12 листопада 2017

«Буковина» здолала житомирське «Полісся»

Пропущеним матчем сьомого туру друголігової першості України чернівецька «Буковина» завершувала першу частину сезону.

У Чернівцях визначилися переможці легкоатлетичного обласного чемпіонату

Неділя, 17 вересня 2017 03:23

На стадіоні «Буковина» провели чемпіонат Чернівецької області з легкої атлетики.

На бігову доріжку вийшов 301 учасник. Спортсмени представляли 14 команд з Чернівців (ДЮСШ №1, ДЮСШ №4, ДЮСШ «Буревісник», ДЮСШ «Авангард», ДЮСШ «Колосок», КБУ ДЮСШ, ліцей №4), а також Кіцманський, Вижницький, Герцаївський, Сокирянський, Сторожинецький та Хотинський райони.

Дивіться також: фоторепортаж з чемпіонату Чернівецької області з легкої атлетики.

Відзначимо абсолютну перемогу Романа Григорківа (ДЮСШ «Буревісник», «Інваспорт») серед спортсменів 1995-1997 років народження.

Святкував перемогу серед юніорів 1998-1999 р.н. (400 метрів) представник Хотинського району, кандидат у майстри Олег Миронець, який цьогоріч посів друге місце на дорослому чемпіонаті України у Кропивницькому.

Як повідомив «ЧернівціСпорт» Михайло Арсенюк, ці змагання були, насамперед, відбірковими до чемпіонату України (спортсмени 2002-2003 р.н.), який 29-30 вересня відбуватиметься у Дніпрі. 

Переможці змагань: 

100 метрів

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Ірина Коляска (ДЮСШ «Авангард», Чернівці) 

Дівчата (2001-2002 р.н.) – Анастасія Владичан (КБУ ДЮСШ, Чернівці) 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Давид Яновський (ДЮСШ «Авангард», Чернівці) 

Юнаки (2000-2001 р.н.) – Максим Маковійчук (Кіцманський район) 

200 метрів 

Дівчата (2002-2003 р.н.) - Ірина Коляска (ДЮСШ «Авангард», Чернівці) 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Давид Яновський (ДЮСШ «Авангард», Чернівці) 

Юнаки (2000-2001 р.н.) – Микола Конечний (Сторожинецький район) 

400 метрів 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Марина Терлецька (Сторожинецький район) 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Влад Тележинський (Сторожинецький район) 

Юніори (1998-1999 р.н.) – Олег Миронець (Хотинський район) 

800 метрів 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Віолетта Шинкарук (Кіцманський район) 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Влад Тележинський (Сторожинецький район) 

Юніори (1998-1999 р.н.) – Сергій Лека (КБУ ДЮСШ, Чернівці) 

1500 метрів 

Юніори (1998-1999 р.н.) – Владислав Білий (КБУ ДЮСШ, Чернівці) 

Юнаки (2000-2001 р.н.) – Іван Павлюк (Вижницький район) 

3000 метрів 

Юнаки (2002-2003 р.н.) – Максим Петращук (Хотинський район) 

Дівчата (2002-2003 р.н.) – Ольга Мелемука (2004 р.н., ДЮСШ №4, Садгора) 

Дівчата (2000-2001 р.н.) – Еліна Пасюк (ДЮСШ №1, Чернівці) 

Новини

Випадкові фото

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper