Шаховий чемпіонат України (U14): у класиці зіграно 5 турів (+ФОТО)

Субота, 03 лютого 2018 21:35

У Чернівцях триває фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат з шахів віком до 14 років.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

У класиці відбулося п’ять турів. У змаганнях серед юнаків на першій сходинці перебуває Назар Лаптій (Чернігівська область), який набрав 3,5 очка. Таку ж кількість очок мають у своєму активі Олександр Домальчук – Йонассон, Михайло Тобак (обидва – Одеська область) та Семен Мітусов (Донецька область). 

Серед дівчат лідирують Софія Гризлова (Одеська область), Євгенія Дзятко (Хмельницька область) та Алеся Тихонова (Миколаївська область), які набрали по 4 очка. 

Юнаки 

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004 

1 тур 

Ларкін – Тобак – 0-1 

Лаптій – Придун – 1-0 

Трушко – Білич – 1-0 

Малиновський – Мітусов – 0-1 

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1 

Бондар – Кушко – відбудеться пізніше 

2 тур 

Тобак – Кушко - 1/2:1/2 

Волощук – Бондар – 1-0 

Мітусов – Домальчук – Йонассон - 1/2:1/2 

Білич – Малиновський - 1/2:1/2 

Придун – Трушко – 1-0 

Ларкін – Лаптій - 1/2:1/2 

3 тур

Лаптій – Тобак – 1-0

Трушко – Ларкін – 0-1 

Малиновський – Придун – 0-1

Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0 

Бондар – Мітусов - 1/2:1/2 

Кушко – Волощук - 1/2:1/2 

4 тур

Тобак – Волощук – 1-0

Мітусов – Кушко - 1/2:1/2 

Білич-Бондар - 1/2:1/2 

Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1

Ларкін – Малиновський - 1/2:1/2 

Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур

Трушко – Тобак – 0-1

Малиновський – Лаптій – 1-0

Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0

Бондар – Придун – 0-1

Кушко-Білич - 1/2:1/2 

Волощук – Мітусов – 0-1 

Становище: 

Лаптій – 3,5

Домальчук – Йонассон – 3,5

Мітусов – 3,5

Тобак – 3,5

Придун – 3

Волощук – 2,5

Кушко – 2

Малиновський – 2

Ларкін – 2

Білич – 1,5

Бондар – 1

Трушко - 1

6 тур (4.02.2018)

Тобак – Мітусов

Білич – Волощук

Придун – Кушко

Ларкін – Бондар

Лаптій – Домальчук – Йонассон

Трушко – Малиновський

Дівчата 

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004 

1 тур 

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2 

Дзятко – Тимкул – 1-0 

Руккас – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Манько – Гризлова - 1/2:1/2 

Тихонова – Мащенко – 1-0 

Ломакіна – Кравець - 1/2:1/2 

2 тур 

Дубовик – Кравець – 1-0 

Мащенко – Ломакіна – 0-1 

Гризлова – Тихонова – 1-0 

Гребенщікова – Манько – 1-0 

Тимкул – Руккас – 0-1 

Іваницька – Дзятко - 1/2:1/2 

3 тур

Дзятко – Дубовик – 1-0

Руккас – Іваницька – 1-0

Манько – Тимкул – 1-0

Тихонова – Гребенщікова – 1-0 

Ломакіна – Гризлова - 1/2:1/2 

Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур

Дубовик – Мащенко – 1-0

Гризлова – Кравець – 1-0

Гребенщікова – Ломакіна – 1-0

Тимкул – Тихонова – 0-1

Іваницька – Манько – 1-0

Дзятко-Руккас - 1/2:1/2 

5 тур

Руккас-Дубовик - 1/2:1/2 

Манько-Дзятко – 0-1

Тихонова – Іваницька – 1-0

Ломакіна – Тимкул – 1-0

Кравець – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Мащенко – Гризлова – 0-1

Становище:

Гризлова – 4

Дзятко – 4

Тихонова – 4

Руккас – 3,5

Гребенщікова – 3

Дубовик – 3

Ломакіна – 3

Іваницька – 2

Кравець – 2

Манько – 1,5

Мащенко – 0

Тимкул – 0

6 тур (4.02.2018, 15:00)

Дубовик – Гризлова

Гребенщікова – Мащенко

Тимкул – Кравець

Іваницька – Ломакіна

Дзятко-Тихонова

Руккас – Манько

Read 153 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7

Персони

JoomShaper