На «Буковині» провели зимовий легкоатлетичний чемпіонат (+ ФОТО, РЕЗУЛЬТАТИ)

Неділя, 14 січня 2018 14:59

Понад 280 спортсменів взяли участь у зимовому чемпіонаті Чернівецької області з легкої атлетики.

Змагання відбулися на стадіоні «Буковина». В обласному центрі змагалися представники Чернівців, Кіцманя, Сторожинця, Сокирян, Вижниці, Хотина.

Фоторепортаж з зимового чемпіонату Чернівецької області з легкої атлетики. Змагання Фоторепортаж з зимового чемпіонату Чернівецької області з легкої атлетики. Нагородження

 

За підсумками змагань визначався склад збірних області для участі у чемпіонатах України, які відбудуться у січні-лютому цього року.

п/п

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Міс-це

 

Розряд

Біг 60 м дівчата 2004-2003 р.н.

14.30                                                                                                    І забіг

204

Онуфрійчук Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

9.3

 

ІІю

5

Добровольська Олена 

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.8

Ф

Ію

118

Пономаренко Катерина

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

8.9

 

Ію

14.31                                                                                                    ІІ забіг

257

Кузик Олександра

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

9.1

 

Ію

113

Карабінович Юлія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

9.4

 

ІІю

241

Лукенюк Юлія

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

9.3

 

ІІю

14.32                                                                                                   ІІІ забіг

250

Семчук Яна

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

DNS

DQ

 

3

Мельник Юлія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

242

Самойленко Ліза

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г. Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

14.33                                                                                                    Ізабіг

146

Чайковська Катерина

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

9.7

 

ІІю

43

Климюк Марія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.4

Ф

Ію

942

Горланова Анастасія

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

10.7

 

 

14.34                                                                                                   V забіг

117

Фочук Олександра

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

9.5

 

ІІю

940

Мудрак Емілія

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

10.0

 

ІІІю

132

Базильчук Ірина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

9.9

 

ІІІю

14.35                                                                                                    VІ забіг

45

Лихоніна Тетяна

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

9.6

 

ІІю

144

Гукасян Анна

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

9.8

 

ІІІю

60

Коляска Ірина

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.5

Ф

ІІІ

14.36                                                                                                   VІІ забіг

51

Оліївська Катерина

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

9.3

 

ІІю

116

Гарага Діана

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Чаманов І.М.

DNS

DQ

 

244

Іванцен Світлана

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

9.7

 

ІІю

14.37                                                                                                   VІІІ забіг

104

Горланова Вікторія

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

10.4

 

 

630

Товстюк Крістіна

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

9.6

 

ІІю

202

Бона Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

10.0

 

ІІІю

IX забіг

954

Козир Влада

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

9.9

 

ІІІю

807

Плінгей Каріна

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

9.3

 

ІІю

953

Кушнір Анастасія

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

9.0

 

Ію

Біг 60 м дівчата 2002-2001 р.н.

14.38                                                                                                   І забіг

100

Ковалишин Наталія

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.0

Ф

ІІ

206

Онуфрійчук Діана

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

9.3

 

ІІю

204

Григоращук Марія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

9.5

 

ІІю

14.39                                                                                                   ІІ забіг

205

Бонар Олександра

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

9.2

 

Ію

131

Драгінда Катерина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.9

Ф

Ію

207

Юзва Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

8.6

Ф

ІІІ

14.40                                                                                Біг 60 м юніорки 2000-1999 р.н.

111

Чоропіта Даша

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

9.0

ІІІ

Ію

933

Гураль Маряна

ДЮСШ «Колосок»

Колос

Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б.

8.9

ІІ

Ію

10

Маньковська Наталія

ШВСМ Чернівці

Освіта

Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б.

8.4

І

ІІІ

14.41                                                                          Біг 60 м молодь(жінки) 1998-1996 р.н.

41

Івасик Вікторія

ОДЮСШ«Буревіснк»

Медик

Арсенюк М.В.,Городинський С.І.

8.5

ІІІ

ІІІ

952

Соколовська Валентина

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г., Ячнюк Ю.Б.

 

8.4

ІІ

ІІІ

942

Ватаманюк Вікторія

ДЮСШ «Колосок»

Колос

Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б.

8.3

І

ІІІ

14.42                                                                              Біг 60 м жінки 1995 р.н. і старші

957

Руснак Марія

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г

7.7

І

І

18

Попадюк Аліна

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.8

ІІ

ІІ

44

Філянович Ольга

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

8.8

ІІІ

Ію

Біг 60 м юнаки 2004-2003 р.н.

14.43                                                                                                  І забіг

145

Якимович Максим

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

8.4

 

ІІю

256

Грига Валентин

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

8.1

 

Ію

147

Пелегатий Станіслав

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

DNS

DQ

 

208

Сафронюк Олександир

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

9.5

 

 

14.44                                                                                                  ІІ забіг

952

Гарбес Євген

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

9.4

 

 

506

Луцишин Тімур

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

9.6

 

 

95

Слоцький Вадим

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.7

Ф

ІІІю

14.45                                                                                                  ІІІ забіг

245

Доскалюк Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

9.2

 

 

12

Грига Юрій

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

9.3

 

 

51

Кушнір Михайло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.2

 

Ію

808

Севергін Назар

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

8.3

 

ІІю

14.46                                                                                                  Ізабіг

65

Чонтул Дмитро

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.2

 

Ію

249

Кушнір Володимир

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

9.9

 

 

16

Сульжик Олексій

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

8.1

 

Ію

14.47                                                                                                 V забіг

12

Суханов Ілля

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.2

 

Ію

14

Мислик Микола

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

122

Юрійчук Станіслав

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.6

 

ІІю

831

Головачук Антон

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

8.6

 

ІІю

14.48                                                                                                  VІ забіг

242

Смерека Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

7.9

Ф

Ію

15

Івасюк Іван

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

9.7

 

 

111

Булига Святослав

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

10.0

 

 

14.49                                                                                                  VІІ забіг

15

Костащук Іван

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

115

Чернієвич Андрій

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

8.0

Ф

Ію

9

Поляк Микола

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.4

 

ІІю

802

Швець Богдан

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

8.7

 

ІІІю

14.50                                                                                                  VІІІ забіг

940

Шубран Георгій

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

DNS

DQ

 

142

Щербатий Вадим

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

8.5

 

ІІю

206

Шалаєв Микола

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

8.6

 

ІІю

14.51                                                                                                  Ізабіг

146

Петрашеску Олег

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

DNS

DQ

 

2

Ковалишин Павло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

9.6

 

 

1286

Гонтар Олег

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Бибик О.І.

DNS

DQ

 

Xзабіг

952

Попоня Олег

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

9.0

 

ІІІю

1287

Гонтар Олексій

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Бибик О.І.

10.1

 

 

Біг 60 м юнаки 2002-2001 р.н.

14.52                                                                                                  І забіг

42

Івасюк Серафим

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І

7.5

Ф

ІІ

1516

Яновський Давид

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.3

Ф

ІІ

908

Парамонов Кирил

ДЮСШ №4

Освіта

Юзюк О.Б.

8.8

 

ІІІю

14.53                                                                                                  ІІ забіг

66

Лакуста Назар

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І

8.5

 

ІІю

6

Добровольський Олександр

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.1

 

Ію

649

Георгеман Дмитро

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

8.4

 

ІІю

14.54                                                                                                  ІІІ забіг

 921

Бурлака Вітілій

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

8.4

 

ІІю

55

Гончарук Сергій

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.3

 

ІІю

637

Горошкевич Сергій

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

243

Волощук Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

7.8

Ф

ІІІ

Біг 60 м юніори 2000-1999 р.н.

14.55                                                                                                  І забіг

936

Дарчук Максим  

ШВСМ Чернівці

Освіта

Тищк Д.І., Прондюк Р.І.

7.3

Ф

ІІ

203

Паращук Максим

ШВСМ Чернівці

Освіта

Павлюк І.Г., Ячнюк І.О

7.4

 

ІІ

12

Маковійчук Максим

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.2

Ф

ІІ

14.56                                                                                                  ІІ забіг

18

Власов Павло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

 922

Темерівський Андрій

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

7.8

 

ІІІ

927

Фельдман Дмитро

ДЮСШ №4

Освіта

Юзюк О.Б.

8.3

 

ІІю

14.57                                                                                                  ІІІ забіг

937

Фелечко Максим

ДЮСШ «Колосок»

Колос

Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б.

7.5

 

ІІІ

648

Доменюк Максим

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

9.2

 

 

679

Петров Євген

ДЮСШ №4

Освіта

Юзюк О.Б.

9.0

 

ІІІю

117

Савчук Валентин

Особисто

Освіта

Прондюк Р.І.

7.0

Ф

І

Біг 60 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

14.58                                                                                                  І забіг

640

Унгурян Дмитро

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

DNS

DQ

 

17

Бабич Іван

КБУ ДЮСШ

Медик

Арсенюк М.В.,Городинський С.І.

7.0

Ф

І

201

Миронець Олег

ШВСМ Чернівці

Освіта

Павлюк І.Г., Ячнюк І.О

7.3

 

ІІ

111

Кибич Василь

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

7.6

 

ІІІ

14.59                                                                                                  ІІ забіг

125

Кузін Максим

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.2

Ф

ІІ

114

Гоздуб Іван

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

7.7

 

ІІІ

7

Дойчук Іван

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

96

Раскруча Денис

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.5

Ф

ІІІ

Біг 60 м чоловіки 1995 р.н. і старші

15. 00                                                                                                 І забіг

109

Урсуляк сергій

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

DNS

DQ

 

957

Данілов Олександр

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.

7.1

Ф

ІІ

116

Гриневич Юрій

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

7.8

Ф

ІІІ

15.01                                                                                                  ІІ забіг

725

Богатирьов Вадим

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

8.2

 

Ію

110

Джелеп Юрій

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

8.1

 

Ію

952

Помогаев Олександр

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

6.8

Ф

І

15.02                                                                                                  ІІІ забіг

713

Келлер Володимир

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

8.5

 

ІІю

115

Рудий Володимир

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

8.4

 

ІІю

1

Ібрагімов Еміль

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

1288

Гаврилюк Олександр

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Бибик О.І

9.2

 

 

 

уч-ка

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

 

Розряд

Біг 100 м дівчата 2004-2003 р.н.

15.10                                                                                                  І забіг

204

Онуфрійчук Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

15.1

 

ІІю

118

Пономаренко Катерина

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

14.2

ІІІ

Ію

132

Базильчук Ірина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

807

Плінгей Каріна

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

15.2

 

ІІю

15.12                                                                                                  ІІ забіг

242

Самойленко Ліза

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

43

Климюк Марія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

14.0

І

ІІІ

954

Козир Влада

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

16.3

 

 

953

Кушнір Анастасія

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

14.7

 

Ію

15.13                                                                                                  ІІІ забіг

257

Кузик Олександра

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

113

Карабінович Юлія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

DNS

DQ

 

5

Добровольська Олена 

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

14.6

 

Ію

104

Горланова Вікторія

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

16.6

 

 

202

Бонар Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

16.5

 

 

15.15                                                                                                  Ізабіг

942

Горланова Анастасія

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

18.4

 

 

60

Коляска Ірина

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

14.1

ІІ

Ію

45

Лихоніна Тетяна

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

15.16                                                                                                  V забіг

51

Оліївська Катерина

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

15.0

 

ІІю

24

Маковій Наталія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

15.4

 

ІІю

250

Семчук Яна

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

16.9

 

 

15.18                                                                                                  VІ забіг

3

Мельник Юлія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

630

Товстюк Крістіна

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

16.0

 

 

 

Біг 100 м дівчата 2002-2001 р.н.

15.20                                                                                                    І забіг

100

Ковалишин Наталія

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

13.0

І

ІІІ

205

Бонар Олександра

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

14.9

 

ІІю

131

Драгінда Катерина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

15.2

 

ІІю

15.21                                                                                                  ІІ забіг

206

Онуфрійчук Діана

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

15.7

 

ІІІю

1129

Терлецька Маргарита

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

14.6

ІІІ

Ію

21

Миронюк Марина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

15.1

 

ІІю

15.23                                                                                                  ІІІ забіг

974

Григоращук Марія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

15.3

 

ІІю

207

Юзва Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

14.3

ІІ

Ію

15.25                                                                              Біг 100 м юніорки 2000-1999 р.н.

10

Маньковська Наталія

ШВСМ Чернівці

Освіта

Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б.

13.4

І

ІІІ

111

Чоропіта Даша

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

14.9

ІІІ

ІІю

933

Гураль Маряна

ДЮСШ «Колосок»

Колос

Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б.

14.7

ІІ

Ію

15.27                                                                        Біг 100 м молодь(жінки) 1998-1996 р.н.

952

Соколовська Валентина

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г., Ячнюк Ю.Б/

13.4

ІІ

ІІІ

942

Ватаманюк Вікторія

ДЮСШ «Колосок»

Колос

Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б.

13.1

І

ІІ

41

Івасик Вікторія

ОДЮСШ«Буревіснк»

Медик

Арсенюк М.В.,Городинський С.І.

13.5

ІІІ

Ію

Біг 100 м жінки 1995 р.н. і старші

18

Попадюк Аліна

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

12.4

І

І

Біг 100 м юнаки 2004-2003 р.н.

15.30                                                                                                  І забіг

206

Шалаєв Микола

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

14.0

 

ІІІю

146

Петрашеску Олег

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

DNS

DQ

 

12

Грига Юрій

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

208

Сафронюк Олександр

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

15.3

 

 

1287

Гонтар Олег

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Бибик О.І

15.4

 

 

15.31                                                                                                  ІІ забіг

952

Гарбес Євген

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

15.3

 

 

256

Грига Валентин

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

122

Юрійчук Станіслав

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

14.1

 

 

1289

Гонтар Олексій

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Бибик О.І

19.9

 

 

15.33                                                                                                  ІІІ забіг

248

Іванцен Ілля

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

16.0

 

 

14

Мислик Микола

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

15.7

 

 

95

Слоцький Вадим

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

12.2

І

Ію

15.34                                                                                                  Ізабіг

111

Булига Святослав

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

208

Коваль Ярослав

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

DNS

DQ

 

940

Шубран Георгій

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

DNS

DQ

 

15.36                                                                                                 V забіг

15

Костащук Іван

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

16.1

 

 

51

Кушнір Михайло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

13.0

ІІ

ІІю

249

Кушнір Володимир

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

16.7

 

 

15.37                                                                                                  VІ забіг

15

Івасюк Іван

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

16.3

 

 

506

Луцишин Тімур

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

15.6

 

 

142

Щербатий Вадим

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

13.9

 

 

15.39                                                                                                  VІІ забіг

9

Поляк Микола

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

13.5

 

 

65

Чонтул Дмитро

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

15.6

 

 

115

Чернієвич Андрій

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

13.0

ІІІ

ІІю

15.40                                                                                                  VІІІ забіг

12

Суханов Ілля

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

13.4

 

ІІю

245

Доскалюк Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

DNS

DQ

 

Біг 100 м юнаки 2002-2001 р.н.

15.42                                                                                                  І забіг

1516

Яновський Давид

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

11.8

І

ІІІ

66

Лакуста Назар

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

13.9

 

ІІІю

 921

Бурлака Вітілій

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

14.9

 

 

15.43                                                                                                  ІІ забіг

928

Скрипкар Валерій

ДЮСШ №4

Освіта

Грищук А.С.

15.9

 

 

42

Івасюк Серафим

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

12.3

ІІ

Ію

243

Волощук Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

DNS

DQ

 

819

Москалюк Станіслав

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

14.1

 

 

15.44                                                                                                  ІІІ забіг

125

Драпака Богдан

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

637

Горошкевич Сергій

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

951

Харабара Деник

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

13.6

 

ІІІю

901

Костащук Андрій

ДЮСШ №4

Освіта

Грищук А.С.

14.0

 

ІІІю

15.46                                                                                                  Ізабіг

649

Георгеман Дмитро

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

13.6

 

ІІІю

55

Гончарук Сергій

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

925

Іванчук Іван

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М.

13.2

 

ІІІю

15.47                                                                                                  V забіг

6

Добровольський Олександр

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

12.7

ІІІ

ІІю

908

Парамонов Кирил

ДЮСШ №4

Освіта

Юзюк О.Б.

16.8

 

 

1290

Хованець Олександр

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Бибик О.І.

12.8

 

ІІю

Біг 100 м юніори 2000-1999 р.н.

15.49                                                                                                  І забіг

927

Фельдман Дмитро

ДЮСШ №4

Освіта

Юзюк О.Б.

13.9

 

ІІІю

203

Паращук Максим

ШВСМ Чернівці

Освіта

Павлюк І.Г., Ячнюк І.О

11.5

ІІ

ІІ

   12

Маковійчук Максим

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

11.3

І

ІІ

15.50                                                                                                  ІІ забіг

18

Власов Павло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

  922

Темерівський Андрій

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

12.9

ІІІ

ІІю

679

Петров Євген

ДЮСШ №4

Освіта

Юзюк О.Б.

13.9

 

ІІІю

15.52                                                                                                  ІІ забіг

648

Доменюк Максим

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

14.3

 

 

937

Фелечко Максим

ДЮСШ «Колосок»

Колос

Ячнюк І.О., Ячнюк Ю.Б.

14.4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Біг 100 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

15.54                                                                                                  І забіг

201

Миронець Олег

ШВСМ Чернівці

Освіта

Павлюк І.Г., Ячнюк І.О

11.2

І

ІІ

17

Бабич Іван

КБУ ДЮСШ

Медик

Арсенюк М.В.,Городинський С.І.

DNS

DQ

 

111

Кибич Василь

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

11.9

 

ІІІ

15.56                                                                                                 ІІ забіг

640

Унгурян Дмитро

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

12.3

 

Ію

18

Раскруча Денис

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

11.8

ІІІ

ІІІ

114

Гоздуб Іван

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

12.2

 

Ію

15.58                                                                                                  ІІІ забіг

7

Дойчук Іван

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

50

Марфюк Захар

ОДЮСШ«Буревіснк»

Медик

Арсенюк М.В.,Городинський С.І.

12.2

 

Ію

125

Кузін Максим

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

11.2

ІІ

ІІ

Біг 100 м чоловіки 1995 р.н. і старші

16.00                                                                                                  І забіг

115

Рудий Володимир

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

14.8

 

 

957

Данілов Олександр

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.

DNS

DQ

 

110

Джелеп Юрій

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

12.8

ІІ

ІІю

16.02                                                                                                  ІІ забіг

952

Помогаев Олександр

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

60

Крамарюк Олександр

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

РоманюкВ.В.,МиронюкВ.Г.

12.7

І

ІІю

713

Келлер Володимир

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

13.8

 

ІІІю

16.04                                                                                                  ІІІ забіг

725

Богатирьов Вадим

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

13.1

 

ІІІю

116

Гриневич Юрій

У ДСНС у Чернівецькій обл.

 ------

Урсуляк С.М.

12.8

ІІІ

ІІю

43

Кісельов Володимир

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

13.8

 

 

1

Ібрагімов Еміль

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

уч-ка

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

 

Розряд

13.28                                                                                  Біг 800 м дівчата 2003-2004 р.н.

125

Бойко Роксолана

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.30.2

 

ІІІю

245

Сумарюк Кароліна

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

3.21.3

 

ІІІю

116

Фочук Анастасія

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

2.59.4

 

Ію

201

Черній Катерина

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

2.49.8

 

ІІІ

202

Гаращук Олександра

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

3.20.0

 

ІІІю

203

Черней Марія

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

3.16.1

 

ІІю

11

Голобуцька Таісія

Вижниця

Спартак

Лучик В.О.

2.40.4

І

ІІІ

12

Паскал Олександра

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

2.40.8

ІІ

ІІІ

207

Тележинська Августина

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

3.15.8

 

ІІю

1128

Барковська Тетяна

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

2.41.5

ІІІ

ІІІ

954

Козар Влада

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

3.23.7

 

ІІІю

13.32                                                                                  Біг 800 м дівчата 2001-2002 р.н.

16

Чорногуз Уляна

КБУ Чернівці

Спартак

Арсенюк М.В., Лучик В.О.

DNS

DQ

 

81

Шенкарюк Віолета

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

2.50.9

ІІ

ІІІ

928

Іонашко Антоніна

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

2.28.5

І

ІІ

949

Лепко Світлана

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.,Чаманов І.М.

2.59.4

 

Ію

379

Мартинюк Ванесса

Вижниця

Спартак

Лучик В.О.

3.00.1

 

Ію

126

Кушнірюк Тетяна

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.00.6

 

Ію

128

Демик Діана

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.06.1

 

ІІю

1653

Муковоз Катерина

Вижниця

Спартак

Лучик В.О.

2.58.6

 

Ію

127

Станкевич Ірина

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.09.8

 

ІІю

119

Дуб’як Надія

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.10.3

 

ІІю

10

Мартинюк Олександра

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

2.56.8

 

Ію

270

Плоскова Еріка

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

2.54.2

ІІІ

ІІІ

Біг 800 м юніорки 2000-1999 р.н.

280

Ковцун Ганна

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

2.59.1

ІІ

Ію

121

Бех Мішель

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.03.4

ІІІ

Ію

9

Барчук Оксана

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

2.58.3

І

Ію

13.36                                                                             Біг 800 м юнаки 2004-2003 р.н.

206

Тележинський Влас

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

2.08.7

І

ІІ

947

Хрестик Володимир

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

2.17.9

ІІ

ІІІ

117

Дмитрюк Гліб

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

2.49.1

 

ІІІю

947

Тарновецький Костянтин

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

2.47.6

 

ІІІю

241

Олексюк Олександр

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

2.58.6

 

 

147

Пелегатий Станіслав

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

3.09.5

 

 

249

Сумарюк Іван

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

3.11.7

 

 

86

Царик Юрій

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

3.14.2

 

 

246

Гашпан Ярослав

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

2.38.4

ІІІ

ІІю

247

Івончак Ілля

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

2.59.6

 

 

248

Іванцен Ілля

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

3.15.4

 

 

209

Семенов Микола

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

2.42.3

 

ІІІю

205

Пастернак Іван

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

2.38.5

 

ІІю

20

Савкевич Дмитро

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

3.02.2

 

 

118

Григоряк Микола

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

3.18.7

 

 

41

Мушкет Владислав

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

3.20.0

 

 

912

Червінський Назар

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М.

3.21.4

 

 

143

Костащук Олександр

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

3.28.2

 

 

952

Попоня Олег

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

3.29.4

 

 

13.40                                                                              Біг 800 м юнаки 2002-2001 р.н.

624

Маковій Юрій

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

DNS

DQ

 

644

Петренко Володимир

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

2.38.7

ІІІ

ІІю

120

Шкирба Микола

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

2.23.0

І

Ію

92

Бурак Микола

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

122

Захарчук Іван

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

2.49.7

 

ІІІю

107

Скидан Олександр

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

2.28.3

ІІ

Ію

106

Филіпець Валерій

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

2.48.4

 

ІІІю

1290

Хованець Олександр

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Бибик О.І.

2.42.1

 

ІІІю

Біг 800 м юніори 2000-1999 р.н.

145

Тікан Михайло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С. Токарюк І.М.

DNS

DQ

 

59

Білий Владислав

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.

2.10.1

І

ІІІ

202

Мамалицький Владислав

ШВСМ

Освіта

Павлюк І.Г., Ячнюк І.О

2.15.2

ІІ

ІІІ

90

Гандзій Іван

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

2.44.2

ІІІ

ІІІю

635

Марівцан Руслан

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

2.53.0

 

 

Біг 800 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

715

Юрійчук Іван

Романковецька КДЮСШ

 ------

Мартинюк Б.І.

2.24.9

І

Ію

60

Крамарюк Олександр  94

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

РоманюкВ.В.,МиронюкВ.Г.

2.26.2

ІІ

Ію

77

Кісельов Володимир   94

ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

2.28.8

ІІІ

Ію

713

Келлер Володимир

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

2.33.7

 

ІІю

уч-ка

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

 

Розряд

Біг 400 м дівчата 2004-2003 р.н.

13.00                                                                                                    І забіг

117

Фочук Олександра      

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

1.15.5

ІІІ

ІІю

116

Гарага Діана

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Чаманов І.М.

1.26.7

 

 

246

Побіжан Олександра

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

1.28.4

 

 

146

Чайковська Катерина

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

1.19.2

 

 

144

Гукасян Анна

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

1.29.7

 

 

125

Бойко Роксолана

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.31.4

 

 

13.03                                                                                                    ІІ забіг

24

Маковій Наталія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

1.13.7

ІІ

ІІю

940

Мудрак Емілія

Сторожинець

Освіта

Танасійчук Т.М.

1.24.5

 

 

244

Іванцен Світлана

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

1.17.3

 

ІІІю

250

Лящук Анастасія

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

1.29.0

 

 

241

Лукенюк Юлія

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

1.11.7

І

Ію

808

Столяр Анна

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

1.19.7

 

 

Біг 400 м дівчата 2002-2001 р.н.

13.06                                                                                                    І забіг

7

Владичан Анастасія

КБУ Чернівці

------

Арсенюк М.В.

DNS

DQ

 

717

Довга Іванна

Романковецька КДЮСШ

    Освіта   

Мартинюк Б.І.

1.16.4

 

ІІю

942

Георгіян Андріана

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

1.21.8

 

 

1129

Терлецька Маргарита

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

1.10.6

І

Ію

21

Миронюк Марина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

1.15.2

ІІІ

ІІю

117

Репало Єлизавета

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

1.19.3

 

 

13.09                                                                                                    ІІ забіг

126

Кушнірюк Тетяна

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.19.7

 

 

128

Демик Діана

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.21.8

 

 

127

Станкевич Ірина

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.24.3

 

 

119

Дуб’як Надія

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.26.8

 

 

19

Горбашевська Анастасія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

1.31.4

 

 

204

Григоращук Марія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

1.13.4

ІІ

ІІю

13.12                                                                                Біг 400 м юніорки 2000-1999 р.н.

10

Маньковська Наталія

ШВСМ Чернівці

Освіта

Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б.

1.07.8

І

Ію

121

Бех Мішель

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.08.9

ІІІ

Ію

280

Ковцун Ганна

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

1.07.4

ІІ

Ію

Біг 400 м молодь(жінки) 1998-1996 р.н.

952

Соколовська Валентина

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г., Ячнюк Ю.Б.

1.06.1

ІІІ

ІІІ

45

Штефанюк Каріна

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

1.03.4

І

ІІІ

277

Ясько Діана

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

1.04.9

ІІ

ІІІ

Біг 400 м юнаки 2004-2003 р.н.

13.15                                                                                                    І забіг

16

Сульжик Олексій

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

1.02.5

 

ІІІю

145

Якимович Максим

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І.

1.13.9

 

 

952

Бойко Вадим

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

1.17.5

 

 

18

Дончак Андрій

Вижниццька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І

1.12.7

 

 

937

Охріменко Олексій

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

1.19.1

 

 

143

Костащук Олександр

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

1.07.7

 

 

349

Кушнір Володимир

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

1.16.8

 

 

13.18                                                                                                    ІІ забіг

242

Смерека Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

57.7

І

Ію

377

Никула Василь

Вижниця

Спартак

Лучик В.О.

1.00.4

ІІ

ІІю

117

Дмитрюк Гліб

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.20.8

 

 

208

Коваль Ярослав

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

1.23.3

 

 

206

Шалаєв Микола

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

1.08.5

 

 

86

Царик Юрій

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

1.14.2

 

 

118

Григоряк Микола

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.24.4

 

 

256

Грига Валентин

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Ватрич Т.І.

1.02.0

ІІІ

ІІІю

Біг 400 м юнаки 2002-2001 р.н.

13.21                                                                                                    І забіг

65

Конечний Микола

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

54.3

І

ІІІ

925

Іванчук Іван

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М.

1.02.3

 

ІІІю

624

Маковій Юрій

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

1.05.8

 

 

644

Петренко Володимир

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

1.09.8

 

 

907

Попша Себастьян

ДЮСШ №4

Освіта

Грищук А.С.

1.07.4

 

 

243

Волощук Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

56.5

ІІ

Ію

1290

Хованець Олександр

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Бибик О.І.

56.9

ІІІ

Ію

819

Москалюк Станіслав

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

1.14.9

 

 

13.23                                                                                                    ІІ забіг

92

Бурак Микола

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

1.11.4

 

 

120

Шкирба Микола

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.14.8

 

 

122

Захарчук Іван

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.17.2

 

 

107

Скидан Олександр

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

DNF

DQ

 

106

Филіпець Валерій

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

1.16.7

 

 

125

Драпака Богдан

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

1.20.4

 

 

82

Шелест Михайло

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

1.03.3

 

ІІІю

951

Харабара Денис

Сокирянська ДЮСШ

Колос

Косманчук Л.В.

1.17.3

 

 

12.26                                                                              Біг 400 м юніори 2000-1999 р.н.

90

Гандзій Іван

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

58.3

І

Ію

38

Лесик Григорій

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

1.08.2

 

 

274

Поставіков Вадим

   ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

1.00.7

ІІ

ІІю

645

Паскал Василь

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

1.00.9

ІІІ

ІІю

Біг 400 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

641

Олянецький Микита

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

59.5

ІІ

Ію

201

Миронець Олег

ШВСМ Чернівці

Освіта

Павлюк І.Г., Ячнюк І.О

52.3

І

ІІ

18

Раскруча Денис

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

DNS

DQ

 

279

Малек Андрій

ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

59.9

ІІІ

ІІю

уч-ка

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

 

Розряд

13.45                                                                          Біг 1500 м дівчата 2004-2003 р.н.

57

Ігнатьева Анна

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.48.0

ІІ

ІІІю

12

Паскал Олександра

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.31.0

І

ІІІю

22

Андронійчук Анастасія

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

7.58.4

ІІІ

 

Біг 1500 м дівчата 2002-2001 р.н.

272

Кройтор Каріна

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

6.55.1

ІІІ

ІІІю

19

Горбашевська Анастасія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

6.36.1

І

ІІІю

81

Шенкарюк Віолета

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

DNS

DQ

 

11

Долинська Юлія

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.52.5

ІІ

ІІІю

147

Мельник Марія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Чаманов І.М.

7.02.4

 

ІІІю

Біг 1500 м юніорки 2000-1999 р.н.

407

Пасюк Єліна

ДЮСШ №1

Освіта

Дмитрюк С.Д.

6.02.8

ІІІ

Ію

9

Барчук Оксана

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

5.58.4

І

Ію

280

Ковцун Ганна

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

6.01.4

ІІ

Ію

Біг 1500 м молодь(жінки) 1998-1996 р.н.

92

Рудик Любов

КБУ Чернівці

------

Арсенюк М.В.

5.23.1

ІІ

ІІІ

44

Філянович Ольга

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

5.28.7

ІІІ

ІІІ

714

Вашуріна Людмила    94

Романковецька КДЮСШ

      ------     

Мартинюк Б.І.

5.17.1

І

ІІІ

13.55                                                                            Біг 1500 м юнаки 2004-2003 р.н.

62

Чопик Олександр

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

5.44.5

ІІ

ІІІю

207

Яворський Вадим

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

5.13.0

І

ІІю

38

Унгурян Павло

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.00.6

ІІІ

 

27

Майхрович Нікіта

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.05.8

 

 

108

Лазурка Олександр

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.13.9

 

 

Біг 1500 м юнаки 2002-2001 р.н.

261

Павлюк Іван

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Тищук Д.І., Ватрич Т.І.

DNS

DQ

 

630

Могилюк Михайло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

5.08.6

І

ІІю

916

Филипюк Василь

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

6.30.1

 

 

906

Павлюк Микола

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

6.29.2

 

 

107

Пономаренко Сергій

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

6.28.4

 

 

904

Чорней Сергій

ДЮСШ №4

Освіта

Грищук А.С

5.11.4

ІІ

ІІю

905

Бархоленко Олександр

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М

 

6.01.7

ІІІ

 

903

Берник Олег

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М

 

6.32.2

 

 

952

Бойко Вадим

Сторожинець

Освіта

Токарюк І.М.

6.27.2

 

 

Біг 1500 м юніори 2000-1999 р.н.

61

Лека Сергій

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Гешко І.Т.

4.24.2

І

ІІ

38

Лесик Григорій

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

4.58.1

ІІІ

Ію

909

Пожога Дмитро

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М.

5.08.4

 

ІІю

89

Мокрієнко Ігор

КБУ Чернівці

------

Арсенюк М.В.

5.00.1

 

Ію

145

Тікан Михайло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С. Токарюк І.М.

4.56.4

ІІ

Ію

Біг 1500 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

371

Гакман Серафім

ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

5.08.8

ІІ

ІІю

53

Григорків Роман

Інваспорт

------ 

Арсенюк М.В., Міхайлов С.С.

5.02.4

І

Ію

279

Малек Андрій

ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

5.11.4

ІІІ

ІІю

37

Павел Георгій

Красної́льськ

------ 

Павел Г.

5.17.1

 

ІІю

Біг 1500 м чоловіки 1995 р.н.і старші

124

Поляк Павло      

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

5.19.7

І

ІІю

77

Кісельов Володимир

ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

5.20.1

ІІ

ІІю

42

Васильков Сергій

СК «Атлет-М»

------

Арсенюк М.В.

5.31.8

ІІІ

ІІю

уч-ка

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

 

Розряд

14.05                                                                          Біг 3000 м дівчата 2004-2003 р.н.

910

Мелимука Ольга

ДЮСШ №4

Освіта

Куца Н.М.

13.02.9

І

Ію

57

Ігнатьева Анна

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

15.39.5

ІІ

ІІІю

22

АндронійчукАнастасія

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

16.10.1

ІІІ

 

Біг 3000 м дівчата 2002-2001 р.н.

146

Пожога Ангеліна

КБУ Чернівці

Освіта

Марченко Г.М., Москалюк С.І., Чаманов І.Н.

13.01.8

ІІ

Ію

147

Мельник Марія

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Чаманов І.М.

12.54.9

І

Ію

11

Долинська Юлія

КБУ Чернівці

-------

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

15.29.4

ІІІ

ІІІю

Біг 3000 м юніорки 2000-1999 р.н.

665

Вакарик Надія         97

ДЮСШ №4

Освіта

                Кьоніг Л.І.

14.11.4

ІІІ

ІІю

718

Профіс Юля          89

Романковецька КДЮСШ

      -----      

Мартинюк Б.І.

10.31.7

І

ІІ

927

Пантя Аліна

Сторожинець

Освіта

Москалюк С.І., Тищук Д.І

12.53.8

І

Ію

717

Марченко Ганна

КБУ Чернівці

------

Арсенюк М.В.

14.02.5

ІІ

ІІю

14.20                                                                          Біг 3000 м юнаки 2004-2003 р.н.

204

Гикавий Ростислав

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

12.23.6

І

ІІІю

20

Савкевич Дмитро

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

13.51.1

ІІ

 

41

Мушкет Владислав

КБУ Чернівці

Освіта

Арсенюк М.В.,Марченко Г.М.

15.59.8

ІІІ

 

Біг 3000 м юнаки 2002-2001 р.н.

904

Чорней Сергій

ДЮСШ №4

Освіта

Грищук А.С

12.36.4

ІІІ

ІІІю

630

Могилюк Михайло

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Остапюк І.С.

12.39.8

 

ІІІю

82

Шелест Михайло

ОДЮСШ«Буревіснк»

-------

Арсенюк М.В.

12.24.4

ІІ

ІІІю

261

Павлюк Іван

Вижницька ДЮСШ

Освіта

Тищук Д.І., Ватрич Т.І.

9.33.6

І

ІІ

Біг 3000 м юніори 2000-1999 р.н.

668

Грешнов Олександр

ДЮСШ №4

Освіта

                Кьоніг Л.І.

12.41.3

 

ІІІю

274

Поставіков Вадим

ОДЮСШ«Буревіснк»

------ 

Арсенюк М.В.

12.03.7

І

ІІІю

919

Костенюк Сергій

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

12.28.1

ІІ

ІІІю

914

Луканюк Юрій

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

12.37.2

 

ІІІю

545

Бойчук Іван

ОДЮСШ«Буревіснк»

Освіта

Ерлескас І.П.

12.32.4

ІІІ

ІІІю

Біг 3000 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

687

Колчанов Олександр

ДЮСШ №4

Освіта

                Кьоніг Л.І.

10.32.6

ІІ

Ію

712

Малованюк Орест

Романковецька КДЮСШ

-----

Мартинюк Б.І.

9.14.5

І

ІІ

279

Малек Андрій

ОДЮСШ«Буревіснк»

 ------

Арсенюк М.В.

10.48.3

ІІІ

Ію

Біг 3000 м чоловіки 1995 р.н. і старші

719

Мартинюк Ігор

Романковецька КДЮСШ

 ------

Мартинюк Б.І.

9.14.3

І

ІІ

43

Кісельов Володимир

ОДЮСШ«Буревіснк»

------

Арсенюк М.В.

10.20.3

ІІ

Ію

101

Дуган Сергій

ШВСМ Чернівці

Динамо

Тищук Д.І.

DNS

DQ

 

1203

Маковійчук Танасій

Кіцмань

Колос

Маковійчук Т.

13.33.6

ІІІ

 

уч-ка

 

Прізвище ім’я

 

Команда

 

ФСТ

 

Тренер

 

Резуль-тат

 

Місце

 

Розряд

16.10                                                                         Фінал біг 60 м дівчата 2004-2003 р.н.

43

Климюк Марія

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.3

І

ІІІ

5

Добровольська Олена 

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.8

ІІІ

ІІІ

60

Коляска Ірина

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.6

ІІ

ІІІ

16.11                                                                         Фінал біг 60 м дівчата 2002-2001 р.н.

100

Ковалишин Наталія

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

8.1

І

ІІ

131

Драгінда Катерина

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

8.9

ІІІ

Ію

207

Юзва Ольга

Хотинська ДЮСШ

Освіта

Павлюк І.Г.

8.8

ІІ

Ію

16.12                                                                         Фінал біг 60 м юнаки 2004-2003 р.н.

95

Слоцький Вадим

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І.

7.5

І

ІІІ

242

Смерека Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

7.8

ІІ

ІІІ

115

Чернієвич Андрій

Сторожинець

Освіта

Польова І.П.

8.0

ІІІ

Ію

16.13                                                                         Фінал біг 60 м юнаки 2002-2001 р.н.

42

Івасюк Серафим

Кіцманська ДЮСШ

Освіта

Романюк В.В., Бабюк І.І

7.3

ІІ

ІІ

1516

Яновський Давид

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.2

І

ІІ

243

Волощук Дмитро

Сторожинець

Освіта

Писарюк Р.В.

7.8

ІІІ

ІІІ

16.14                                                                         Фінал біг 60 м юніори 2000-1999р.н.

936

Дарчук Максим  

ШВСМ Чернівці

Освіта

Тищк Д.І., Прондюк Р.І.

7.1

ІІІ

ІІ

12

Маковійчук Максим

ОДЮСШ«Авангард»

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.0

І

І

117

Савчук Валентин

Особисто

Освіта

Прондюк Р.І.

7.1

ІІ

ІІ

16.15                                                             Фінал біг 60 м молодь(чоловіки) 1998-1996 р.н.

17

Бабич Іван

КБУ ДЮСШ

Медик

Арсенюк М.В.,Городинський С.І.

7.0

ІІ

І

125

Кузін Максим

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

6.9

І

І

96

Раскруча Денис

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

7.2

ІІІ

ІІ

16.16                                                                         Фінал біг 60 м чоловіки 1995 р.н. і старші

957

Данілов Олександр

ШВСМ Чернівці

Колос

Ячнюк І.О., Павлюк І.Г.

7.0

ІІ

І

116

Гриневич Юрій

У ДСНС у Чернівецькій обл.

------ 

Урсуляк С.М.

7.2

ІІІ

ІІ

952

Помогаев Олександр

ШВСМ Чернівці

Україна

Слюсарев Г. Г.Слюсарева Л. П.

6.8

І

І

 

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper