Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=767' (OS errno 28 - No space left on device)

«Буковина» перемогла на виїзді «Тернопіль»

Неділя, 30 липня 2017 19:57

У третьому турі друголігової першості України чернівецька «Буковина» грала на виїзді з ФК «Тернопіль». Наша команда здобула перемогу з рахунком з рахунком 2:1. На 25-їй хвилині гри пенальті реалізував Ігор Курило. Під завісу гри у воротах господарів «розписалися» Тарас Сивка (87 хвилина) та Андрій Шишигін (88 хвилина).

Після трьох турів підопічні Юрія Крафта мають у своєму активі три очка. Четвертий тур «Буковина» пропускає. У п’ятому турі чернівецька команда гратиме на виїзді з командою «Агробізнес» (Волочиськ). Матч відбудеться 9 серпня.

ФК «Тернопіль» - «Буковина» (Чернівці) – 1:2 (1:0)

30 липня. Тернопіль. Міський стадіон. 800 глядачів.

Арбітр - Блавацький (Львів), асистенти - Скобля, Хімич (обидва - Київ), четвертий арбітр – Подригуля (Луцьк), спостерігач арбітражу – Кувік (Закарпатська область).

ФК «Тернопіль»: Чопко, Курило, Гребинський, Гудак, Кухарський (Залізняк, 80), Музика (Вонс, 19), Луканюк (Стриєшин, 53), Кіцак, Сухецький, Шелія, Процик (Блащук, 65).

«Буковина»: Чесановський, Бойчук, Найко, Добровольський, Нікифоряк, Скрипкар (Шишигін, 46), Українець, Жумига (Батрак, 60), Немтінов, Карапка (Королянчук, 46, Гакман, 90+3), Сивка.

Голи: Курило (25, з пенальті),  Сивка (87), Шишигін (88).

Попередження:  Нікифоряк (30) , Гудак (36), Луканюк (48), Кухарський (62), Найко (72), Стриєшин (81), Вонс (84), Сивка (84), Немтінов (87), Шишигін (90+1), Батрак (90+2), Чесановський (90+3).