На «Буковині» провели обласний чемпіонат з легкоатлетичного кросу

Неділя, 18 березня 2018 06:16

На стадіоні «Буковина» відбувся чемпіонат Чернівецької області з легкоатлетичного кросу.

Як повідомив Михайло Арсенюк, переможцями змагань стали представники Чернівців, Сторожинця та Вижниці. 

Ці змагання були відбірними до чемпіонату України. 

Переможці змагань: 

1 км, дівчата 2004-2003 р.н.

Ольга Мелимука  (ДЮСШ №4, МОН, Тищук Д.І., Куца Н.М.) – 3.27.8 

2 км, юнаки 2004-2003 р.н.

Влас Тележинський (Сторожинецька ДЮСШ МОН, Тищук Д.І., Москалюк С.І.) – 6.26.2 

2 км, дівчата 2002-2001 р.н.

Марія Мельник (Сторожинецька ДЮСШ, МОН, Москалюк С.І., Чаманов І.М.) – 8.19.3 

3 км, юнаки 2002-2001 р.н.

Іван Павлюк (Вижницька ДЮСШ, Освіта, Політехнічний коледж, Тищук Д.І., Ватрич Т.І.) – 9.35.3 

3 км, юніорки 2000-1999 р.н.

Наталія Маньковська (ШВСМ, Чернівці, Освіта, Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б.) – 12.53.9 

4 км, юніори 2000-1999 р.н.

Сергій Лека (КБУ Чернівці, Арсенюк М.В., Гешко І.Т.) – 13.53.4 

5 км, молодь (жінки) 1998-1996 р.н., жінки 1995 р.н. і старші 

Марія Білава (ШВСМ Чернівці, Колос, Ячнюк І.О., Павлюк І.Г., Ячнюк Ю.Б.) – 19.21.7 

6 км, молодь (чоловіки) 1998-1996 р.н.

Орест Малованюк (ШВСМ Чернівці, Динамо, Тищук Д.І.) – 19.17.6 

6 км,  чоловіки 1995 р.н. і старші                                                                                                           

Руслан Крамарюк (ШВСМ, Гешко І.Т., Миронюк В.Г.) – 19.06.5

Read 265 times

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 14-8 25
2 «Минай» 21-10 24
3 «Нива» В 12-8 20
4 «Верес» 9-9 20
5 «Черкащина-Академія» 13-12 19
6 «Полісся» 8-9 18
7 «Поділля» 9-12 13
8 «Нива» Т 9-14 13
9 «Буковина» 12-23 11
10 «Чайка» 9-11 10
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Буковина» 10-1 12
2 «МФА» 7-1 10
3 «Ніка» 8-1 9
4 «Прикарпаття» 11-5 9
5 «Динамо» Львів 5-6 7
6 «Адреналін» 5-5 6
7 «Темп» 4-15 3
8 «Гірник» 1-5 1
9 «Поділля» 1-13 1
Чемпіонат України серед чоловічих команд з хокею на траві. Вища ліга. 2018-2019
1 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця 61-3 20
2

«ШВСМ-Старт» Бердичівський р-н

19-1 20
3 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 20-14 15
4 ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 19-28 15
5 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 9-16 14
6 ОСДЮСШОР«Олімпія» Вінниця 14-18 12
7 Збірна Черкаської обл. 10-17 12
8 ХК «Політехнік» Коростень 7-32 6
9 Збірна Чернівецької обл. 2-32 5
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 МСК «Кіцмань» 32-14 32
2 ФК «Неполоківці» 29-7 30
3 ФК «Коровія» 38-12 28
4 ФК «Іванківці» 36-12 28
5 «Золотий колос» 25-28 27
6 «Драгуш Воде» 17-32 12
7 «Стелс» 17-27 11
8 «Черемош-Вижниця» 18-43 10
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 45-13 30
2 «Дрім-Тім» 29-10 26
3 «Путила» 30-18 19
4 «Іва» 13-16 16
5 «Садгора» 21-22 14
6 «Берегомет» 13-32 11
7 ФК «Кам'янка» 19-36 9
8 «Фазенда» 16-39 5
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 62-16 45
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 70-28 42
3 ФК «Фазенда» 46-18 38
4 «Університет» 51-24 32
5 «RA-DENT» 45-46 26
6 УСК «Довбуш» 37-27 26
7 «Бульвар-БукФам» 20-44 15
8 «Лужани» 26-55 13
8 «Буковина-U-17» 23-61 5
10 ФК «Чернівці» 9-76 2