Чернівецький шахіст Білич змагався на чемпіонаті України (U16)

Кандидат у майстри спорту із Чернівців Олексій Білич змагався у чемпіонаті України (U16) зі швидких шахів і бліцу, який відбувся у Вінниці.

Буковинський шахіст Мінтенко змагався у Польщі

У польському місті Висока провели міжнародні змагання XVIII MTSz «PODKARPACKA SZACHOWNICA».

Жіночий шаховий чемпіонат Чернівців виграла Марія Кіронда (ФОТО)

8-9 березня у клубі «Біла тура» відбувався Відкритий чемпіонат Чернівців серед жінок зі швидких шахів.

Буковинський шахіст Бернадський став другим на Khazar Cup

Чернівецький міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський став другим на 16th International Khazar Cup (Masters) 2018, які відбулися в Ірані.

У Румунії чернівчанин Білич переміг угорського міжнародного гросмейстера (ФОТО)

Представники Буковини змагалися на міжнародному турнірі зі швидких шахів Ramada Open, який відбувся у румунському місті Клуж-Напока.

«Меморіал Володимира Гаврикова» виграв Олексій Білич (+ ФОТО)

У клубі «Біла тура» відбувся перший етап туру «Шахова Буковина» - «Меморіал Володимира Гаврикова».

Буковинський гросмейстер Бернадський переміг у Луцьку

Чернівецький міжнародний гросмейстер Віталій Бернадський відзначився у Луцьку на V Міжнародному шаховому фестивалі, присвяченого пам'яті Небесної Сотні. 

У «Білій турі» відбудеться «Меморіал Гаврикова»

 

17-18 лютого у клубі «Біла тура» відбудеться перший етап туру «Шахова Буковина» - «Меморіал Володимира Гаврикова».

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper