Буковинські баскетболісти змагалися у першості Чернівецької ОДЮСШ

Неділя, 03 червня 2018 01:29

Відбулася Відкрита першість Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи з баскетболу 3х3.

Змагання, які відбулися на майданчику ЧНУ, присвятили Дню захисту дітей. 

У першості взяла участь 21 команда. До складу колективів входили гравці, які вже мають досвід виступів на всеукраїнському рівні (ВЮБЛ, перша ліга баскетбольного чемпіонату України серед чоловічих команд).   

Кращими у різних вікових групах кращими стали команди «Чернауци», «StarLife-2», «Ірбіс» та «Пісочек». 

Переможці та призери: 

U12 (хлопці) 

1. «Чернауци» (Андрій Гаврилюк, Валентин Гома, Костянтин Єрмуракі)

2. «StarLife-2» (Любомир Томащук, Ігор Заплітний, Дмитро Д'яченко, Артем Курилюк)

3. «StarLife-1» (Андреас Лутсос, Єгор Малиш, Олег Осовський, Даниїл Гиков) 

U12 (дівчата) 

1. «StarLife-2» (Ольга Ковальчук, Єлизавета Успенська, Юлія Тимчишин)

2. «StarLife-1» (Софія Кіріца, Моніка Тимчишин, Олена Зуб)

3. «StarLife-3» (Аліса Чухненко, Валерія Гермак, Маргарита Пилипяк) 

U14 (хлопці) 

1. «Ірбіс» (Єлизавета Водовоз, Аліна Щітка, Ерік Ковінько)

2. «Сейрін» (Микита Шахов, Олександр Чепишко, Максим Унгурян, Олександр Велігорський)

3. W-ball (Валерій Чермак, Максим Фалафюк, Євген Шевченко, Максим Паліон) 

U16 (хлопці) 

1. «Пісочек» (Ростислав Писанчин, Олександр Радомський, Іван Ігнатюк)

2. «Самець» (Альберт Білоусов, Ніколас Мокрицький, Микита Цуркан, Валентин Ковтун)

3. «Город» (Максим Нестеренко, Амір Мансоур, Володимир Гуменюк) 

Судді: Геннадій Водовоз, Руслан Чехімський. 

Коментар Геннадія Водовоза та більше фото - згодом. 

Read 262 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper