«Буковина» перемогла на виїзді «Верес» (ВІДЕО)

Субота, 11 серпня 2018 20:03

У четвертому турі друголігової  першості України чернівецька «Буковина» грала у Млинові з колективом «Верес» (Рівне).

Нагадаємо, що у попередньому турі підопічні Віктора Мглинця поступилися у рідних стінах «Черкащині – Академії» - 0:1. Звісно, що гравці чернівецької команди прагнули реабілітуватися перед своїми уболівальниками.

Після дискваліфікації на поле у складі «Буковини» знову вийшов захисник Олександр Віксич. Місце у стартовому складі гостей також отримали перспективні Даніел Раулюк та Александру – Васілє Мунтян. На жаль, не зміг допомогти чернівецькій команді у матчі з «Вересом» півзахисник Денис Ткаченко, який пропускав зустріч через дискваліфікацію. Щодо господарів поля, то напередодні гри з «Буковини» посаду головного тренера залишив Володимир Гоменюк. Щобільше, нещодавно «Верес» підписав гравців, які нещодавно виступали у першій лізі та елітному дивізіоні.

Вже на 13 хвилині «Буковині» вдалося організувати результативну атаку. Євген Заїченко зробив простріл у штрафний майданчик господарів, а Роман Кузів забив свій другий гол у сезоні. Після цього рівненська команда активно атакувала ворота Богдана Степаненка. Зокрема, на 15 хвилині ніхто з гравців «Вересу» не зміг замкнути простріл Антона Котляра. А через три хвилини забракло влучності «пострілу» Івана Гребенюка. Згодом на удар Олега Маїка зреагував голкіпер «Буковини» Богдан Степаненко. Ще до перерви воротар чернівецької команди вдало діяв після ударів Дмитра Гапончука, Олександра Логінова та того ж Олега Маїка.

На початку другого тайму дуель у Олега Маїка знову виграв Богдан Степаненко. А згодом атака за участю Антона Батрака, Ладіка Мелконяна та Валентина Рудича завершилася результативними діями Євгена Заїченка.

На 61 хвилині зустрічі знову на перший план вийшов Богдан Степаненко. Воротар «Буковини» зреагував на удар Олексія Бондаренка. Через 6 хвилин на ударну позицію виходив капітан чернівецької команди Антон Батрак. На «постріл» Антона зреагував екс-страж воріт «Буковини» Максим Бабійчук. А згодом шанс оформити дубль втратив Євген Заїченко, який на жаль, цього разу влучити у ворота не зміг.

Під завісу матчу міг забити екс-півзахисник «Буковини» Борис Орловський, який став капітаном «Вересу», однак у ворота гравець не влучив. А вже у доданий арбітром час команди обмінялися влучними «пострілами». Спочатку влучного удару завдав Ладік Мелконян, а потім Олексій Бондаренко встановив остаточний рахунок зустрічі – 3:1 на користь «Буковини».

Підопічні Віктора Мглинця здобули другу поспіль виїзну перемогу. Чекаємо на успіх наших футболістів і у домашніх матчах.

«Верес» (Рівне) - «Буковина» (Чернівці) - 1:3 (0:1)

11 серпня 2018 р. Млинів. Стадіон «Колос»

Арбітр – Михайлюк (Київ), асистенти арбітра – Алавук (Київ), Морозюк (Івано-Франківськ), четвертий арбітр – Фірсов (Рівне), спостерігач арбітражу – А. Валенко (Львів).

«Верес»: Бабійчук, Соломаха, Логінов, Фляк, Гапончук (Мосіюк, 71), Орловський, Котляр, Сад (Бондаренко, 28), Маїк, Заїкін (Яременко, 50), Гребенюк (Боровець, 55). Запасні: Фіяло, Скотаренко, Семенчук.  В.о. головного тренера – Олег Шандрук.

«Буковина»: Степаненко, В. Кузів, Віксич, Понєдєльнік, Рудич, Р. Кузів (Масікевич, 49), Мелконян, Раулюк, Заїченко, Батрак (Нікифоряк,85), Мунтян (Жумига, 85). Запасні: Гуцул, Пилишатий. Головний тренер – Віктор Мглинець.

Голи: Р. Кузів (13), Заїченко (53), Мелконян (90+1), Бондаренко (90+2).

Попередження: Батрак (66).