Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=703' (OS errno 28 - No space left on device)

Денис Олійник двічі відзначився у чемпіонаті Фінляндії (ВІДЕО)

Четвер, 16 серпня 2018 19:49

Вихованець буковинського футболу Денис Олійник відзначився дублем у матчі чемпіонату Фінляндії за свою нову команду «Сейняйокі» (СІК).

Перший гол Денис забив на 42 хвилині матчу. А на 80 хвилині екс-гравець національної збірної України вдруге вразив ворота команди ВПС.

Наш земляк мав шанс відзначитися і на 71 хвилині зустрічі, однак після удару Олійника шкіряна куля влучила у поперечину.

Колектив Дениса Олійника святкував перемогу на виїзді з рахунком 2:0 та закріпився на 9 сходинці чемпіонату Фінляндії. У фінському чемпіонаті (Вейккаусліга) грає 12 команд, а сезон відбувається за системою «весна-осінь».

Нагадаємо, що контракт із фінським клубом Денис Олійник підписав наприкінці липня цього року. Минулий сезон досвідчений гравець провів у командах першої вітчизняної ліги «Десна» (Чернігів) та «Геліос» (Харків).