Чернівецький шахіст Бернадський змагався у Вірменії

У м. Джермук (Вірменія) відбувся 11-ий «Меморіал Карена Асряна». Цьогоріч у змаганнях взяло участь 72 шахіста.

Чернівчанин Білич – третій на Всеукраїнському турнірі у Вінницькій області

У с. Гущинці Калинівського району Вінницької області провели Всеукраїнський шаховий турнір (рапід).

Шахісти Буковини грали у болгарському готелі «Роза»

Представники Чернівецької області змагалися у шаховому фестивалі «Синьо лято».

Чернівецький шахіст Білич – другий на «Талантах Поділля»

У Вінниці відбувся Всеукраїнський шаховий турнір «Таланти Поділля - 2018».

Віталій Бернадський: «На турнір прийшов заради дівчини» (ВІДЕО)

Переможцем третього етапу туру «Шахова Буковина» – «Меморіал Олександра Гольдберга» став міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський.

Володимир Зав'ялов: «Гольдберг був джентльменом за шаховою дошкою» (ВІДЕО)

 У «Білій турі» провели третій етап туру «Шахова Буковина» - «Меморіал Олександра Гольдберга». «ЧернівціСпорт» поспілкувався з директором ГО «Альянс професійних шахістів» Володимиром  Зав'яловим.

«Меморіал Гольдберга» виграв Віталій Бернадський

У «Білій турі» провели третій етап туру «Шахова Буковина» - «Меморіал Олександра Гольдберга».

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 15-9 26
2 «Минай» 21-13 24
3 «Черкащина-Академія» 16-12 22
4 «Верес» 10-10 21
5 «Полісся» 9-9 21
6 «Нива» В 12-10 20
7 «Поділля» 11-12 16
8 «Нива» Т 11-14 16
9 «Буковина» 12-24 11
10 «Чайка» 9-13 10
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Буковина» 13-4 13
2 «Ніка» 9-1 12
2 «МФА» 10-4 11
4 «Прикарпаття» 13-7 10
5 «Адреналін» 8-5 9
6 «Динамо» Львів 5-6 7
7 «Темп» 4-16 3
8 «Поділля» 3-15 2
9 «Гірник» 1-8 1
Чемпіонат України серед чоловічих команд з хокею на траві. Вища ліга. 2018-2019
1 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця 61-3 20
2

«ШВСМ-Старт» Бердичівський р-н

19-1 20
3 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 20-14 15
4 ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 19-28 15
5 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 9-16 14
6 ОСДЮСШОР«Олімпія» Вінниця 14-18 12
7 Збірна Черкаської обл. 10-17 12
8 ХК «Політехнік» Коростень 7-32 6
9 Збірна Чернівецької обл. 2-32 5
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 МСК «Кіцмань» 32-14 32
2 ФК «Неполоківці» 29-7 30
3 ФК «Коровія» 38-12 28
4 ФК «Іванківці» 36-12 28
5 «Золотий колос» 25-28 27
6 «Драгуш Воде» 17-32 12
7 «Стелс» 17-27 11
8 «Черемош-Вижниця» 18-43 10
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 45-13 30
2 «Дрім-Тім» 29-10 26
3 «Путила» 30-18 19
4 «Іва» 13-16 16
5 «Садгора» 21-22 14
6 «Берегомет» 13-32 11
7 ФК «Кам'янка» 19-36 9
8 «Фазенда» 16-39 5
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 62-16 51
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 71-38 42
3 ФК «Фазенда» 46-18 39
4 «Університет» 61-25 35
5 «RA-DENT» 47-47 29
6 УСК «Довбуш» 37-27 27
7 «Лужани» 26-55 16
8 «Бульвар-БукФам» 20-44 15
8 «Буковина-U-17» 23-61 5
10 ФК «Чернівці» 10-78 2