ОСДЮСШОР«Олімпія» Вінниця 14-18 12
7 Збірна Черкаської обл. 10-17 12
8 ХК «Політехнік» Коростень 7-32 6
9 Збірна Чернівецької обл. 2-32 5
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 МСК «Кіцмань» 32-14 32
2 ФК «Неполоківці» 29-7 30
3 ФК «Коровія» 38-12 28
4 ФК «Іванківці» 36-12 28
5 «Золотий колос» 25-28 27
6 «Драгуш Воде» 17-32 12
7 «Стелс» 17-27 11
8 «Черемош-Вижниця» 18-43 10
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 45-13 30
2 «Дрім-Тім» 29-10 26
3 «Путила» 30-18 19
4 «Іва» 13-16 16
5 «Садгора» 21-22 14
6 «Берегомет» 13-32 11
7 ФК «Кам'янка» 19-36 9
8 «Фазенда» 16-39 5
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 62-16 51
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 71-38 42
3 ФК «Фазенда» 46-18 39
4 «Університет» 61-25 35
5 «RA-DENT» 47-47 29
6 УСК «Довбуш» 37-27 27
7 «Лужани» 26-55 16
8 «Бульвар-БукФам» 20-44 15
8 «Буковина-U-17» 23-61 5
10 ФК «Чернівці» 10-78 2