Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=767' (OS errno 28 - No space left on device)

Буковинські баскетболісти відзначилися на «Khmelnitskiy Winter Cup» (ФОТО)

Неділя, 04 лютого 2018 00:26

У Хмельницькому відбувся етап зимового Кубку України з баскетболу 3х3 «Khmelnitskiy Winter Cup».

Як повідомив «ЧернівціСпорт» буковинський тренер Геннадій Водовоз, на цих змаганнях відзначилися представники нашого краю. У категорії «чоловіки» кращою стала буковинська команда «ЧП», за яку грали Василь Федоряк, Роман Яремій, Вадим Парпауц та Ігор Федчук. У цій категорії MVP змагань став Ігор Федчук.

У категорії «мікс» чернівецькі команди також потрапили у призери. Команда «ЧП-2» (Ігор Федчук, Роман Яремій, Єлизавета Водовоз) посіла перше місце, а «ЧП-1» (Анастасія Павлюк, Василь Федоряк, Вадим Парпауц) – друге. Єлизавета Водовоз - MVP змагань.

Усі буковинські команди потрапили у фінальну частину зимового Кубку України.