Зональний чемпіонат держави: у півфіналі вісім буковинських боксерів (+ФОТО, СКЛАД ПАР)

Четвер, 25 січня 2018 13:40

У чернівецькому СК «Локомотив» розпочався зональний чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004 – 2005 років народження.

25 січня відбулося урочисте відкриття всеукраїнських змагань, у яких беруть участь представники Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської області. 

Фоторепортаж з Першого дня Зонального чемпіонату України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н.

У церемонії відкриття взяли участь начальник управління молоді та спорту ОДА Богдан Вітовський, начальник управління з фізичної культури та спорту Чернівецької міської ради Дмитро Макаренко, президент обласної федерації боксу Володимир Загурський, керівник СК «Локомотив» Іван Іліка та заслужений тренер України Ільдар Шарафутдінов.

У ваговій категорії 41,5 кг перемогу здобув представник чернівецького клубу «Колізей-Машзавод» Ігор Гінчак (тренер – Олександр Погодін). Буковинець переміг Данила Кубарєва (Львівська область).

Серед буковинців до півфіналу також потрапили Альберт Таргонський (41,5 кг), Олександр Маслянчук (50 кг),  Володимир Корбан (56 кг), Василь Булаковський (56 кг), Максим Мокану (59 кг), Марк Мельник (59 кг), Олександр Шова (59 кг).

Склад пар (25 січня):

35,5 кг – Олександр Мансуров (Івано-Франківська) – Тарас Сасс (Львівська) - 0:3

37 кг –  Артем Осіпов (Чернівецька) – Микола Парашенко (Львівська) - 0:3

37 кгСтас Куриляк (Івано-Франківська) – Дмитро Никоряк (Закарпатська) - 3:0

38,5 кг – Ілля Камінський (Івано-Франківська) – Василь Ропташ (Закарпатська) - 1:2

38,5 кг – Даниїл Савченков (Івано-Франківська) – Владислав Борис (Львівська) - 0:3

38,5 кг – Станіслав Сатур (Івано-Франківська) – Дмитро Михалишин (Львівська) - 1:2

40 кг – Олег Томчук (Івано-Франківська) – Олександр Левченко (Закарпатська) - 0:3

40 кгЗахар Коцюр (Івано-Франківська) – Сергій Руснак (Чернівецька) - 3:0

41,5 кг – Ярослав Городецький (Львівська) – Олександр Щербіна (Закарпатська) - 0:3

41,5 кг – Данило Кубарєв (Львівська) – Віталій Гінчак (Чернівецька) - 0:3

41,5 кгПавло Гамлій (Львівська) – Мілан Аміт (Закарпатська) - 3:0

41,5 кгАльберт Таргонський (Чернівецька) – Олександр Ониськів (Івано-Франківська) - 3:0

43 кг – Володимир Савайда (Львівська) – Андрій Купавцев (Закарпатська) - -:+

43 кг – Дмитро Масний (Львівська) – Олександр Вільшанецький (Львівська) - -:+

43 кгРоман Гавриляк (Львівська) – Денис Тарасенко (Чернівецька) - 3:0

44,5 кг – Олександр Тодерян (Чернівецька) – Дмитро Сподаренко (Львівська) - 0:3

44,5 кг – Володимир Костащук (Чернівецька) – Богдан Савчин (Закарпатська) - -:+

44,5 кг – Григорій Дуркало (Івано-Франківська) – Маркіян Васільєв (Львівська) - 0:3

44,5 кг – Владислав Тимінський (Чернівецька) – Роман Данилів (Івано-Франківська) - 0:3

46 кгТарас Антонюк (Львівська) – Ярослав Лікар (Чернівецька) - 3:0

46 кгГнат Губіш (Івано-Франківська) – Іван Цюпа (Чернівецька) - 3:0

46 кг – Володимир Лазуркевич (Львівська) – Максим Негребов (Закарпатська) - -:+

48 кгІлля Улуд (Івано-Франківська) – Станіслав Поляничко (Львівська) - +:-

48 кгІлля Бокота (Івано-Франківська) – Андрій Йонаш (Закарпатська) - 3:0

50 кг – Віталій Федоришин (Івано-Франківська) – Павло Лукеча (Львівська) - -:+

50 кг – Даніель Маляр (Закарпатська) – Олександр Маслянчук (Чернівецька) - 0:3

52 кг Віталій Лянгер (Львівська) – Іван Копчук (Івано-Франківська) - 3:0

52 кгБогдан Купчак (Івано-Франківська) – Дмитро Гапанюк (Львівська) - 2:1

54 кгВладислав Лисятинський (Львівська) – Сергій Шинтур (Івано-Франківська) - 3:0

56 кгВолодимир Корбан (Чернівецька) – Олександр Цуркан (Чернівецька) - +:-

56 кгВасиль Булаковський (Чернівецька) – Максим Колосов (Львівська) - 3:0

56 кг – Валентин Корбан (Чернівецька) – Дмитро Мага (Закарпатська) - 0:3

59 кг Максим Мокану (Чернівецька) – Владислав Масик (Івано-Франківська) - 2:1

59 кгМарк Мельник (Чернівецька) – Валерій Жолубак (Івано-Франківська) - 3:0

59 кгОлександр Шова (Чернівецька) – Євген Розлуцький (Львівська) - 2:1

62 кгСтаніслав Вайнраух (Закарпатська) – Ростислав Мушинський (Львівська) - 3:0

62 кгСтепан Лучка (Закарпатська) – Василь Гнатюк (Чернівецька) - 3:0

68 кг – Сергій Ключук (Чернівецька) – Денис Каратник (Івано-Франківська) - 0:3

26 січня - півфінал (початок - 12:00)

27 січня - фінальні двобої (початок - 11:00)

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper