Чемпіонат Чернівецької області з міні-футболу 2017-2018. Перший груповий етап
A (місце проведення: штучний майданчик КСОП «Буковина»)
Місце Назва Ігор Різниця м'ячів Очок
1 «Урожай» (міні) 7 49 - 5 21
2 «Шишківці» (міні) 7 30 - 14 16
3 «Патрульна поліція» (міні) 7 19 - 8 13
4 ФК «Підкрай-Берегомет» (міні) 7 17 - 27 12
5 «ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» (міні) 7 7 - 22 7
6 «М'ясо Буковини» (міні) 7 18 - 19 6
7 «Ф-Тім» (міні) 7 14 - 25 6
8 ФК «Чернівці» (міні) 7 9 - 43 1


B (місце проведення: штучний майданчик СК «Локомотив»)
Місце Назва Ігор Різниця м'ячів Очок
1 ФК «Фазенда» (міні) 7 20 - 7 18
2 «RA-DENT» (міні) 7 27 - 8 17
3 «Весільний світ» (міні) 7 28 - 20 16
4 «Лідер» (міні) 7 13 - 16 10
5 «Аматор» (міні) 7 14 - 13 9
6 «Стелс» (міні) 7 16 - 24 6
7 «Вольтаж» (міні) 7 10 - 25 3
8 ДЮСШ-1 «Дружба» (міні) 7 7 - 22 3


C (місце проведення: штучний майданчик СК «Локомотив»)
Місце Назва Ігор Різниця м'ячів Очок
1 «Іванківці-Чудей» (міні) 7 21 - 6 19
2 «Бест-Біла» (міні) 7 23 - 14 15
3 «Дрім-Тім» (міні) 7 18 - 10 12
4 «Спарта-батьки» (міні) 7 19 - 13 12
5 «Клокучка» (міні) 7 19 - 19 8
6 «Мрія-Заставна» (міні) 7 12 - 24 7
7 «Самопоміч» (міні) 7 10 - 18 5
8 «Політех» (міні) 7 8 - 26 0


D (місце проведення: штучний майданчик ГТК «Маленький Париж»)
Місце Назва Ігор Різниця м'ячів Очок
1 ФК «Волока» (міні) 7 48 - 11 21
2 ФК «МОМ» (міні) 7 37 - 10 18
3 «Університет-2» (міні) 7 41 - 12 15
4 «Буко-93» (міні) 7 21 - 21 12
5 «Френд Хауз» (міні) 7 29 - 21 9
6 «ЕКО ПЛЮС» (міні) 7 19 - 35 6
7 «Балакком» (міні) 7 11 - 73 3
8 «Нова пошта» (міні) 7 11 - 34 0


E (місце проведення: штучний майданчик КСОП «Буковина»)
Місце Назва Ігор Різниця м'ячів Очок
1 ФК «Університет» (міні) 7 37 - 15 18
2 «Дружба» (міні) 7 24 - 17 12
3 ФК «Бояни» (міні) 7 16 - 13 12
4 «Мамаївці» (міні) 7 29 - 19 11
5 «Зарінок-Дрім-Тім» (міні) 7 17 - 15 11
6 ФК «Лужани» (міні) 7 23 - 34 7
7 «Буковина- U-17» (міні) 7 14 - 20 5
8 «Спарта-U-17» (міні) 7 11 - 38 1


F (місце проведення: штучний майданчик ГТК «Маленький Париж»)
Місце Назва Ігор Різниця м'ячів Очок
1 «Вікторія» (міні) 7 34 - 6 21
2 «Буковинська надія» (міні) 7 43 - 11 18
3 «Маленький Париж» (міні) 7 27 - 21 15
4 «Смайл» (міні) 7 23 - 28 10
5 ФК «Грозинці» (міні) 7 25 - 31 7
6 «Феміда» (міні) 7 9 - 30 5
7 МСК «Кіцмань» (міні) 7 16 - 29 3
8 «Хімік-Скеля» (міні) 7 12 - 33 3


 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper