Футзальний чемпіонат Чернівців: кадровий потенціал

Середа, 20 грудня 2017 01:51

У Відкритому чемпіонаті Чернівців з футзалу зіграно три тури. «ЧернівціСпорт» вирішив ознайомити вболівальників із заявками учасників чемпіонату.

Найвідоміші гравці перебувають у заявках двох команд – «Урожай» та «Волока». Кольори лідера змагань – колективу «Урожай» захищають досвідчені гравці Олег Керчу - на фото та Михайло Рябий (цьогоріч у складі «Воркути» виграли Канадську лігу), а також Юрій Головачук (останнім часом грав у тернопільській «Ниві»). Звісно, що добре відомі буковинським уболівальникам Сергій Янчик, Олександр Дележа та Віталій Гончар.

За ФК «Волока» виступають зірки буковинського футболу – Руслан Гунчак і Степан Маковійчук. Цікаво, що 38 – річний Гунчак встигає відіграти кілька матчів за день. У міні-футбольному чемпіонаті області Руслан виступає за ФК «Шишківці».

У складах багатьох команд є гравці, які цього сезону встигли «засвітитися» у чернівецькій «Буковині». Серед них – Євген Немтінов, Володимир Найко (обидва – «Волока»), Сергій Раца, Олександр Жумига (обидва – «М'ясо Буковини»), Ладік Мелконян («Корона»).  

Заяки команд: 

«Урожай»

Василь Біблюк (1991)

Андрій Онуфрієв

Сергій Янчик (1979)

Віталій Гончар (1980)

Олександр Дележа (1981)

Олег Молдован (1988)

Сергій Максимчук (1990)

Михайло Рябий (1983)              

Олег Керчу (1984)

Юрій Головачук (1995)

Мирослав Гаталяк (1987)

«М'ясо Буковини» (Новоселиця)

Олександр Кіфуляк (1970)

Валентин Галушка (1989)

Раду Галушка (1990)

Валерій Кукуряк (1988)

Вадим Куті (1984)

Сергій Збиркот (1992)

Ренат Калараш (1986)

Ігор Кристюк (1986)

Андрій Спатарюк (1992)

Іван Тодоришин (1991)

Василь Никитін (1986)

Олександр Боднарчук (1986)

Ярослав Постолакій (1992)

Денис Мельничук (1999)

Олександр Жумига (1999)

Валентин Рудич (1999)

Сергій Раца (1991)

Богдан Кокошко (1997)

Степан Городенський (1999)

«Дружба»

Ростислав Храпко (1993)

Андрій Руснак (1984)

Ігор Руснак (1987)

Іван Петречук (1991)

Юрій Петрашишен (1986)

Вадим Мельничук (1999)

Денис Мельничук (1998)

Віктор Галичанський (1993)

Богдан Рачук (1991)

Андрій Паращук (1990)

Євген Шпетко (1990)

Сергій Яловега (1987)

Іван Горбан (1995)

Михайло Гураль (1993)

Денис Держанський (1998)

Ігор Гайдут (1984)

Олександр Темерівський (1988)

Дмитро Скрипник

«БукФам-БДМУ»

Степан Кушнір (1996)

Віктор Дядик (1995)

Володимир Змеу (2000)

Роман Бущик (1999)

Денис Мельничук (2000)

Іван Макар (1998)

Михайло Лазоряк (1994)

Олександр Мунтян (1998)

Іван Кривий (1995)

Едуард Сіменюк (1999)

Олександр Пахольчук (1996)

Олег Голобуцький (1967)

Євген Янчик (1998)

Вадим Поліщук (1990)

Антон Трач (1996)

Іван Довганюк (1998)

Віталій Буздуган (1978)

Юрій Ковалик (1990)

Василь Бойчук (1993)

Микола Пастухов (1998)

Іван Паньків (1988)

Дмитро Качковський (1996)

«Корона»

Григорій Іванець (1997)

Олег Клевчук (1988)

Юрій Петрусяк (1986)

Павло Бабій (1994)

Ладік Мелконян (1993)

Станіслав Ромащук (1990)

Артем Савчук (1987)

Роман Підгурський (1997)

Ілля Сенко (1993)

Василь Середа (1989)

Петро Бабій (1963) 

«Зарінок – Дрім-Тім»

Андрій Житарюк (2000)

Микола Курик (1978)

Руслан Кувіла (1977)

Ігор Магурчак (1982)

Мирослав Стецюк (1980)

Валерій Кривенчук (1983)

Микола Цепа (1996)

Леонід Львов (1997)

Олександр Бондар (1981)

Сергій Куприч (1990)

Олександр Назарко (1989)

Ігор Мігалатюк (1976)

Микола Павлюк (1995)

Сергій Вишняк (1989)

Анатолій Максимчук (1984)

Валентин Писаревський (1999)

Андрій Мотовилін (1991)

Тарас Грималюк (1989)

Петро Димед (1995)

СКК «Лідер»

Віталій Мотреску (1982)

Володимир Жуківський (1990)

Віталій Чехов (1990)

Андрій Корчак (1983)

Вадим Кикарош (1984)

Антон Червонний (1987)

Олег Херняк (1992)

Павло Хмара (1990)

Єгор Спиридонов (1985)

Олександр Пікулін (1983)

Андрій Яворський (1991)

Геннадій Пресняк (1984)

Віталій Чебан (1985)

Сергій Берник (1989)

ФК «Волока»

Валентин Подольський (1977)

Олег Цуркан (1996)

Руслан Гунчак (1979)

Дмитро Лях (1994)

Степан Маковійчук (1982)

Вадим Пислар (1990)

Олександр Руснак (1987)

Вадим Шостак (1995)

Євген Немтінов (1995)

Максим Федорович (1991)

Володимир Найко (1988)

«Бест-Біла»

Володимир Бабюк

Владислав Мельников

Юрій Гідора

Богдан Гикавий

Василь Кричун

Віктор Молдован

Олександр Мікулеску

Василь Кердей

Дарій Тащук

Володимир Глібка

Олександр Крохмалюк

Василь Савчук

Віталій Скакун

Вадим Українець

Олександр Різенко

Іван Мойсин

Дмитро Давидний

ФСК «Роша»

Олександр Пікарчук (1980)

Андрій Хабайло (1973)

Дмитро Бараняк (1994)

Андрій Савчук (1994)

Володимир Смола (1986)

Микола Коваль (1997)

Владислав Зігрюк (1973)

Василь Варварюк (1998)

Василь Дарій (1998)

Сергій Адамчук (1991)

Дмитро Унгурян (1997)

Микола Таріца (1987)

Денис Зачиковський (1990)

Назарій Цінько (1996)

Денис Хандій (1994)

Андрій Гордей (1988)

Тарас Таріца (1991)

Дмитро Волощук (1994)

Олександр Шевчук (1998)

«Чернівецький рятувальник»

Сергій Урсуляк (1988)

Олександр Бананецький (1994)

Павло Бабій (1987)

Антон Тугарін (1987)

Сергій Самборський (1986)

Роман Григоришен (1994)

Михайло Портянов (1993)

Олександр Айсюк (1986)

Степан Дунас (1995)

Павло Головко (1991)

ФК «Ставнівці»

Олексій Чекан (1995)

Максим Тринта (1996)

Іван Тринта (1993)

Вадим Боднараш (1990)

Георгій Тринта (1995)

Василь Почтар (1990)

Олександр Почтар (2000)

Денис Міцней (1997)

Вадим Борлодян (1994)

Вадим Руснак (1980)

Михайло Данило (1989)

Сергій Бурлака (1987)

Денис Марш (1994)

Михайло Скорейко (1988)

Інформація оновлюватиметься.

 

Read 434 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper