У змаганнях взяли участь представники 12 країн. Як повідомляє rayoninfo.info до збірної України входив дзюдоїст із Новоселиці Едуард Штефанеса (вагова категорія 55 кг). Вихованець тренера ДЮСШ «Колос» Юрія Паскаря посів третє місце.
Буковинський дзюдоїст Штефанеса здобув бронзу у Вроцлаві
Четвер, 12 жовтня 2017 04:57У польському Вроцлаві відбувся європейський міжнародний турнір з дзюдо серед молоді віком до 20 років.
Прочитано 863 раз
Теги
Читайте також
Важливе
- У бою з російськими окупантами загинув буковинський футбольний арбітр Володимир Безборотько
- Богдан Шершун: «Мирне небо над головою – це дуже важливо» (ВІДЕО)
- У Чернівцях нагородили призерів і кращих гравців чемпіонату області серед команд Суперліги (ВІДЕО...
- Футбольна команда ЧНУ - переможець Універсіади України
- Володарем футбольного Кубку області стала «Волока» (ФОТО, ВІДЕО)
Вітаємо!
Новини
- Буковинські баскетболісти Артур Фреш-Стаханов і Нікіта Когут - бронзові призери Суперліги (ВІДЕО)
- Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): переконливі перемоги «Фазенди» та «Луко», виїзний усп...
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: стовідсотковий результат у матчах із ДЮСШ ФА «Тернопіль»
- Буковинський баскеболіст Олег Осовський - фіналіст чемпіонату Польщі U17 (ФОТО)
- Визначилися півфінальні пари Кубку Чернівецької області
- Чемпіонат України U19: чернівчани переконливо обіграли львівську «Покрову»
- Гравців «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» нагородили за успішну гру у чемпіонаті України
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: перемога та поразка у виїзних матчах із «Покровою»
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: дві перемоги над командою ВІК - «Волинь»
- Чемпіонат Чернівецької області (Суперліга): перша поразка «Фазенди» (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА)
- «Фазенда» зіграла у першому етапі чемпіонату України з футзалу серед ветеранів ветеранів 60+ (ВІДЕО)
- Буковинець Євген Казюк - фіналіст Європейської юнацької баскетбольної ліги (U16)
- Чемпіонат України U19: чернівецька команда обіграла хмельницьке «Поділля»
- У Чернівцях - матчі чемпіонату України з баскетболу серед команд першої ліги
- У «Білій турі» тривають кваліфікаційні шахові змагання
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: буковинці - лідери у віковій групі U 14
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: дві поразки від команди ВІК – «Волинь»
- У півфіналі футбольного Кубку області гратимуть лише команди Суперліги (РЕЗУЛЬТАТИ, СТАТИСТИКА, В...
- Фіналісти футзального Кубку Чернівців зіграють пізніше
- Капітанові «CHEBASKET-ЧОДЮСШ» Микиті Цуркану - 23
- Кубок ОДЮФЛ - Безборотько КАП: визначилися фіналісти у 7 вікових групах (РЕЗУЛЬТАТИ)
- «Київ-Баскет» із буковинцями Артуром Фреш-Стахановим і Нікітою Когутом – у півфіналі плей-оф Супе...
- Визначилися фіналісти футзального Кубку Чернівців
- КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців»: нічия у матчі з УФК – «Карпати»
- Вихованці КЗ «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» (гравці 2014 р.н.) - у трійці кращих на турнірі «Леген...
Футзал 2024. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Radent | 6 | 26-13 | 16 |
2 | ТomStudio | 6 | 33-17 | 15 |
3 | Урожай | 5 | 19-10 | 12 |
4 | Аматор | 5 | 14-12 | 9 |
5 | DV-Trans | 5 | 12-7 | 8 |
6 | З-й тайм | 6 | 23-24 | 7 |
7 | Bado | 5 | 10-12 | 6 |
8 | Друзі | 5 | 12-16 | 5 |
9 | Чернівецький рятувальник | 6 | 7-16 | 5 |
10 | Рокитне | 6 | 13-22 | 3 |
11 | Січ | 5 | 7-27 | 0 |
Група А 2023/24 |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Іванківці | 11 | 54-14 | 31 |
2 | TOM.studio | 11 | 47-14 | 27 |
3 | Урожай | 11 | 45-16 | 25 |
4 | Вікторія-Буковина | 11 | 38-28 | 23 |
5 | Брусниця | 11 | 45-11 | 23 |
6 | Поліція Буковини | 11 | 36-37 | 18 |
7 | НДЕКЦ МВС | 11 | 25-28 | 11 |
8 | ДімТек | 11 | 20-41 | 10 |
9 | Патрульна Поліція | 11 | 22-34 | 10 |
10 | Фазенда | 11 | 30-30 | 9 |
11 | CupChernivtsi | 11 | 30-53 | 6 |
12 | Арсенал | 11 | 20-106 | 0 |
Група В 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Магала | 16 | 62-18 | 43 |
2 | Драниця | 16 | 71-24 | 39 |
3 | DV TRANS | 16 | 64-28 | 39 |
4 | Садгора | 16 | 61-26 | 38 |
5 | Берегомет | 16 | 76-39 | 32 |
6 | Бояни | 16 | 66-38 | 29 |
7 | Рідківці | 16 | 65-34 | 28 |
8 | Green Garden Chernivtsi | 16 | 43-44 | 28 |
9 | Рокитне | 16 | 55-36 | 27 |
10 | Хімік | 16 | 51-37 | 21 |
11 | Новоселиця-2017 | 16 | 43-48 | 19 |
12 | Топорівці | 16 | 35-56 | 18 |
13 | Прайм-Тек-Буковина | 16 | 32-46 | 16 |
14 | Горбова | 16 | 48-76 | 13 |
15 | Грозинці | 16 | 25-53 | 13 |
16 | Лавандова мрія | 16 | 30-68 | 10 |
17 | Колінківці | 16 | 19-56 | 7 |
18 | Козаки | 16 | 20-139 | 0 |
Група С 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | М-Тревел | 8 | 65-0 | 24 |
2 | Дорошівці | 8 | 35-14 | 21 |
3 | Славець | 9 | 32-14 | 21 |
4 | Борівці-Киселів | 9 | 38-18 | 18 |
5 | Лужани | 8 | 33-18 | 18 |
6 | Дорогою життя | 9 | 19-18 | 13 |
7 | Лашківка | 8 | 14-34 | 12 |
8 | Неполоківці | 8 | 37-23 | 9 |
9 | Дубівці А | 8 | 20-32 | 9 |
10 | Заставна | 8 | 14-33 | 5 |
11 | Клокучка-Біла | 9 | 19-40 | 5 |
12 | Валява | 8 | 17-51 | 4 |
13 | Дубівці Б | 8 | 10-59 | 0 |
Група D 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Купка-Сучевени | 5 | 29-12 | 15 |
2 | Молодія | 5 | 30-16 | 13 |
3 | Митник | 6 | 36-20 | 12 |
4 | Горби | 5 | 23-22 | 9 |
5 | Чагор | 5 | 28-15 | 7 |
6 | Тереблече | 6 | 26-41 | 7 |
7 | Ардан | 5 | 23-20 | 6 |
8 | ДЮСШ Глибока | 6 | 26-33 | 6 |
9 | Черепківка | 5 | 13-32 | 4 |
10 | Волока | 5 | 19-30 | 3 |
11 | Луковиця | 5 | 16-28 | 3 |
Перша ліга 2023/24. |
||||
М | Команда | М | РГ | О |
1 | Динівці | 10 | 28-9 | 23 |
2 | Рідківці | 10 | 24-22 | 22 |
3 | Бояни | 10 | 27-8 | 21 |
4 | Станівці | 10 | 29-16 | 20 |
5 | Топорівці | 10 | 13-16 | 15 |
6 | Дорогою життя | 10 | 19-20 | 14 |
7 | Глибоцька ДЮСШ | 10 | 13-20 | 10 |
8 | Горбова | 10 | 13-19 | 8 |
9 | Новоселиця-2017 | 10 | 11-20 | 7 |
10 | Чорнівка | 10 | 8-20 | 6 |
11 | Клішківці | 10 | 5-20 | 6 |