Буковинський богатир Бурденюк – другий на етапі Кубку України

У селі Світязь Волинської області відбувся етап Кубку України зі стронгмену.

Буковинець Бурштин здобув бронзу чемпіонату України зі стронгмену

У Києві відбувся чемпіонат України зі стронгмену.

Чернівчанин Бурштин – другий на Arnold Classic Strongman Cup

Чернівецькі стронгмени відзначилися на фестивалі спорту Arnold Classic Strongman Cup 2017 у Барселоні.

Чернівецька команда - срібний призер чемпіонату України зі стронгмену

У Луцьку провели командний чемпіонат України зі стронгмену.

Чернівчани Кочергін і Бурштин - призери етапу Кубку України зі STRONGMAN

У с. Піски (Чернігівська область) у рамках святкування дня села відбувся VIII етап Кубку України зі STRONGMAN.

Чернівецькі богатирі змагатимуться на Чернігівщині

13 серпня у с. Піски (Чернігівська область) у рамках святкування дня села відбудеться етап Кубку України зі стронгмену.

Чернівецький богатир Бурштин став третім на етапі Кубку України

У місті Дубно Рівненської області відбувся VI етап Кубку України зі STRONGMAN. Чернівчанин Андрій Бурштин за підсумками п’яти вправ (трек пул -1хв., дамбл 90 кг на рази – 1 хв., прогулянка фермера 150 кг/20 м – 1 хв., супер-йок 380 кг/20 м – 1 хв., тяга автівки – 1 хв.) посів третє місце.

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7

Персони

JoomShaper