18 лютого 2018

Буковинський боксер Томюк – переможець чемпіонату України серед молоді, Клим – срібний призер

Блискуче виступив на чемпіонаті України серед молоді (2000-2001 р.н.) боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк, який здобув чемпіонське звання.

Футзальний чемпіонат Чернівців: серед лідерів «Урожай» і «Волока» (РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦЯ, КАЛЕНДАР ІГОР)

Субота, 03 лютого 2018 23:25

У Відкритому футзальному чемпіонаті Чернівців зіграно 7 турів.

Турнірну таблицю очолюють «Урожай» та «Волока». Щоправда, «Урожай», який ще не втратив жодного очка, має одну гру в запасі із командою «Зарінок-Дрім-Тім». У 7 турі лідери здобули перемоги. «Урожай» розгромив «Корону» (9:0), а «Волока переграла «Лідера» - 7:3. 

На третій сходинці перебуває «Бест – Біла», яка у 7 турі переграла «Чернівецький рятувальник» - 5:1.

Результати матчів: 

6 тур

«Роша» – «Корона» – 3:3

 «Волока» – «Чернівецький рятувальник» – 5:2

«Бест-Біла» – «М’ясо Буковини» – 4:2

 «Стальнівці» – «БукФАМ-БДМУ» – 6:6

«Дружба» – СК «Лідер» – -:+

 «Урожай» – «Зарінок- Дрім-Тім» – перенесено 

7 тур

«Корона» – «Урожай» – 0:9

«Бук-ФАМ-БДМУ» – «Роша» – 2:9

«М’ясо Буковини» – «Стальнівці» – 5:4

«Чернівецький рятувальник» – «Бест-Біла» – 1:5

«Лідер» – «Волока» – 3:7

«Зарінок - Дрім-Тім» – «Дружба» – 2:4   

Турнірне становище: 

    
МісцеНазваРізниця м'ячівОчок
    
1 «Урожай» (футзал) 47 - 10 18
2 ФК «Волока» (футзал) 26 - 10 18
3 «Бест-Біла» (футзал) 32 - 22 15
4 ФСК «Роша» (футзал) 33 - 24 13
5 «М’ясо Буковини» (футзал) 21 - 24 12
6 «Зарінок-Дрім-Тім» (футзал) 18 - 14 10
7 СК «Лідер» (футзал) 17 - 30 9
8 «БукФам-БДМУ» (футзал) 21 - 29 7
9 «Корона» (футзал) 20 - 28 6
10 «Чернівецький рятувальник» (футзал) 21 - 38 6
11 «Дружба» (футзал) 20 - 24 4
12 ФК «Стальнівці» (футзал) 19 - 42 1
       

Календар ігор 

8 тур (10 лютого) 

16.00. «Корона» - «БукФам-БДМУ»

17.00. «Роша» - «М’ясо Буковини»

18.00. «Стальнівці» - «Чернівецький рятувальник»

19.00. «Бест-Біла» - «Лідер»

20.00. «Волока» - «Зарінок-Дрім-Тім»

21.00. «Урожай» - «Дружба» 

9 тур (24 лютого) 

16.00. «БукФам-БДМУ» - «Урожай»

17.00. «М’ясо Буковини» - «Корона»

18.00. «Чернівецький рятувальник» - «Роша»

19.00. «Лідер» - «Стальнівці»

20.00. «Зарінок – Дрім-Тім» - «Бест-Біла»

21.00. «Дружба» - «Волока» 

10 тур (10 березня) 

16.00. «БукФам-БДМУ» - «М’ясо Буковини»

17.00. «Корона» - «Чернівецький рятувальник»

18.00. «Роша» - «Лідер»

19.00. «Стальнівці» - «Зарінок-Дрім-Тім»

20.00. «Бест-Біла» - «Дружба»

21.00. «Урожай» - «Волока» 

11 тур (17 березня) 

16.00. «М’ясо Буковини» - «Урожай»

17.00. «Чернівецький рятувальник» - «БукФам-БДМУ»

18.00. «Лідер» - «Корона»

19.00. «Зарінок-Дрім-Тім» - «Роша»

20.00. «Дружба» - «Стальнівці»

21.00. «Волока» - «Бест-Біла» 

Фото – згодом. 

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Лютий 2018
22
Четвер
На сьогодні заходів не заплановано
23:03

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper