Футзальний чемпіонат Чернівців: серед лідерів «Урожай» і «Волока» (РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦЯ, КАЛЕНДАР ІГОР)

Субота, 03 лютого 2018 23:25

У Відкритому футзальному чемпіонаті Чернівців зіграно 7 турів.

Турнірну таблицю очолюють «Урожай» та «Волока». Щоправда, «Урожай», який ще не втратив жодного очка, має одну гру в запасі із командою «Зарінок-Дрім-Тім». У 7 турі лідери здобули перемоги. «Урожай» розгромив «Корону» (9:0), а «Волока переграла «Лідера» - 7:3. 

На третій сходинці перебуває «Бест – Біла», яка у 7 турі переграла «Чернівецький рятувальник» - 5:1.

Результати матчів: 

6 тур

«Роша» – «Корона» – 3:3

 «Волока» – «Чернівецький рятувальник» – 5:2

«Бест-Біла» – «М’ясо Буковини» – 4:2

 «Стальнівці» – «БукФАМ-БДМУ» – 6:6

«Дружба» – СК «Лідер» – -:+

 «Урожай» – «Зарінок- Дрім-Тім» – перенесено 

7 тур

«Корона» – «Урожай» – 0:9

«Бук-ФАМ-БДМУ» – «Роша» – 2:9

«М’ясо Буковини» – «Стальнівці» – 5:4

«Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла» – 1:5

«Лідер» – «Волока» – 3:7

«Зарінок - Дрім-Тім» – «Дружба» – 2:4   

Турнірне становище: 

    
МісцеНазваРізниця м'ячівОчок
    
1 «Урожай» (футзал) 47 - 10 18
2 ФК «Волока» (футзал) 26 - 10 18
3 «Бест-Біла» (футзал) 32 - 22 15
4 ФСК «Роша» (футзал) 33 - 24 13
5 «М’ясо Буковини» (футзал) 21 - 24 12
6 «Зарінок-Дрім-Тім» (футзал) 18 - 14 10
7 СК «Лідер» (футзал) 17 - 30 9
8 «БукФам-БДМУ» (футзал) 21 - 29 7
9 «Корона» (футзал) 20 - 28 6
10 «Чернівецький рятувальник» (футзал) 21 - 38 6
11 «Дружба» (футзал) 20 - 24 4
12 ФК «Стальнівці» (футзал) 19 - 42 1
       

Календар ігор 

8 тур (10 лютого) 

16.00. «Корона» - «БукФам-БДМУ»

17.00. «Роша» - «М’ясо Буковини»

18.00. «Стальнівці» - «Чернівецький рятувальник»

19.00. «Бест-Біла» - «Лідер»

20.00. «Волока» - «Зарінок-Дрім-Тім»

21.00. «Урожай» - «Дружба» 

9 тур (24 лютого) 

16.00. «БукФам-БДМУ» - «Урожай»

17.00. «М’ясо Буковини» - «Корона»

18.00. «Чернівецький рятувальник» - «Роша»

19.00. «Лідер» - «Стальнівці»

20.00. «Зарінок – Дрім-Тім» - «Бест-Біла»

21.00. «Дружба» - «Волока» 

10 тур (10 березня) 

16.00. «БукФам-БДМУ» - «М’ясо Буковини»

17.00. «Корона» - «Чернівецький рятувальник»

18.00. «Роша» - «Лідер»

19.00. «Стальнівці» - «Зарінок-Дрім-Тім»

20.00. «Бест-Біла» - «Дружба»

21.00. «Урожай» - «Волока» 

11 тур (17 березня) 

16.00. «М’ясо Буковини» - «Урожай»

17.00. «Чернівецький рятувальник» - «БукФам-БДМУ»

18.00. «Лідер» - «Корона»

19.00. «Зарінок-Дрім-Тім» - «Роша»

20.00. «Дружба» - «Стальнівці»

21.00. «Волока» - «Бест-Біла» 

Фото – згодом. 

Read 283 times

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 14-8 25
2 «Минай» 21-10 24
3 «Нива» В 12-8 20
4 «Верес» 9-9 20
5 «Черкащина-Академія» 13-12 19
6 «Полісся» 8-9 18
7 «Поділля» 9-12 13
8 «Нива» Т 9-14 13
9 «Буковина» 12-23 11
10 «Чайка» 9-11 10
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Буковина» 10-1 12
2 «МФА» 7-1 10
3 «Ніка» 8-1 9
4 «Прикарпаття» 11-5 9
5 «Динамо» Львів 5-6 7
6 «Адреналін» 5-5 6
7 «Темп» 4-15 3
8 «Гірник» 1-5 1
9 «Поділля» 1-13 1
Чемпіонат України серед чоловічих команд з хокею на траві. Вища ліга. 2018-2019
1 «ОКС-ШВСМ-ЦОП» Вінниця 61-3 20
2

«ШВСМ-Старт» Бердичівський р-н

19-1 20
3 «ШВСМ-Олімпія» Вінниця 20-14 15
4 ХК «ПК-Старт» Житомирська обл. 19-28 15
5 «Олімпія-Авангард» Вінницька обл. 9-16 14
6 ОСДЮСШОР«Олімпія» Вінниця 14-18 12
7 Збірна Черкаської обл. 10-17 12
8 ХК «Політехнік» Коростень 7-32 6
9 Збірна Чернівецької обл. 2-32 5
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 МСК «Кіцмань» 32-14 32
2 ФК «Неполоківці» 29-7 30
3 ФК «Коровія» 38-12 28
4 ФК «Іванківці» 36-12 28
5 «Золотий колос» 25-28 27
6 «Драгуш Воде» 17-32 12
7 «Стелс» 17-27 11
8 «Черемош-Вижниця» 18-43 10
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Буковина-Ретро» 45-13 30
2 «Дрім-Тім» 29-10 26
3 «Путила» 30-18 19
4 «Іва» 13-16 16
5 «Садгора» 21-22 14
6 «Берегомет» 13-32 11
7 ФК «Кам'янка» 19-36 9
8 «Фазенда» 16-39 5
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 62-16 45
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 70-28 42
3 ФК «Фазенда» 46-18 38
4 «Університет» 51-24 32
5 «RA-DENT» 45-46 26
6 УСК «Довбуш» 37-27 26
7 «Бульвар-БукФам» 20-44 15
8 «Лужани» 26-55 13
8 «Буковина-U-17» 23-61 5
10 ФК «Чернівці» 9-76 2