12 листопада 2017

«Буковина» здолала житомирське «Полісся»

Пропущеним матчем сьомого туру друголігової першості України чернівецька «Буковина» завершувала першу частину сезону.

Українські боксери під орудою чернівчанина Малованюка відзначилися на чемпіонаті Європи

Неділя, 29 жовтня 2017 08:44

У турецькій Анталії завершився чемпіонат Європи з боксу серед молоді.

Збірна України посіла друге загальнокомандне місце. В активі нашої збірної одна золота нагорода. Кращим у ваговій категорії до 52 кг став киянин Максим Галінічев. У фінальному поєдинку Максим одноголосним рішенням суддів переміг представника Англії Айвена Прайса.

Володарями срібних нагород стали Тарас Бондарчук (Шепетівка, 60 кг) та Євген Павловський (Горішні Плавні, 81 кг). Бронза в активі Івана Папакіна (Бровари, 75 кг) та Аркадія Карцана (Хмельницький, 91 кг).

Приємно, що старшим тренером української збірної працює чернівчанин Олег Малованюк.