16 березня 2018

Кольори «Буковини» захищатиме син Андрія Гусіна (+ФОТО, ЗАЯВКА КОМАНДИ)

Склад чернівецькі команди поповнили нові виконавці.

Микола Павлюк: «Найголовніше, що дебютував у Прем'єр-лізі» (ВІДЕО)

Субота, 06 січня 2018 08:37

Найближчим часом буковинець Микола Павлюк вирушить до табору своєї команди «Сталь» (Кам'янське), яка готуватиметься до офіційних матчів.

А поки що Микола перебуває у Чернівцях, де виступає у різноманітних турнірах. Цього тижня захисник грав за ФК «Іванківці» на «Різдвяному Кубку Буковинських зірок». 

«ЧернівціСпорт» поспілкувався з Миколою Павлюком. 

- Як оцінюєш останні півроку, які провів у «Сталі» ? 

- Шкода, що грав мало. Зрештою, найголовніше те, що дебютував у Прем'єр-лізі. Для цього дуже багато працював. Буду старатися. Хочу грати кожен матч і закріпитися в основі. 

- Як гралося у «Сталі» під керівництвом Егіше Мелікяна ? 

- Гралося добре. У кожного тренера своя тактика. Мені подобається працювати також під керівництвом нинішнього тренера (Ніколай Костов – авт.). Треба лише працювати. 

- Поділись планами на майбутнє… 

- Виїжджаю 8 січня. Збираємося під Києвом. А 15 січня вилітаємо на збори у Туреччину. Там вже готуватимемося до офіційних матчів. 

- Чи слідкуєш за виступами чернівецької «Буковини» ? 

- Слідкую. Мені подобається ця команда. Бажаю «Буковині» успіхів.

- Твої побажання буковинським уболівальникам… 

- Вболівайте та підтримуйте буковинських футболістів. І «Сталь» підтримуйте також. 

Довідка «ЧС» 

Микола ПАВЛЮК народився 22 листопада 1995 року у Чернівцях. У 2008 – 2011 роках Микола грав за чернівецьку «Буковину» у чемпіонаті України (ДЮФЛ) – 48 матчів (3 голи). У 2012- 2015 роках буковинець перебував у структурі клубу елітного дивізіону «Металург» (Донецьк). У першостях України (U19, U21) Микола Павлюк провів за «металургів» 46 зустрічей. У липні 2015 року наш земляк став гравцем «Сталі». 

Гравець «Сталі»Микола Павлюк народився у футбольній родині. Батько Миколи – Іван Павлюк тривалий час захищав ворота аматорських команд «Легмаш» (Чернівці), «Електронмаш» (Чернівці), «Колос» (Молодія), ФК «Глибока», «Дрім-Тім» (Чернівці). Зараз Іван Миколайович працює спортивним директором ФСК «Буковина».

 

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Березень 2018
24
Субота
ЗОШ с. Кам’яна. Першість м. Чернівців зі спортивного орієнтування.
04:32

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper