30 січня у Чернівцях розпочинається шаховий чемпіонат України (U14) (+ФОТО)

Понеділок, 29 січня 2018 13:33

З 30 січня по 11 лютого у Чернівцях (вул.Садова, 5) відбуватиметься фінал чемпіонату України (U14) серед юнаків і дівчат (класична, швидка гра та бліц). На Буковині змагатимуться 24 учасника (12 юнаків, 12 дівчат).

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

Чернівецьку область представлятимуть Олексій Білич та Анастасія Тимкул.

Урочисте відкриття чемпіонату відбудеться 30 січня о 14.30.

Програма змагань:

30 січня – 8 лютого

З 1 по 10 тури  змагань з класичної гри – 15:00

9 лютого

11 тур змагань з класичної гри – 10:00

10 лютого

Реєстрація учасників змагань зі швидкої гри – до 10:00

Змагання зі швидкої гри (1-9 тури) – з 11:00

11 лютого

Реєстрація учасників з блискавичної гри – до 10:00

Змагання з блискавичної гри (1-9 тури) – з 11:00

Учасники фіналу чемпіонату України:

Юнаки

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Юліан Мальований (Івано-Франківська область) – 07.10.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004

Дівчата

1. Єлизавета Гребенщикова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004

Очікувані результати учасників чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 14 років

м. Чернівці       

30 січня – 9 лютого 2018 року

Юнаки

Учасник

Код ФІДЕ

Міжнар

рейтинг

Очікув

за м/р

Націон

рейтинг

Очікув

за н/р

1

Волощук Ілля

14162202

2150

8,29

2250

5,83

2

Ларкін Владислав

14152894

2112

7,80

2283

6,4

3

Малиновський Ростислав

14150883

2062

7,11

2240

5,69

4

Бондар Дмитро

14141396

2048

6,89

2276

6,28

5

Придун Андрій

14145898

2029

6,60

2277

6,28

6

Білич Олексій

14156504

1968

5,68

2221

5,35

7

Мальований Юліан

14171198

1923

4,98

2299

6,64

8

Мітусов Семен

14151049

1905

4,69

2247

5,81

9

Лаптій Назар

14174332

1873

4,23

2232

5,56

10

Трушко Андрій

14172887

1844

3,80

2149

4,23

11

Домальчук-Йонассон Александр

14142805

1811

3,33

2152

4,24

12

Тобак Михайло

14165570

1755

2,60

2115

3,69

 

 

Дівчата

Учасниця

Код ФІДЕ

Міжнар

рейтинг

Очікув

за м/р

Націон

рейтинг

Очікув

за н/р

1

Дубовик Анастасія

14167980

1819

8,04

2136

6,87

2

Дзятко Євгенія

14141418

1785

7,60

2131

6,77

3

Гребенщикова Єлизавета

14159899

1743

7,01

2160

7,23

4

Ломакіна Анжеліка

14171457

1693

6,29

2020

4,97

5

Тихонова Олеся

14168715

1676

6,06

2051

5,47

6

Іваницька Софія

14156989

1675

6,04

2046

5,42

7

Гризлова Софія

14174669

1668

5,95

2033

5,20

8

Руккас Олена

14172909

1637

5,49

2071

5,81

9

Кравець Юлія

14162822

1625

5,30

2062

5,67

10

Манько Марія

14199220

1550

4,21

2005

4,73

11

Мащенко Таміла

14154463

1450

2,86

2006

4,73

12

Тимкул Анастасія

14195658

1256

1,15

1900

2,37

 

Детальніша інформація - bukchess.com

 

Read 316 times

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 10-5 16
2 «Черкащина-Академія» 11-10 15
3 «Минай» 14-9 14
4 «Полісся» 7-6 14
5 «Нива» В 10-8 12
6 «Верес» 6-8 11
7 «Нива» Т 6-8 10
8 «Буковина» 11-17 10
9 «Чайка» 7-7 8
10 «Поділля» 6-10 7
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Ніка» 5-0 3
2 «МФА» 2-0 3
3 «Динамо» Львів 1-0 3
4 «Прикарпаття» 1-0 3
5 «Буковина» 0-0 0
6 «Адреналін» 0-1 0
7 «Гірник» 0-1 0
8 «Темп» 0-2 0
9 «Поділля» 0-5 0
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 23-7 26
2 МСК «Кіцмань» 21-12 23
3 ФК «Іванківці» 30-8 22
4 ФК «Коровія» 33-11 21
5 «Золотий колос» 17-23 18
6 «Черемош-Вижниця» 12-27 10
7 «Стелс» 12-15 8
8 «Драгуш Воде» 11-27 6
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 35-11 24
2 «Дрім-Тім» 24-7 23
3 «Садгора» 21-19 14
4 «Путила» 25-17 13
5 ФК «Камянка» 17-26 9
6 «Берегомет» 12-26 8
7 «Іва» 9-15 7
8 «Фазенда» 13-35 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 45-12 33
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 49-21 30
3 ФК «Фазенда» 31-15 25
4 «Університет» 44-20 24
5 УСК «Довбуш» 31-21 18
6 «RA-DENT» 31-35 18
7 ФК «Лужани» 24-37 13
8 «Бульвар-БукФам» 12-33 5
8 «Буковина-U-17» 18-45 4
10 ФК «Чернівці» 7-58 1

Персони

JoomShaper