16 березня 2018

Кольори «Буковини» захищатиме син Андрія Гусіна (+ФОТО, ЗАЯВКА КОМАНДИ)

Склад чернівецькі команди поповнили нові виконавці.

Буковинець Вадим Клим – бронзовий призер міжнародного турніру у Баку

Субота, 23 грудня 2017 19:09

На міжнародному боксерському турнірі класу «А» пам’яті заслуженого майстра спорту Аббаса Агаларова відбулися півфінальні поєдинки.

У ваговій категорії 60 кілограмів боксер із Вижниці Чернівецької області Вадим Клим, на жаль, поступився чемпіонові Азії та призеру чемпіонату світу узбеку Халімбеку Утегенову. Наш земляк став третім. «Це досвід і велика мотивація працювати над собою та своїми помилками. На цьому не зупиняємося, а продовжуємо працювати та готуватися до чемпіонату України», - зазначив Вадим Клим. 

Не пройшов у фінал ще один українець – Максим Галінічев (56 кг), який боксував з місцевим боксером Амідом Алізаде. Максим домінував у ринзі впродовж трьох раундів, однак до фіналу потрапив…суперник нашого співвітчизника. 

За словами буковинського наставника Миколи Гакмана, старший тренер молодіжної збірної України, чернівчанин Олег Малованюк, що через необ’єктивне суддівство наша команда знімається зі змагань. Це сталося перед поєдинком у ваговій категорії 64 кг між українським боксером Максимом Молоданом і фіналістом чемпіонату Європи Салімом Салімовим (Азербайджан). Перемогу святкував українець. 

У ваговій категорії 75 кг Євген Єнакі переміг узбека Наво Тамазова. А у ваговій категорії 81 кг Віталій Стальченко здолав опір Магомадхабіба Ібрагимова. Зрештою, до фіналу потрапили троє українців, а Максим Галінічев і Вадим Клим стали бронзовими призерами. 

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Березень 2018
24
Субота
ЗОШ с. Кам’яна. Першість м. Чернівців зі спортивного орієнтування.
04:37

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper