Шахістка із Чернівців Анастасія Тимкул стала третьою у Львові

Середа, 09 травня 2018 04:57

Буковинська шахістка Анастасія Тимкул посіла третє місце на міжнародному шаховому фестивалі «День міста Лева – 2018».

Наша землячка змагалася у турнірі В (2 розряд, 35 учасників зі Львова, Житомира, Тернополя, Києва, Чернівців). Анастасія набрала 7 очок із 9. А ось Дмитро Швед (Заставнівський район) посів 22 місце (4 очка). Сестра Анастасії – Іустина Тимкул завершила змагання на 26 сходинці (4 очка). Зазначимо, що з буковинськими шахістами працює відомий львівський тренер Іван Кравець. 

Перше та друге місця посіли представники Львівщини Віталій Сайчук (7,5 очка) та Ярослав Герус (7 очок). 

ПІДСУМКОВЕ СТАНОВИЩЕ 

Read 47 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 5-3 10
2 «Черкащина-Академія» 6-5 10
3 «Минай» 9-6 9
4 «Буковина» 7-7 7
5 «Чайка» 4-2 6
6 «Нива» В 5-4 6
7 «Поділля» 3-4 6
8 «Полісся» 3-5 6
9 «Нива» Т 4-6 5
10 «Верес» 1-6 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper