На боксерському зональному чемпіонаті України в активі буковинців 6 перших місць (+ ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 27 січня 2018 15:36

27 січня у чернівецькому СК «Локомотив» завершився зональний чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 років народження.

У змаганнях взяли участь представники чотирьох областей – Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської. 

Фоторепортаж з першого дня замагань
Фоторепортаж з фіналу замагань

У фіналі буковинський край представляли 12 боксерів. В активі наших земляків шість перших місць. Серед переможців – Андрій Томащук (38,5 кг, ФСТ «Україна», тренер – Петро Москалюк), Віталій Гінчак (41,5 кг, «Колос», «Колізей-Машзавод», тренер – Олександр Погодін), Дмитро Сушинський (52 кг, ФСТ «Україна», тренер – Петро Москалюк), Марк Мельник («Колос», «Колізей-Машзавод», тренер – Олександр Погодін), Олександр Палецький (65 кг, ДЮСШ №1, тренери – Василь Ротар, Геннадій Соловйов, Олександр Семенюк), Олександр Дідик (+90 кг, «Авангард», тренер – Андрій Грудей). 

Тепер наші боксери змагатимуться на чемпіонаті України, який 12-18 лютого відбуватиметься у Бердянську. 

Фінальні пари

35,5 кг – Олександр Мансуров (Івано-Франківська) – Андрій Руснак (Чернівецька) – 2:1 

37 кг – Андрій Розвадовський (Івано-Франківськ) – Стас Куриляк (Коломия, Івано-Франківська область) – 2:1 

38,5 кг – Андрій Томащук (Чернівецька, ФСТ «Україна») – Владислав Борис (Львів) – 3:0 

40 кг – Захар Коцюр (Коломия, Івано-Франківська) – Олександр Левченко (Мукачеве, Закарпатська) – 0:3 

41,5 кг – Віталій Гінчак («Колос», «Колізей-Машзавод», Чернівці) – Павло Гамлій (Стрий, Львівська) – 2:1 

43 кг – Артур Левандівський (Львівська) – Олександр Вільшанецький (Львівська) – явна перевага        

44,5 кг – Богдан Савчин (Закарпатська) – Роман Данилів (Івано - Франківська) – 0:3 

46 кг – Денис Роздольський (Долина, Івано-Франківська) – Максим Негребов (Мукачеве, Закарпатська) – явна перевага 

48 кг – Ілля Удуд (Івано-Франківськ) – Ілля Бакота (Надвірна, Івано-Франківська) – 2:1 

50 кг – Павло Лукеча (Львів) – Олександр Маслянчук («Колос», «Колізей – Машзавод», Чернівці) – явна перевага 

52 кг – Дмитро Сушинський (ФСТ «Україна», Чернівецька) – Богдан Купчак (Івано-Франківськ) – 3:0 

54 кг – Олег Савенко (Львів) – Владислав Лисятинський (Новий Розділ, Львівська) – 3:0 

56 кг – Володимир Корбан (Чернівці, ДЮСШ №1) – Дмитро Мага (Чоп, Закарпатська) – явна перевага 

59 кг – Олександр Шова (Чернівці, ДЮСШ №1) – Марк Мельник («Колос», «Колізей-Машзавод», Чернівці) – 0:3 

62 кг – Данило Кушнір (Чернівецька) – Степан Лучка (Закарпатська) – 0:3 

65 кг – Микола Рудой (Чернівці, ДЮСШ №1) – Олександр Палецький (Чернівці, ДЮСШ №1) – явна перевага 

68 кг – Денис Каратник (Коломия, Івано-Франківська) – Денис Харламов (Надвірна, Івано-Франківська) – явна перевага 

76 кг – Денис Шаблінський (Стрий, Львівська) – Сергій Сотник (Львів) – 0:3 

+90 кг – Олександр Дідик («Авангард», Чернівці) – Ігор Бартош (Стебник, Львівська)

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper