На «Буковині» проведуть легкоатлетичний чемпіонат Чернівців

Четвер, 05 квітня 2018 12:48

6 квітня на стадіоні «Буковина» відбудеться Відкритий чемпіонат Чернівців з легкої атлетики.

Про це повідомив головний суддя змагань Михайло Арсенюк. Чемпіонат розпочнеться об 11:20.

Розклад змагань:

11.20 - біг 6000м - 1999-2000 р.н. і старші – чоловіки і жінки (відбіркові змагання на чемпіонат України з бігу на 10000м)

12.00 – біг 400м – 2007 р.н і молодші дівчата 

12.05 – біг 400м – 2007 р.н і молодші юнаки

12.10 – біг 400м - 2006-2005 р.н. - дівчата

12.15 – біг 400м - 2006-2005 р.н. – юнаки

12.20 – біг 800м – 2003-2004 р.н. – дівчата

12.25 – біг 800м– 2003-2004 р.н. - юнаки

12.30 – біг 800м - 2001-2002 р.н. – дівчата

12.35 – біг 800м- 2001-2002 р.н. - юнаки

12.40 – біг 800м – 1999-2000 р.н. – юніорки 

12.45 – біг 800м – 1999-2000 р.н. – юніори 

12.50 – біг 2000м - 1998-1996 р.н. - молодь (жінки)

13.00 – біг 2000м - 1998-1996 р.н. - молодь (чоловіки), 
1995 р.н. і старші – чоловіки, 1988 р.н. і старші 
– чоловіки (ветерани)

13.20 – Нагородження (середні та довгі дистанції)

13.20 – біг 100м - 2003-2004 р.н. – дівчата

13.30 – біг 100м - 2003-2004 р.н. – юнаки

13.40 – біг 100м - 2001-2002 р.н. – дівчата

13.45 – біг 100м - 2001-2002 р.н. – юнаки

13.50 – біг 100м - 1999-2000 р.н. - юніорки 1998-1996 р.н. – 
молодь (жінки) 1995 р.н. і старші – дорослі (жінки)

13.55 – біг 100м - 1999-2000 р.н. – юніори 1998-1996 р.н. – 
молодь (чоловіки) 1995 р.н. і старші – дорослі (чоловіки)

14.00 – біг 100м - Фінали

14.20 – Нагородження (спринт)

Read 218 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 5-3 10
2 «Черкащина-Академія» 6-5 10
3 «Минай» 9-6 9
4 «Буковина» 7-7 7
5 «Чайка» 4-2 6
6 «Нива» В 5-4 6
7 «Поділля» 3-4 6
8 «Полісся» 3-5 6
9 «Нива» Т 4-6 5
10 «Верес» 1-6 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper