Шаховий чемпіонат України (U14): у класиці зіграно 5 турів (+ФОТО)

Субота, 03 лютого 2018 21:35

У Чернівцях триває фінал чемпіонату України з шахів серед юнаків і дівчат з шахів віком до 14 років.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

У класиці відбулося п’ять турів. У змаганнях серед юнаків на першій сходинці перебуває Назар Лаптій (Чернігівська область), який набрав 3,5 очка. Таку ж кількість очок мають у своєму активі Олександр Домальчук – Йонассон, Михайло Тобак (обидва – Одеська область) та Семен Мітусов (Донецька область). 

Серед дівчат лідирують Софія Гризлова (Одеська область), Євгенія Дзятко (Хмельницька область) та Алеся Тихонова (Миколаївська область), які набрали по 4 очка. 

Юнаки 

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004 

1 тур 

Ларкін – Тобак – 0-1 

Лаптій – Придун – 1-0 

Трушко – Білич – 1-0 

Малиновський – Мітусов – 0-1 

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1 

Бондар – Кушко – відбудеться пізніше 

2 тур 

Тобак – Кушко - 1/2:1/2 

Волощук – Бондар – 1-0 

Мітусов – Домальчук – Йонассон - 1/2:1/2 

Білич – Малиновський - 1/2:1/2 

Придун – Трушко – 1-0 

Ларкін – Лаптій - 1/2:1/2 

3 тур

Лаптій – Тобак – 1-0

Трушко – Ларкін – 0-1 

Малиновський – Придун – 0-1

Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0 

Бондар – Мітусов - 1/2:1/2 

Кушко – Волощук - 1/2:1/2 

4 тур

Тобак – Волощук – 1-0

Мітусов – Кушко - 1/2:1/2 

Білич-Бондар - 1/2:1/2 

Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1

Ларкін – Малиновський - 1/2:1/2 

Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур

Трушко – Тобак – 0-1

Малиновський – Лаптій – 1-0

Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0

Бондар – Придун – 0-1

Кушко-Білич - 1/2:1/2 

Волощук – Мітусов – 0-1 

Становище: 

Лаптій – 3,5

Домальчук – Йонассон – 3,5

Мітусов – 3,5

Тобак – 3,5

Придун – 3

Волощук – 2,5

Кушко – 2

Малиновський – 2

Ларкін – 2

Білич – 1,5

Бондар – 1

Трушко - 1

6 тур (4.02.2018)

Тобак – Мітусов

Білич – Волощук

Придун – Кушко

Ларкін – Бондар

Лаптій – Домальчук – Йонассон

Трушко – Малиновський

Дівчата 

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004 

1 тур 

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2 

Дзятко – Тимкул – 1-0 

Руккас – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Манько – Гризлова - 1/2:1/2 

Тихонова – Мащенко – 1-0 

Ломакіна – Кравець - 1/2:1/2 

2 тур 

Дубовик – Кравець – 1-0 

Мащенко – Ломакіна – 0-1 

Гризлова – Тихонова – 1-0 

Гребенщікова – Манько – 1-0 

Тимкул – Руккас – 0-1 

Іваницька – Дзятко - 1/2:1/2 

3 тур

Дзятко – Дубовик – 1-0

Руккас – Іваницька – 1-0

Манько – Тимкул – 1-0

Тихонова – Гребенщікова – 1-0 

Ломакіна – Гризлова - 1/2:1/2 

Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур

Дубовик – Мащенко – 1-0

Гризлова – Кравець – 1-0

Гребенщікова – Ломакіна – 1-0

Тимкул – Тихонова – 0-1

Іваницька – Манько – 1-0

Дзятко-Руккас - 1/2:1/2 

5 тур

Руккас-Дубовик - 1/2:1/2 

Манько-Дзятко – 0-1

Тихонова – Іваницька – 1-0

Ломакіна – Тимкул – 1-0

Кравець – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Мащенко – Гризлова – 0-1

Становище:

Гризлова – 4

Дзятко – 4

Тихонова – 4

Руккас – 3,5

Гребенщікова – 3

Дубовик – 3

Ломакіна – 3

Іваницька – 2

Кравець – 2

Манько – 1,5

Мащенко – 0

Тимкул – 0

6 тур (4.02.2018, 15:00)

Дубовик – Гризлова

Гребенщікова – Мащенко

Тимкул – Кравець

Іваницька – Ломакіна

Дзятко-Тихонова

Руккас – Манько

Read 168 times

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 14-8 25
2 «Минай» 21-10 24
3 «Нива» В 12-8 20
4 «Верес» 9-9 20
5 «Черкащина-Академія» 13-12 19
6 «Полісся» 8-9 18
7 «Поділля» 9-12 13
8 «Нива» Т 9-14 13
9 «Буковина» 12-23 11
10 «Чайка» 9-11 10
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Буковина» 10-1 12
2 «МФА» 7-1 10
3 «Ніка» 8-1 9
4 «Прикарпаття» 11-5 9
5 «Динамо» Львів 5-6 7
6 «Адреналін» 5-5 6
7 «Темп» 4-15 3
8 «Гірник» 1-5 1
9 «Поділля» 1-13 1
Чемпіонат України серед чоловічих команд з хокею на траві. Вища ліга. 2018-2019
1 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця 61-3 20
2

«ШВСМ-Старт» Бердичівський р-н

19-1 20
3 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 20-14 15
4 ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 19-28 15
5 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 9-16 14
6 ОСДЮСШОР«Олімпія» Вінниця 14-18 12
7 Збірна Черкаської обл. 10-17 12
8 ХК «Політехнік» Коростень 7-32 6
9 Збірна Чернівецької обл. 2-32 5
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 МСК «Кіцмань» 32-14 32
2 ФК «Неполоківці» 29-7 30
3 ФК «Коровія» 38-12 28
4 ФК «Іванківці» 36-12 28
5 «Золотий колос» 25-28 27
6 «Драгуш Воде» 17-32 12
7 «Стелс» 17-27 11
8 «Черемош-Вижниця» 18-43 10
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 45-13 30
2 «Дрім-Тім» 29-10 26
3 «Путила» 30-18 19
4 «Іва» 13-16 16
5 «Садгора» 21-22 14
6 «Берегомет» 13-32 11
7 ФК «Кам'янка» 19-36 9
8 «Фазенда» 16-39 5
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 62-16 45
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 70-28 42
3 ФК «Фазенда» 46-18 38
4 «Університет» 51-24 32
5 «RA-DENT» 45-46 26
6 УСК «Довбуш» 37-27 26
7 «Бульвар-БукФам» 20-44 15
8 «Лужани» 26-55 13
8 «Буковина-U-17» 23-61 5
10 ФК «Чернівці» 9-76 2