Чемпіонат Чернівецької області 2017
Print
1 тур 28-04-2017 17:00 «Черемош-Вижниця» 1 : 1 «Борівці»
  28-04-2017 17:00 «Колос» 1 : 3 МСК «Кіцмань»
  29-04-2017 17:00 «Волока» 3 : 1 «Іванківці»
  29-04-2017 17:00 «Колос-Глибока» 0 : 1 «Путила»

2 тур 05-05-2017 17:30 «Університет» 7 : 1 «Черемош-Вижниця»
  05-05-2017 17:30 «Борівці» 2 : 0 «Колос»
  06-05-2017 17:30 МСК «Кіцмань» 3 : 1 «Волока»
  06-05-2017 17:30 «Іванківці» 5 : 3 «Колос-Глибока»

3 тур 12-05-2017 17:30 «Колос» 0 : 0 «Університет»
  13-05-2017 17:00 «Путила» 3 : 4 «Іванківці»
  13-05-2017 17:30 «Волока» 11 : 1 «Борівці»
  13-05-2017 17:30 «Колос-Глибока» 0 : 2 МСК «Кіцмань»

4 тур 19-05-2017 18:00 «Університет» 4 : 3 «Волока»
  19-05-2017 18:00 «Черемош-Вижниця» 3 : 2 «Колос»
  20-05-2017 18:00 МСК «Кіцмань» 2 : 2 «Путила»
  20-05-2017 18:00 «Борівці» 5 : 1 «Колос-Глибока»

5 тур 27-05-2017 18:00 «Іванківці» 4 : 1 МСК «Кіцмань»
  27-05-2017 18:00 «Борівці» 1 : 4 «Путила»
  27-05-2017 18:00 «Волока» 8 : 0 «Черемош-Вижниця»
  30-05-2017 18:00 «Колос-Глибока» 1 : 3 «Університет»

6 тур 02-06-2017 18:00 «Університет» 4 : 2 «Путила»
  02-06-2017 18:00 «Черемош-Вижниця» 3 : 1 «Колос-Глибока»
  02-06-2017 18:00 «Колос» 2 : 2 «Волока»
  03-06-2017 18:00 «Борівці» 1 : 1 «Іванківці»

7 тур 09-06-2017 18:00 «Колос-Глибока» 1 : 1 «Колос»
  10-06-2017 18:00 МСК «Кіцмань» 1 : 1 «Борівці»
  10-06-2017 18:00 «Іванківці» 2 : 4 «Університет»
  10-06-2017 18:00 «Путила» 1 : 2 «Черемош-Вижниця»

8 тур 16-06-2017 18:00 «Університет» 1 : 0 МСК «Кіцмань»
  16-06-2017 18:00 «Черемош-Вижниця» 1 : 0 «Іванківці»
  16-06-2017 18:00 «Колос» 2 : 1 «Путила»
  17-06-2017 18:00 «Волока» 6 : 0 «Колос-Глибока»

9 тур 23-06-2017 18:30 «Борівці» 3 : 4 «Університет»
  23-06-2017 18:30 «Іванківці» 4 : 4 «Колос»
  24-06-2017 18:30 МСК «Кіцмань» - : - «Черемош-Вижниця»
  24-06-2017 18:30 «Путила» 1 : 2 «Волока»

10 тур 26-08-2017 18:00 «Путила» - : - «Колос-Глибока»
  01-09-2017 18:00 МСК «Кіцмань» 2 : 0 «Колос»
  01-09-2017 18:00 «Іванківці» 3 : 1 «Волока»
  02-09-2017 18:00 «Борівці» - : - «Черемош-Вижниця»

11 тур 08-09-2017 17:00 «Черемош-Вижниця» 1 : 2 «Університет»
  08-09-2017 17:00 «Колос» 5 : 0 «Борівці»
  09-09-2017 17:00 «Волока» 1 : 0 МСК «Кіцмань»
  09-09-2017 17:00 «Колос-Глибока» 1 : 3 «Іванківці»

12 тур 15-09-2017 17:00 «Університет» 3 : 1 «Колос»
  16-09-2017 17:00 «Борівці» 2 : 5 «Волока»
  16-09-2017 17:00 МСК «Кіцмань» 3 : 1 «Колос-Глибока»
  18-09-2017 17:00 «Іванківці» 3 : 0 «Путила»

14 тур 28-09-2017 15:00 МСК «Кіцмань» 0 : 1 «Іванківці»
  28-09-2017 15:00 «Університет» 2 : 3 «Колос-Глибока»
  28-09-2017 15:00 «Черемош-Вижниця» 0 : 7 «Волока»

15 тур 06-10-2017 15:00 «Іванківці» 7 : 3 «Борівці»
  07-10-2017 15:00 «Волока» 3 : 0 «Колос»
  07-10-2017 15:00 «Колос-Глибока» 1 : 2 «Черемош-Вижниця»

16 тур 13-10-2017 15:00 «Колос» 5 : 0 «Колос-Глибока»
  14-10-2017 15:00 «Університет» 0 : 2 «Іванківці»
  14-10-2017 15:00 «Борівці» 1 : 3 МСК «Кіцмань»

17 тур 20-10-2017 15:00 «Іванківці» 7 : 1 «Черемош-Вижниця»
  20-10-2017 15:00 МСК «Кіцмань» 1 : 1 «Університет»
  21-10-2017 15:00 «Колос-Глибока» 0 : 5 «Волока»

18 тур 26-10-2017 15:00 «Черемош-Вижниця» 2 : 1 МСК «Кіцмань»
  27-10-2017 15:00 «Колос» 1 : 3 «Іванківці»
  27-10-2017 15:00 «Університет» 5 : 0 «Борівці»

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper