На «Буковині» провели обласний чемпіонат з легкоатлетичного кросу

Неділя, 18 березня 2018 06:16

На стадіоні «Буковина» відбувся чемпіонат Чернівецької області з легкоатлетичного кросу.

Як повідомив Михайло Арсенюк, переможцями змагань стали представники Чернівців, Сторожинця та Вижниці. 

Ці змагання були відбірними до чемпіонату України. 

Переможці змагань: 

1 км, дівчата 2004-2003 р.н.

Ольга Мелимука  (ДЮСШ №4, МОН, Тищук Д.І., Куца Н.М.) – 3.27.8 

2 км, юнаки 2004-2003 р.н.

Влас Тележинський (Сторожинецька ДЮСШ МОН, Тищук Д.І., Москалюк С.І.) – 6.26.2 

2 км, дівчата 2002-2001 р.н.

Марія Мельник (Сторожинецька ДЮСШ, МОН, Москалюк С.І., Чаманов І.М.) – 8.19.3 

3 км, юнаки 2002-2001 р.н.

Іван Павлюк (Вижницька ДЮСШ, Освіта, Політехнічний коледж, Тищук Д.І., Ватрич Т.І.) – 9.35.3 

3 км, юніорки 2000-1999 р.н.

Наталія Маньковська (ШВСМ, Чернівці, Освіта, Романюк В.В. Бабюк І.І. Ячнюк І.О, Ячнюк Ю.Б.) – 12.53.9 

4 км, юніори 2000-1999 р.н.

Сергій Лека (КБУ Чернівці, Арсенюк М.В., Гешко І.Т.) – 13.53.4 

5 км, молодь (жінки) 1998-1996 р.н., жінки 1995 р.н. і старші 

Марія Білава (ШВСМ Чернівці, Колос, Ячнюк І.О., Павлюк І.Г., Ячнюк Ю.Б.) – 19.21.7 

6 км, молодь (чоловіки) 1998-1996 р.н.

Орест Малованюк (ШВСМ Чернівці, Динамо, Тищук Д.І.) – 19.17.6 

6 км,  чоловіки 1995 р.н. і старші                                                                                                           

Руслан Крамарюк (ШВСМ, Гешко І.Т., Миронюк В.Г.) – 19.06.5

Read 235 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 5-3 10
2 «Черкащина-Академія» 6-5 10
3 «Минай» 9-6 9
4 «Буковина» 7-7 7
5 «Чайка» 4-2 6
6 «Нива» В 5-4 6
7 «Поділля» 3-4 6
8 «Полісся» 3-5 6
9 «Нива» Т 4-6 5
10 «Верес» 1-6 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper