18 лютого 2018

Буковинський боксер Томюк – переможець чемпіонату України серед молоді, Клим – срібний призер

Блискуче виступив на чемпіонаті України серед молоді (2000-2001 р.н.) боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк, який здобув чемпіонське звання.

Володимир Загурський: «Виступ наших боксерів оцінюю позитивно» (ВІДЕО)

Неділя, 28 січня 2018 05:14

Президент Чернівецької обласної федерації боксу Володимир Загурський прокоментував результати буковинських боксерів на домашньому зональному чемпіонаті України серед спортсменів 2004-2005 років народження.

«Вважаю, що наші хлопці виступили гідно. Буковинці здобули шість золотих нагород. Виступ наших боксерів оцінюю дуже позитивно. Думаю, що на чемпіонаті України вони гідно представлятимуть наш західний регіон. 

У нас вже є непоганий досвід проведення подібних змагань. Нам запропонували провести зональний чемпіонат України – ми не відмовили. Ми провели ці змагання на дуже пристойному рівні. 

Щодо подальших планів, то найближчим часом наші боксери вирушать на молодіжний чемпіонат України в Херсон. Там змагатимуться найкращі, на мою думку, на сьогоднішній день буковинські боксери. Наші земляки боротимуться за путівку на чемпіонат Європи, який відбудеться в Італії», - зазначив Володимир Загурський.  

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Лютий 2018
22
Четвер
На сьогодні заходів не заплановано
23:00

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper