На боксерському зональному чемпіонаті України в активі буковинців 6 перших місць (+ ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 27 січня 2018 15:36

27 січня у чернівецькому СК «Локомотив» завершився зональний чемпіонат України серед юнаків 2004-2005 років народження.

У змаганнях взяли участь представники чотирьох областей – Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської. 

Фоторепортаж з першого дня замагань
Фоторепортаж з фіналу замагань

У фіналі буковинський край представляли 12 боксерів. В активі наших земляків шість перших місць. Серед переможців – Андрій Томащук (38,5 кг, ФСТ «Україна», тренер – Петро Москалюк), Віталій Гінчак (41,5 кг, «Колос», «Колізей-Машзавод», тренер – Олександр Погодін), Дмитро Сушинський (52 кг, ФСТ «Україна», тренер – Петро Москалюк), Марк Мельник («Колос», «Колізей-Машзавод», тренер – Олександр Погодін), Олександр Палецький (65 кг, ДЮСШ №1, тренери – Василь Ротар, Геннадій Соловйов, Олександр Семенюк), Олександр Дідик (+90 кг, «Авангард», тренер – Андрій Грудей). 

Тепер наші боксери змагатимуться на чемпіонаті України, який 12-18 лютого відбуватиметься у Бердянську. 

Фінальні пари

35,5 кг – Олександр Мансуров (Івано-Франківська) – Андрій Руснак (Чернівецька) – 2:1 

37 кг – Андрій Розвадовський (Івано-Франківськ) – Стас Куриляк (Коломия, Івано-Франківська область) – 2:1 

38,5 кг – Андрій Томащук (Чернівецька, ФСТ «Україна») – Владислав Борис (Львів) – 3:0 

40 кг – Захар Коцюр (Коломия, Івано-Франківська) – Олександр Левченко (Мукачеве, Закарпатська) – 0:3 

41,5 кг – Віталій Гінчак («Колос», «Колізей-Машзавод», Чернівці) – Павло Гамлій (Стрий, Львівська) – 2:1 

43 кг – Артур Левандівський (Львівська) – Олександр Вільшанецький (Львівська) – явна перевага        

44,5 кг – Богдан Савчин (Закарпатська) – Роман Данилів (Івано - Франківська) – 0:3 

46 кг – Денис Роздольський (Долина, Івано-Франківська) – Максим Негребов (Мукачеве, Закарпатська) – явна перевага 

48 кг – Ілля Удуд (Івано-Франківськ) – Ілля Бакота (Надвірна, Івано-Франківська) – 2:1 

50 кг – Павло Лукеча (Львів) – Олександр Маслянчук («Колос», «Колізей – Машзавод», Чернівці) – явна перевага 

52 кг – Дмитро Сушинський (ФСТ «Україна», Чернівецька) – Богдан Купчак (Івано-Франківськ) – 3:0 

54 кг – Олег Савенко (Львів) – Владислав Лисятинський (Новий Розділ, Львівська) – 3:0 

56 кг – Володимир Корбан (Чернівці, ДЮСШ №1) – Дмитро Мага (Чоп, Закарпатська) – явна перевага 

59 кг – Олександр Шова (Чернівці, ДЮСШ №1) – Марк Мельник («Колос», «Колізей-Машзавод», Чернівці) – 0:3 

62 кг – Данило Кушнір (Чернівецька) – Степан Лучка (Закарпатська) – 0:3 

65 кг – Микола Рудой (Чернівці, ДЮСШ №1) – Олександр Палецький (Чернівці, ДЮСШ №1) – явна перевага 

68 кг – Денис Каратник (Коломия, Івано-Франківська) – Денис Харламов (Надвірна, Івано-Франківська) – явна перевага 

76 кг – Денис Шаблінський (Стрий, Львівська) – Сергій Сотник (Львів) – 0:3 

+90 кг – Олександр Дідик («Авангард», Чернівці) – Ігор Бартош (Стебник, Львівська)

Read 738 times

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 10-5 16
2 «Черкащина-Академія» 11-10 15
3 «Минай» 14-9 14
4 «Полісся» 7-6 14
5 «Нива» В 10-8 12
6 «Верес» 6-8 11
7 «Нива» Т 6-8 10
8 «Буковина» 11-17 10
9 «Чайка» 7-7 8
10 «Поділля» 6-10 7
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Ніка» 5-0 3
2 «МФА» 2-0 3
3 «Динамо» Львів 1-0 3
4 «Прикарпаття» 1-0 3
5 «Буковина» 0-0 0
6 «Адреналін» 0-1 0
7 «Гірник» 0-1 0
8 «Темп» 0-2 0
9 «Поділля» 0-5 0
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 23-7 26
2 МСК «Кіцмань» 21-12 23
3 ФК «Іванківці» 30-8 22
4 ФК «Коровія» 33-11 21
5 «Золотий колос» 17-23 18
6 «Черемош-Вижниця» 12-27 10
7 «Стелс» 12-15 8
8 «Драгуш Воде» 11-27 6
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 35-11 24
2 «Дрім-Тім» 24-7 23
3 «Садгора» 21-19 14
4 «Путила» 25-17 13
5 ФК «Камянка» 17-26 9
6 «Берегомет» 12-26 8
7 «Іва» 9-15 7
8 «Фазенда» 13-35 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 45-12 33
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 49-21 30
3 ФК «Фазенда» 31-15 25
4 «Університет» 44-20 24
5 УСК «Довбуш» 31-21 18
6 «RA-DENT» 31-35 18
7 ФК «Лужани» 24-37 13
8 «Бульвар-БукФам» 12-33 5
8 «Буковина-U-17» 18-45 4
10 ФК «Чернівці» 7-58 1
JoomShaper