RSS
Category List
Chernivtsi Open 2017
Chernivtsi Open 2017
Chernivtsi Open 2018
Chernivtsi Open 2018
«Меморіал Владислава Самойлова»
«Меморіал Владислава Самойлова»
«Меморіал Володимира Балинського»
«Меморіал Володимира Балинського»
«Меморіал Володимира Гаврикова»
«Меморіал Володимира Гаврикова»
«Меморіал Олександра Гольдберга»
«Меморіал Олександра Гольдберга»
«Меморіал Юрія Морохіна»
«Меморіал Юрія Морохіна»
Чемпіонат України 2018 (U14)
Чемпіонат України 2018 (U14)
Чемпіонат Чернівецької області-2018
Чемпіонат Чернівецької області-2018
Чернівецький міський молодіжний шаховий турнір
Чернівецький міський молодіжний шаховий турнір
Шаховий фестиваль до Дня Святого Миколая
Шаховий фестиваль до Дня Святого Миколая
 
 
Powered by Phoca Gallery

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7

Персони

JoomShaper