Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=699' (OS errno 28 - No space left on device)

Велогонщики з Чернівців здобули нагороди в рідних стінах (ФОТО)

Субота, 14 липня 2018 23:56

Буковинські велогонщики взяли участь у всеукраїнських змаганнях.

У селі Валя Кузьмина Глибоцького району відбувся чемпіонат України з гонки марафон. У змаганнях серед юнаків другим став буковинець Богдан Кушнірюк (Чернівці, ОШВСМ). Друге місце також посів ще один наш земляк – Богдан Чинчик (молодші юнаки, Чернівці, «Колос»).

Велоспорт: Маунтінбайк. Чемпіонат України 2018 (Фоторепортаж)

На трасі МСЦ «Суперкрос» провели другий етап чемпіонату України у гонці крос-кантрі  шорт-трек. Серед юнаків трійку кращих замкнув Богдан Кушнірюк.

А ось на четвертому етапі чемпіонату України (елімінатор) у змаганнях серед юніорів перемогу святкував Костянтин Довганчук (Чернівці, ОШВСМ). Серед юнаків третю сходинку посів той же Богдан Кушнірюк.