13 січня 2018

Міні-футбольний чемпіонат області: визначилися всі учасники 1/8 фіналу (+ ФОТО)

13 січня на штучному майданчику КСОП «Буковина» відбулися матчі за вихід у 1/8 фіналу чемпіонату Чернівецької області з міні – футболу.

Міні-футбольний чемпіонат області: рахунок 24:0 та суперник Ібрагімовича (ФОТО, РАХУНКИ, ТАБЛИЦІ)

Понеділок, 25 грудня 2017 05:13

У міні-футбольному чемпіонаті Чернівецької області зіграно матчі п’ятого та шостого турів.

Серед лідерів своїх груп перебувають команди «Урожай», «Шишківці», «RA-DENT», «Фазенда», «Іванківці – Чудей», «Бест – Біла», ФК «Волока», "Університет", ФК «МОМ», «Вікторія», «Буковинська надія».

У цих колективах грають виконавці, які мають досвід виступів у елітних клубах різних країн та юнацькі збірні України. А ось Ігор Чайковський (грає за ФК «МОМ») виступав за луганську «Зорю» у Лізі Європи. Зокрема, Ігор грав проти титулованої англійської команди «Манчестер Юнайтед» на чолі із зірковим шведським форвардом Златаном Ібрагімовичем.

Цікавий рахунок зафіксовано у матчі п’ятого туру групи «D» між «Університетом – 2» та командою «Баллаком». Підопічні Миколи Осадця знищили суперника – 24:0 (!).

Група «А» (штучний майданчик КСОП «Буковина»)

V тур. 23 грудня

«Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» - «Урожай» - 2:8

Арбітри – Плахов, Телегей

«Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам»: Житарюк, А. Буздуган, В. Буздуган, Гнатюк, Цуркан, Глухов, Мацьо, Серебряніков.

«Урожай»: Біблюк, Онуфрієв, Ю. Головачук, Янчик, Рябий, Керчу, Гаталяк, Рибак, Максимчук, Молдован.

Голи: Глухов (20), Гнатюк (27) - Ю. Головачук (3,4,22), Янчик (7,9), Керчу (27,31), Гаталяк (37).

«Шишківці» - «М'ясо Буковини» - 4:1

Арбітри – Плахов, Телегей

«Шишківці»: Раковіца, Візнюк, Гунчак, Давидний, Фурега, Антонюк, Каралаш, Рихло, Піцик, Солкан, Грінка, Іванчук.

«М'ясо Буковини»: Кіфуляк, Боднарчук, Жумига, Івашко, Раца, Збиркот, Галушка, Мельничук, Кукуряк, Городенський.

Голи: Фурега (2), Давидний (12), Рихло (19), Гунчак (30) – Раца (30).

«Ф-Тім» - ФК «Чернівці» - 5:0

Арбітри – Плахов, Бамбурак

«Ф-Тім»: Шевченко, Гловацький, Бойко, Петрусяк, Рой, Брик, Гнатчук, Ващук, Бовгар.

ФК «Чернівці»: Пайчик, В. Куляк, О. Задорожний, Волощук, Дудка, Тімофей (?), ?

Голи: Гнатчук (23,29), Рой (32), Брик (37,40).

Фоторепортаж з матчу «Патрульна поліція» - «Підкрай-Берегомет» 2:3

«Патрульна поліція» - «Підкрай – Берегомет» - 2:3

VІ тур. 24 грудня

«Урожай» - «Ф-Тім» - 9:0

«Підкрай-Берегомет» - «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» - 5:1

«М'ясо Буковини» - «Патрульна поліція» - 2:4

«Шишківці» - ФК «Чернівці» - 7:3

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Урожай» (міні) 6 35 - 5 18
2 «Шишківці» (міні) 6 30 - 14 15
3 ФК «Підкрай-Берегомет» (міні) 6 17 - 25 12
4 «Патрульна поліція» (міні) 6 19 - 8 12
5 «М'ясо Буковини» (міні) 6 18 - 19 6
6 «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» (міні) 6 7 - 22 4
7 «Ф-Тім» (міні) 6 12 - 25 3
8 ФК «Чернівці» (міні) 6 9 - 29 1
         

Наступні матчі

30 грудня

09:00 – ФК «Чернівці» - «Урожай»

09:50 - «Провайдер ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» - «М'ясо Буковини»

10:40 – «Ф-Тім» - «Підкрай – Берегомет»

11:30 – «Патрульна поліція» - «Шишківці»

Група «В» (штучний майданчик СК «Локомотив»)

V тур. 23 грудня

«Лідер» - «Вольтаж» - 6:2

Арбітри – В. Фурман, Мельник

«Лідер»: Мотреску, Пікулін, Хмара, Жуківський, Кикарош, Червоний, Чехов, Херняк, Пресняк, Шевчук, Стефанюк.

«Вольтаж»: Буняк, Шеленко, І. Мельник, Самокрайній, Тодераш, Загорюк, Р. Антонюк, Малованюк, Куцак.

Голи: Кікарош (5,14,32), Шевчук (19), Чехов (36), Пікулін (40) – Тодераш (17), Буняк (32).

Фоторепортаж з матчу «ДЮСШ-1-Дружба» - «Фазенда» 0:1
Фоторепортаж з матчу «Аматор» - «RA-DENT» 2:3

«ДЮСШ-1-Дружба» - «Фазенда» - 0:1

Арбітри – В. Фурман, Мельник

«ДЮСШ-1-Дружба»: Пікарчук, Прокопчук, Чибуряк, Рачук, Андрейчук, Кодрян, Букатар, Васілов, Гакман.

«Фазенда»: Гоменюк, Кавуля, Коваль, Анжієвський, Біднов, С. Головачук, Лахнюк, Єлінчук, Рутько, В. Діденко, Паньків, В. Унгурян, Бузик.

Гол: Лахнюк (35).

«Аматор» - «RA-DENT» - 2:3

«Стелс» - «Весільний світ» - 3:5

VІ тур. 24 грудня

«Вольтаж» - «Весільний світ» - 1:2

«Лідер» - «ДЮСШ-1-Дружба» - 0:3

«Фазенда» - «Аматор» - 3:0

«RA-DENT» - «Стелс» - 7:1

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «RA-DENT» (міні) 6 25 - 6 16
2 ФК «Фазенда» (міні) 6 17 - 7 15
3 «Весільний світ» (міні) 6 26 - 18 15
4 «Аматор» (міні) 6 14 - 13 9
5 «Лідер» (міні) 6 13 - 16 7
6 «Стелс» (міні) 6 16 - 21 6
7 ДЮСШ-1 «Дружба» (міні) 6 7 - 19 3
8 «Вольтаж» (міні) 6 7 - 25 0
         

Наступні матчі

30 грудня

09:00 – «ДЮСШ – 1-Дружба» - «Вольтаж»

09:50 -  «Стелс» - «Фазенда»

10:40 – «Весільний світ» - «RA-DENT»

11:30 – «Аматор» - «Лідер»

Група «С» (штучний майданчик СК «Локомотив»)

V тур. 23 грудня

«Мрія-Заставна» - «Бест-Біла» - 1:6

«Дрім-Тім» - «Іванківці – Чудей» - 1:1

«Спарта – батьки» - «Самопоміч» - 2:2

«Клокучка» - «Політех» - 4:2

VІ тур. 24 грудня

«Бест-Біла» - «Політех» - 4:1

«Мрія – Заставна» - «Спарта-батьки» - 0:1

«Самопоміч» - «Дрім-Тім» - 1:1

«Іванківці-Чудей» - «Клокучка» - 4:3

Пропущений матч 4-ого туру: «Іванківці – Чудей» - «Спарта-батьки» - 3:1

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Іванківці-Чудей» (міні) 6 21 - 6 16
2 «Бест-Біла» (міні) 6 19 - 6 15
3 «Дрім-Тім» (міні) 6 13 - 9 9
4 «Спарта-батьки» (міні) 6 11 - 9 9
5 «Мрія-Заставна» (міні) 6 11 - 19 7
6 «Клокучка» (міні) 6 14 - 18 5
7 «Самопоміч» (міні) 6 9 - 13 5
8 «Політех» (міні) 6 8 - 26 0
         

Наступні матчі

30 грудня

12:20 – «Спарта-батьки» - «Бест-Біла»

13:10 – «Дрім-Тім» - «Мрія-Заставна»

14:00 – «Клокучка» - «Самопоміч»

14:50 – «Політех» - «Іванківці-Чудей»

Фоторепортаж з матчу ФК «МОМ» — «Університет-2» 3:2
Фоторепортаж з матчу «Балакком» — «Френд Хауз» 2:12
Фоторепортаж з матчу ФК «Волока» — «Буко-93» 8:3

Група «D» (ГТК «Маленький Париж»)

V тур. 23 грудня

ФК «МОМ» - «Нова пошта» - 4:3

«Френд Хауз» - ФК «Волока» - 2:6

«Університет-2» - «Баллаком» - 24:0

«Буко-93» - «ЕКО ПЛЮС» - 5:0

VІ тур. 24 грудня

«Нова пошта» - «ЕКО ПЛЮС» - 0:5

ФК «МОМ» - «Університет-2» - 3:2

«Балакком» - «Френд Хауз» - 2:12

ФК «Волока» - «Буко-93» - 8:3

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Волока» (міні) 6 38 - 9 18
2 ФК «МОМ» (міні) 6 37 - 10 15
3 «Університет-2» (міні) 6 41 - 12 12
4 «Буко-93» (міні) 6 21 - 21 9
5 «Френд Хауз» (міні) 6 29 - 21 9
6 «ЕКО ПЛЮС» (міні) 6 17 - 25 6
7 «Балакком» (міні) 6 11 - 73 3
8 «Нова пошта» (міні) 6 11 - 34 0
         

Наступні матчі

30 грудня

09:00 – «Університет-2» - «Нова пошта»

09:50 – «ЕКО ПЛЮС» - «Волока»

10:40 – «Буко-93» - «Балакком»

11:30 – «Френд Хауз» - ФК «МОМ»

Група «Е» (КСОП «Буковина»)

V тур. 23 грудня

ФК «Лужани» - «Дружба» - 1:7

«Зарінок-Дрім-Тім» - «Університет» - 3:5

«Мамаївці» - ФК «Бояни» - 1:2

«Буковина- U-17» - «Спарта-U-17» - 4:0

VІ тур. 24 грудня

«Університет» - «Мамаївці» - 7:5

«Дружба» - «Зарінок-Дрім-Тім» - 1:1

«Спарта-U-17» - ФК «Лужани» - 3:6

ФК «Бояни» - «Буковина- U-17» - 2:2

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Університет» (міні) 6 31 - 14 15
2 «Дружба» (міні) 6 21 - 10 12
3 ФК «Бояни» (міні) 6 15 - 7 12
4 «Мамаївці» (міні) 6 22 - 16 8
5 «Зарінок-Дрім-Тім» (міні) 6 13 - 13 8
6 «Буковина- U-17» (міні) 6 8 - 13 5
7 ФК «Лужани» (міні) 6 16 - 28 4
8 «Спарта-U-17» (міні) 6 9 - 34 1
         

Наступні матчі

30 грудня

12:20 – ФК «Бояни» - «Університет»

13:10 – «Мамаївці» - «Дружба»

14:00 - «Зарінок-Дрім-Тім» - «Спарта-U-17»

14:50 - «Буковина- U-17» - ФК «Лужани»

Група «F» (ГТК «Маленький Париж»)

V тур. 23 грудня

«Маленький Париж» - «Хімік – Скеля» - 4:1

«Смайл» - «Феміда» - 1:1

ФК «Грозинці» - «Вікторія» - 2:9

«Буковинська надія» - МСК «Кіцмань» - 15:4

Арбітри – Грушкевич, Шпирко 

«Буковинська надія»: Кисилиця, Темерівський, Гордей, Шибко, Тимощук, Луцик, Куляк, Стефанишин.

МСК «Кіцмань»: Масікевич, Завершенюк, Скорейко, Бабич, Філіпчук, Гавриш. 

Голи: Темерівський (7,11,16,18), Шибко (10,25), Луцик (18,25), Стефанишин (30,31), Куляк (34,35), Тимощук (38), Кисилиця (39,40) – Завершенюк (4,15), Бабич (13), Гавриш (40). 

VІ тур. 24 грудня

«Смайл» - «Маленький Париж» - 2:6

Арбітри – Грушкевич, Круглецький 

«Смайл»: Антоняк, І. Ткачук, І. Паламарчук, Ю. Паламарчук, Ю. Мельник, Мельничук, Григорєв, Малишевський. 

«Маленький Париж»: Ю. Стефанюк, О. Стефанюк, Р. Рябий, Єлов, Шостак, Суховерський, Лях, Омаров, ? 

Голи: Григорєв (24), Ю. Паламарчук (36) - Р. Рябий (5,15,22), Чернишов (8), Єлов (38), Шостак (40). 

«Вікторія» - «Буковинська надія» - 2:0

Арбітри – Круглецький, Грушкевич 

«Вікторія»: Дрожжа, В. Гончар, Мельник, В. Савчук, О. Діденко, Беженар, Зачиковський, Хандій, Мікулеску, Крохмалюк. 

«Буковинська надія»: Гордей, Шибко, Стефанишин, О. Маковійчук, Луцик, Бакалярик, А. Савчук, Тимощук, Куляк, Темерівський. 

Голи: Зачиковський (35), В. Савчук (38). 

«Хімік-Скеля» - ФК «Грозинці» - 2:5

Арбітри – Шпирко, Грушкевич 

«Хімік – Скеля»: Петро Бабій, Павло Бабій, Клевчук, Киюк, Сайко, ? 

«Грозинці»: Коташ, М. Білик, А. Білик, Продан, Мігалатюк, Бута, Колісник, Коваленко. 

Голи: Сайко (25), Петро Бабій (34) - Бута (26, 27, 30), Продан (33,37), 

«Феміда» - МСК «Кіцмань» - +:- 

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Вікторія» (міні) 6 34 - 6 18
2 «Буковинська надія» (міні) 6 36 - 10 15
3 «Маленький Париж» (міні) 6 21 - 18 12
4 ФК «Грозинці» (міні) 6 19 - 24 7
5 «Смайл» (міні) 6 16 - 22 7
6 «Феміда» (міні) 6 6 - 24 5
7 МСК «Кіцмань» (міні) 6 16 - 29 3
8 «Хімік-Скеля» (міні) 6 11 - 26 3
         

Наступні матчі

30 грудня

12:20. «Буковинська надія» - «Хімік – Скеля»

13:10. МСК «Кіцмань» - «Вікторія»

14:00. ФК «Грозинці» - «Смайл»

14:50. «Маленький Париж» - «Феміда»

Інформація оновлюватиметься.

Фото – згодом. 

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Січень 2018
19
П'ятниця
На сьогодні заходів не заплановано
09:04

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper