ФК «Іванківці» - переможець «Кубку Буковинських зірок» (ВІДЕО, ФОТО)

П'ятниця, 05 січня 2018 19:41

На штучному полі ФОК «Олімпія» відбулися матчі другого ігрового дня «Різдвяного Кубку Буковинських зірок», який пройшов під егідою Чернівецької обласної федерації футболу.

За підсумками учорашніх матчів визначилися учасники фіналу та гри за третю сходинку.

Фоторепортаж з матчу «Буковина» (U19) – ФК «Іванківці» 2:3
Фоторепортаж з матчу ФК «Волока» - «Університет» 1:1 (пенальті — 1:4)
Фоторепортаж з матчу ФК «Волока» - «Буковина» (U19) 1:1 (пенальті — 5:6)
Фоторепортаж з фіналу «Університет» — ФК «Іванківці» 1:1 (пенальті — 4:5)

У матчі за третє місце зіграли ФК «Волока» та «Буковина» (U19). У першому таймі команди голів не забили. А ось першими відзначилися гравці «Волоки». Результативний удар на свій рахунок записав Андрій Гордей. Підопічні Віталія Куниці зрівняли результат. Гол забив Валентин Рудич. Підсумок основного часу гри – нічия 1:1. У серії післяматчевих пенальті кращими стали футболісти «Буковини» (U19) – 6:5. Цікаво, що «Волока» вдруге у турнірі поступилася у футбольній лотереї.

Учасниками фінального матчу стали «Університет» та ФК «Іванківці». У першому таймі представники Кіцманського району не забили пенальті – вдало зіграв голкіпер «Університету» Іван Магіс. У другому таймі команди обмінялися голами. Спочатку вдало виконав штрафний Ладік Мелконян, а згодом рахунок зрівняв Юрій Пантя. І тут основний час гри завершився з результатом 1:1. А пенальті краще виконали гравці ФК «Іванківці» (5:4) та стали переможцями турніру.

Найкращим гравцем турніру визнано голкіпера ФК «Іванківці» Костянтина Гуцула. Церемонію нагородження проводили перший радник президента ФФУ, голова обласної федерації футболу Василь Орлецький та заступник голови обласної федерації футболу Юрій Мосейчук.

Склади команд:

ФК «Іванківці»: Костянтин Гуцул, Василь Томащук, Дмитро Давидний, Анатолій Максимчук Валерій Кривинчук, Микола Павлюк, Юрій Ткачук, Андрій Беженар, Максим Максимюк, Дмитро Дучак, Юрій Антонюк, Микола Коваленко, Юрій Пантя, Роман Гуцул, Ілля Гуцуляк.

«Університет»: Іван Магіс, Василь Нікифоряк, Ілля Стрільчук, Микола Геник, Олег Циганчук, Юрій Масікевич, Дмитро Пентелейчук, Андрій Шишигін, Ладік Мелконян, Іван Молофій, Андрій Королянчук, Орест Дмитерко, Юрій Головачук, Юрій Соломян, Павло Олійник, Андрій Лалак, Георгій Нікифоряк, Андрій Танасійчук.

«Буковина» (U19): Андрій Житарюк, Дмитро Постолакій, Микола Ковальчук, Микола Кузик, Ілля Томнюк Вадим Українець, Валентин Рудич, Даніел Раулюк, Владислав Павлович, Валентин Песаревський, Тарас Сивка, Вадим Бута, Василь Гакман, Денис Мельничук, Александру – Васілє Мунтян, Олександр Жумига, Давид Шутак, Вадим Мельничук.

ФК «Волока»: Валентин Подольський, Олег Цуркан, Олександр Дележа, Микола Гречко, Володимир Найко, Олександр Руснак, Сергій Ільїн, Олександр Салагор, Вадим Пислар, Степан Маковійчук, Олександр Темерівський, Андрій Гордей, Євген Немтінов, Олександр Тодорович, Максим Федорович.

Фото та коментарі учасників турніру - згодом.