Глибока приймала боксерський новорічний турнір (ФОТО)

Понеділок, 25 грудня 2017 10:59

У смт. Глибока Чернівецької області провели Новорічний турнір з боксу на призи клубу GLYBOKA BOXING CLUB.

У змаганнях взяли участь 46 боксерів 2004-2005, 2006-2007 років народження. Спортсмени представляли ДЮСШ №1, «Локомотив», ФСТ «Україна» (Шипинці),  «Колос» (Бояни), клуби «Імперія», «Панчер» (Кіцмань), «Спарта» (Великий Кучурів) та Петрівці.

Фоторепортаж з Новорічного турніру у Глибоці

Паралельно також відбір боксерів на зональну першість України, яка розпочнеться 24 січня у Чернівцях («Локомотив»).

Організаторами змагань стали Чернівецька обласна федерація боксу (Володимир Загурський), БК «Глибока» (Юрій Шкляр). В організації турніру суттєво посприяли Глибоцька районна державна адміністрація та Глибоцька ДЮСШ.

Під час турніру нагородили кращих тренерів і меценатів боксу.

Пари:

31 кг

Володимир Меленчук («Локомотив») – Юрій Козаков (ДЮСШ №1) – нічия

32 кг

Андрій Станішевський («Імперія») – Тимур Кемінь (ДЮСШ № 1)

28 кг

Даніїл Мазур («Локомотив») – Дмитро Кащий («Спарта»)

38 кг

Артем Слюсар («Локомотив») – Юрій Булезюк («Імперія»)

48 кг

Деніс Мігалуш (Бояни) – Олександр Ходановський («Локомотив») - нічия

40 кг

Максим Гаврилюк («Локомотив») – Ілля Повержун (ДЮСШ №1)

47 кг

Олександр Тодерян (ДЮСШ №1) – Денис Найда («Локомотив»)

36 кг

Василь Скалко (Бояни) – Артем Осіпов (ДЮСШ №1)

36 кг

Василь Михайлик (Шипинці) – Сергій Найку (Бояни)

36 кг

Степан Чокобок (ДЮСШ №1) – Марко Тащук (Шипинці)

35,5 кг

Георгій Кожокар (Бояни) – Андрій Руснак (Кіцмань)

37 кг

Максим Козуб (Бояни) – Андрій Томащук («Спарта»)

38,5 кг

Ігор Гарнин (Петрівці) – Альберт Гаргонський (ДЮСШ № 1)

43 кг

Григорій Бота (Бояни) – Максим Георгян (Петрівці)

43 кг

Влад Тимінський (ДЮСШ №1) – Василь Фроциян («Імперія»)

31 кг

Петро Аксінчук (Бояни) – Валентин Тімофті (Петрівці) - нічия

41,5 кг

Євген Скібор (Петрівці) – Денис Тарасенко (ДЮСШ № 1)

59 кг

Олександр Шова (ДЮСШ №1) – Даніїл Кушнір (ДЮСШ №1) - нічия

59 кг

Володимир Корбан (ДЮСШ №1) – Максим Мокану (ДЮСШ №1)

59 кг

Василь Гнатюк (ДЮСШ №1) – Валентин Корбан (ДЮСШ №1)

62 кг

Микола Рудой (ДЮСШ №1) – Влад Кішка (Петрівці)

65 кг

Іван Кельба (Бояни) – Олександр Палецький (ДЮСШ №1)

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper