Шаховий чемпіонат України (U14): нічия Білича, поразка Тимкул (+ФОТО)

Четвер, 01 лютого 2018 03:53

У фіналі чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат віком до 14 років, який зараз відбувається у Чернівцях, зіграно другий тур.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

Буковинець Олексій Білич зіграв унічию з киянином Ростиславом Малиновським, а ось Анастасія Тимкул програла Олені Руккас (Харківська область). 

У змаганнях серед юнаків лідирує Ярослав Волощук (Одеська область), який виграв дві партії. Серед дівчат немає жодної учасниці, яка би здобула дві перемоги. Одразу шість шахісток набрали по 1,5 очка. 

Юнаки 

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004 

1 тур 

Ларкін – Тобак – 0-1 

Лаптій – Придун – 1-0 

Трушко – Білич – 1-0 

Малиновський – Мітусов – 0-1 

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1 

Бондар – Кушко – відбудеться пізніше 

2 тур 

Тобак – Кушко - 1/2:1/2 

Волощук – Бондар – 1-0 

Мітусов – Домальчук – Йонассон - 1/2:1/2 

Білич – Малиновський - 1/2:1/2 

Придун – Трушко – 1-0 

Ларкін – Лаптій - 1/2:1/2 

Становище: 

Волощук – 2 

Лаптій – 1,5 

Мітусов – 1,5 

Тобак – 1,5 

Придун – 1 

Трушко – 1 

Ларкін – 0,5 

Домальчук – Йонассон – 0,5 

Кушко – 0,5 (1 партія) 

Малиновський – 0,5 

Білич – 0,5 

Бондар – 0 (1 партія) 

3 тур (1 лютого, 15:00) 

Лаптій – Тобак 

Трушко – Ларкін 

Малиновський – Придун 

Домальчук – Йонассон – Білич 

Бондар – Мітусов 

Кушко – Волощук 

Дівчата 

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004 

1 тур 

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2 

Дзятко – Тимкул – 1-0 

Руккас – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Манько – Гризлова - 1/2:1/2 

Тихонова – Мащенко – 1-0 

Ломакіна – Кравець - 1/2:1/2 

2 тур 

Дубовик – Кравець – 1-0 

Мащенко – Ломакіна – 0-1 

Гризлова – Тихонова – 1-0 

Гребенщікова – Манько – 1-0 

Тимкул – Руккас – 0-1 

Іваницька – Дзятко - 1/2:1/2 

Становище: 

Гризлова – 1,5 

Гребенщікова – 1,5 

Дубовик – 1,5 

Рукас – 1,5 

Дзятко – 1,5 

Ломакіна – 1,5 

Іваницька – 1 

Тихонова – 1 

Манько – 0,5 

Кравець – 0,5 

Мащенко – 0 

Тимкул – 0 

3 тур (1 лютого, 15:00) 

Дзятко – Дубовик 

Руккас – Іваницька 

Манько – Тимкул 

Тихонова – Гребенщікова 

Ломакіна – Гризлова 

Кравець – Мащенко

 

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper