Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=247' (OS errno 28 - No space left on device)

«Буковина» поступилася на виїзді «Поліссю» (ВІДЕО)

П'ятниця, 27 квітня 2018 22:45

У 24 – ому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з командою «Полісся» (Житомир). Матч відбувся у місті Новоград – Волинський.

На 20 хвилині матчу шанс відзначитися мав півзахисник «Буковини» Ладік Мелконян. Гравець нашої команди пробив повз ворота. Через шість хвилин міг забити перший гол у зустрічі Вадим Шаврін, однак удару головою гравця «Полісся» забракло влучності.

На 36 хвилині матчу у центрі поля Ладік Мелконян порушив правила проти Дмитра Швеця. Арбітр гри вирішив покарати Ладіка червоною карткою, а «Буковина» залишилася у меншості.

Свою чисельну перевагу підопічні екс-гравця харківського «Металіста» та київського «Динамо» Олександра Призетка зуміли реалізувати на 62 хвилині зустрічі. Після подачі кутового м’яч головою у ворота Богдана Степаненка переправив Сергій Дячук. А на 78 хвилині гри буковинська команда зрівняла результат. Ігор Бойчук активно зіграв на лівому фланзі та віддав передачу на Андрія Шишигіна. Андрій, який перебував у межах штрафного майданчика господарів, завдав влучного удару. Андрій Шишигін забиває другий матч поспіль.

Під завісу гри футболісти «Полісся» зуміли забити переможний гол. Штрафний удар вдало виконав досвідчений Вадим Шаврін.

«Буковина» поступилася з рахунком 1:2 та на сьогоднішній день посідає сьоме місце.

«Полісся» (Житомир) – «Буковина» (Чернівці) – 2:1 (0:0)

27 квітня 2018 р. Новоград-Волинський. Стадіон «Авангард». 800 глядачів.

Арбітр – Задіран (Київська область), асистенти арбітра – Лапицький, Парасунько (обидва – Київ), четвертий арбітр – Дубровець (Житомир), спостерігач арбітражу – Сидоренко (Сумська область).

«Полісся»: О. Шевченко, Щедраков (Алексанов, 23), Гурський, Жовтюк, Н. Шевченко (Малєй, 62), Лебедь, Задерецький, Дячук (Меркушов, 85), Швець (Демчик, 85), Бовтрук, Шаврін. Запасні: Іванов, Олексієнко, Коновалов.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів (Нікифоряк, 66), Найко, Гусін, Бойчук, Українець (Раулюк, 75), Шишигін, Мелконян, Р. Кузів (Жумига, 75), Батрак (Королянчук, 87), Зоря. Запасні: Гуцул, Рудич, Гакман.

Голи: Дячук (62), Шишигін (78), Шаврін (90).

Попередження: Задерецький (23), Р. Кузів (26), Н. Шевченко (55).

Вилучення: Мелконян (36).