18 лютого 2018

Буковинський боксер Томюк – переможець чемпіонату України серед молоді, Клим – срібний призер

Блискуче виступив на чемпіонаті України серед молоді (2000-2001 р.н.) боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк, який здобув чемпіонське звання.

Олександр Погодін: «Ми задоволені результатом» (ВІДЕО)

Неділя, 28 січня 2018 07:44

На зональному чемпіонаті України з боксу (2004-2005 р.н.) в активі вихованців БК «Колізей-Машзавод» три нагороди – дві золоті (Віталій Гінчак, Марк Мельник та одна срібна (Олександр Маслянчук). Виступ своїх підопічних прокоментував Олександр Погодін. 

«Якщо казати про боксерів з «Колізею», то вони виступили задовільно. Було би чудово, якщо би перші місця посіли троє боксерів. У нас два перших місця та одне – друге. Ми задоволені цим результатом. Щодо інших буковинських боксерів, то наші хлопці показали хороший результат. Думаю, що наша область буде на лідируючих позиціях. 

Щодо чемпіонату України у Бердянську, то не будемо загадувати наперед. Бокс – річ непередбачувана. Будемо готуватися. Я вже повідомив усім тренерам, що ми готові на базі «Колізею» провести збір. Тому запрошую тренерів та їх вихованців до нас у зал для того, щоби добре підготуватися та показати хороший результат», - сказав Олександр Погодін. 

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Лютий 2018
22
Четвер
На сьогодні заходів не заплановано
23:00

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper