13 січня 2018

Міні-футбольний чемпіонат області: визначилися всі учасники 1/8 фіналу (+ ФОТО)

13 січня на штучному майданчику КСОП «Буковина» відбулися матчі за вихід у 1/8 фіналу чемпіонату Чернівецької області з міні – футболу.

Міні-футбольний чемпіонат області: завершився перший груповий етап (ФОТО, РАХУНКИ, ТАБЛИЦІ, РОЗКЛАД)

Вівторок, 02 січня 2018 09:09

Відбулися останні матчі першого групового етапу чемпіонату Чернівецької області з міні-футболу.

До 1/8 фіналу вже потрапили команди «Урожай», «Шишківці», «Фазенда», «RA-DENT», «Іванківці-Чудей», «Бест-Біла», ФК «Волока», «МОМ», «Університет» (на фото), «Дружба», «Вікторія-Везувій», «Буковинська надія». 

Інші команди, які продовжать виступи у чемпіонаті, визначаться за підсумками ігор за вихід у 1/8 фіналу. Ці матчі відбудуться 13 січня. 

Група «А» (штучний майданчик КСОП «Буковина»)

VII тур. 30 грудня 

 ФК «Чернівці» – «Урожай» – 0:14 

Арбітри – Плахов, Гітельман 

ФК «Чернівці»: В. Куляк, О. Ільїн, Корольов, Дудка, О. Задорожний, Тімофей, ? 

«Урожай»: Онуфрієв, Біблюк, Молдован, Гаталяк, Янчик, Керчу, М. Рябий, Максимчук, Ю. Головачук. 

Голи: Керчу (2,9,14), Молдован (4,7), Янчик (10,12), Максимчук (19,20), Гаталяк (22,27), Ю. Головачук (29,33,37). 

«Провайдер ІНТЕЛЕКТ-БукФам» – «М’ясо Буковини» – +:- 

 «Ф-Тім» – ФК «Підкрай-Берегомет» – 2:0 

Арбітри – Плахов, Гітельман 

«Ф-Тім»: Шевченко, Бойко, Петрусяк, Рой, В. Мельничук, Гнатчук, Костенюк. 

«Підкрай – Берегомет»: Саін, Ватаманюк, Шихайлов, Бевцик, Боднарюк, Дяковський, Шушак, О. Мельничук, Рибюк. 

Голи: Рой (23), Гнатчук (27). 

Фоторепортаж з матчу «Патрульна поліція» – «Шишківці» 0:0

«Патрульна поліція» – «Шишківці» – 0:0 

Арбітри – Плахов, Гітельман 

«Патрульна поліція»: Кіцен, Місько, Тісногуз, Семенюк, Попов, Клевчук. 

«Шишківці»: Раковіца, Гунчак, Давидний, Фурега, Антонюк, Візнюк, Каралаш, Піцик, Грінка, Рихло, Солкан.

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Урожай» (міні) 7 49 - 5 21
2 «Шишківці» (міні) 7 30 - 14 16
3 «Патрульна поліція» (міні) 7 19 - 8 13
4 ФК «Підкрай-Берегомет» (міні) 7 17 - 27 12
5 «ІНТЕЛЕКТ-Бук Фам» (міні) 7 7 - 22 7
6 «М'ясо Буковини» (міні) 7 18 - 19 6
7 «Ф-Тім» (міні) 7 14 - 25 6
8 ФК «Чернівці» (міні) 7 9 - 43 1
         

Група «В» (штучний майданчик СК «Локомотив»)

VII тур. 30 грудня 

«ДЮСШ – 1-Дружба» - «Вольтаж» - 0:3 

«Стелс» - «Фазенда» - 0:3 

«Весільний світ» - «RA-DENT» - 2:2 

«Аматор» - «Лідер» - -:+

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Фазенда» (міні) 7 20 - 7 18
2 «RA-DENT» (міні) 7 27 - 8 17
3 «Весільний світ» (міні) 7 28 - 20 16
4 «Лідер» (міні) 7 13 - 16 10
5 «Аматор» (міні) 7 14 - 13 9
6 «Стелс» (міні) 7 16 - 24 6
7 «Вольтаж» (міні) 7 10 - 25 3
8 ДЮСШ-1 «Дружба» (міні) 7 7 - 22 3
         

Група «С» (штучний майданчик СК «Локомотив»)

VII тур. 30 грудня 

«Спарта-батьки» - «Бест-Біла» - 8:4 

«Дрім-Тім» - «Мрія-Заставна» - 5:1 

«Клокучка» - «Самопоміч» - 5:1 

«Політех» - «Іванківці-Чудей» - -:+

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Іванківці-Чудей» (міні) 7 21 - 6 19
2 «Бест-Біла» (міні) 7 23 - 14 15
3 «Дрім-Тім» (міні) 7 18 - 10 12
4 «Спарта-батьки» (міні) 7 19 - 13 12
5 «Клокучка» (міні) 7 19 - 19 8
6 «Мрія-Заставна» (міні) 7 12 - 24 7
7 «Самопоміч» (міні) 7 10 - 18 5
8 «Політех» (міні) 7 8 - 26 0
         

Група «D» (ГТК «Маленький Париж»)

VII тур. 30 грудня 

«Університет-2» - «Нова пошта» - +:- 

«ЕКО ПЛЮС» - «Волока» - 2:10 

«Буко-93» - «Балакком» - +:- 

«Френд Хауз» - ФК «МОМ» - -:+

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Волока» (міні) 7 48 - 11 21
2 ФК «МОМ» (міні) 7 37 - 10 18
3 «Університет-2» (міні) 7 41 - 12 15
4 «Буко-93» (міні) 7 21 - 21 12
5 «Френд Хауз» (міні) 7 29 - 21 9
6 «ЕКО ПЛЮС» (міні) 7 19 - 35 6
7 «Балакком» (міні) 7 11 - 73 3
8 «Нова пошта» (міні) 7 11 - 34 0
         

Група «Е» (КСОП «Буковина»)

VII тур. 30 грудня 

Фоторепортаж з матчу ФК «Бояни» - «Університет» 1:6
Фоторепортаж з матчу «Мамаївці» - «Дружба» 7:3
Фоторепортаж з матчу «Зарінок-Дрім-Тім» - «Спарта-U-17» 4:2
Фоторепортаж з матчу «Буковина- U-17» - ФК «Лужани» 6:7

ФК «Бояни» - «Університет» - 1:6 

«Мамаївці» - «Дружба» - 7:3 

«Зарінок-Дрім-Тім» - «Спарта-U-17» - 4:2 

«Буковина- U-17» - ФК «Лужани» - 6:7

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 ФК «Університет» (міні) 7 37 - 15 18
2 «Дружба» (міні) 7 24 - 17 12
3 ФК «Бояни» (міні) 7 16 - 13 12
4 «Мамаївці» (міні) 7 29 - 19 11
5 «Зарінок-Дрім-Тім» (міні) 7 17 - 15 11
6 ФК «Лужани» (міні) 7 23 - 34 7
7 «Буковина- U-17» (міні) 7 14 - 20 5
8 «Спарта-U-17» (міні) 7 11 - 38 1
         

Група «F» (ГТК «Маленький Париж»)

VII тур. 30 грудня 

«Буковинська надія» - «Хімік – Скеля» - 7:1 

МСК «Кіцмань» - «Вікторія» - -:+ 

ФК «Грозинці» - «Смайл» - 6:7 

«Маленький Париж» - «Феміда» - 6:3

МісцеНазваІгорРізниця м'ячівОчок
     
1 «Вікторія» (міні) 7 34 - 6 21
2 «Буковинська надія» (міні) 7 43 - 11 18
3 «Маленький Париж» (міні) 7 27 - 21 15
4 «Смайл» (міні) 7 23 - 28 10
5 ФК «Грозинці» (міні) 7 25 - 31 7
6 «Феміда» (міні) 7 9 - 30 5
7 МСК «Кіцмань» (міні) 7 16 - 29 3
8 «Хімік-Скеля» (міні) 7 12 - 33 3

Фото – згодом.

Ігри за вихід у 1/8 фіналу (штучний майданчик КСОП «Буковина»)

13-01-2018 09:00 «Патрульна поліція» (міні) - : - «Весільний світ» (міні)
13-01-2018 09:50 «Університет-2» (міні) - : - ФК «Бояни» (міні)
13-01-2018 10:40 «Дрім-Тім» (міні) - : - «Патрульна поліція» (міні)
13-01-2018 11:30 «Маленький Париж» (міні) - : - «Університет-2» (міні)
13-01-2018 12:20 «Весільний світ» (міні) - : - «Дрім-Тім» (міні)
13-01-2018 13:10 ФК «Бояни» (міні) - : - «Маленький Париж» (міні)
 
Плей-офф
1/8 фіналу
20-01-2018 09:00 «Урожай» (міні) - : - Команда Х
20-01-2018 09:50 ФК «Фазенда» (міні) - : - Команда Х
20-01-2018 10:40 «Іванківці-Чудей» (міні) - : - «Дружба» (міні)
20-01-2018 11:30 ФК «МОМ» (міні) - : - «Буковинська надія» (міні)
20-01-2018 12:20 «Волока» - : - Команда Х
20-01-2018 13:10 «Вікторія» (міні) - : - Команда Х
20-01-2018 14:00 ФК «Університет» (міні) - : - «Бест-Біла» (міні)
20-01-2018 14:50 «Шишківці» (міні) - : - «RA-DENT» (міні)
1/4 фіналу
21-01-2018 09:00 Команда Х - : - Команда ХХ
21-01-2018 09:50 Команда Х - : - Команда ХХ
21-01-2018 10:40 Команда Х - : - Команда ХХ
21-01-2018 11:30 Команда Х - : - Команда ХХ
1/2 фіналу
27-01-2018 10:40 Команда Х - : - Команда ХХ
27-01-2018 11:30 Команда Х - : - Команда ХХ
Матч за 3-є місце
28-01-2018 11:30 Команда Х - : - Команда ХХ
Фінал
28-01-2018 12:20 Команда Х - : - Команда ХХ

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Січень 2018
19
П'ятниця
На сьогодні заходів не заплановано
09:32

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper