Обласний Кубок з міні-футболу: хет-трики Керчу та Гунчака

Неділя, 04 лютого 2018 01:02

На штучному майданчику КСОП «Буковина» триває Кубок Чернівецької області з міні-футболу.

Боротьбу за трофей ведуть 33 команди. 3 лютого визначилися команди, які зіграють у 1/8 фіналу. Матчі цієї стадії змагань відбудуться 4 лютого. 

Вже на старті змагань хет-триком відзначилися досвідчені буковинські гравці. Серед них – Руслан Гунчак («Шишківці") та Олег Керчу («Урожай»). 

Результати матчів: 

27 січня 

Перший етап. «Буковина-U-17» – ФК «Волока» – 1:8 

1/16 фіналу. «Спарта-Батьки» – «Фазенда» – 2:5 

Перший етап.  «Вольтаж» – «Буко-93» – 3:4 

Голи: ? (19,25), Іван Мельник (33) – Михайло Вітюк (6,13,37), Дмитро Савчук (11) 

1/16 фіналу. «Хімік-Скеля» – «Зарінок-Дрім-Тім» – 8:0 

1/16 фіналу. «Мрія-Заставна» – «Аматор» – 7:2 

Голи: Віталій Давидюк (12,16), Олег Воронюк (26) Віталій Слободян (31,33), Микола Фрунчак (37,39) – Роман Гнат (27), Іван Гнат (29).

1/16 фіналу. «Бояни» – «Патрульна поліція» – 0:2 

Голи: О. Кіцен (27), В. Шевчук (38). 

28 січня 

1/16 фіналу

«Роша» – ФК «Лужани» – 2:5 

Голи: Владислав Зігрюк (25), Дмитро Волощук (27) – Роман Дорош (12,22), Сергій Петрик (23), Андрій Бучацький (28,31). 

«Маленький Париж» – «Шишківці» – 5:7 

Голи: Олександр Омаров (22), ? (28), Артем Єлов (30,37), Вадим Шостак (38) – Руслан Гунчак (4,19,20), Андрій Фурега (21), Дмитро Давидний (25,32), Тарас Таріца (34).   

СК «Лідер» – «Дрім-Тім» – 1:3  

Голи: Вадим Кікарош (36) - Леонід Львов (29), Микола Цепа (34,39). 

«Дружба» – «Мамаївці» – 2:2 (пенальті – 6:5)  

Голи: Денис Мельничук (10), Андрій Руснак (25) – Олександр Клевчук (5), Сергій Молотков (18). 

«М’ясо Буковини» – «Смайл» – 5:1  

Голи: Сергій Раца (5,35), Валерій Кукуряк (10,23), Олександр Жумига (37) - Олександр Антоняк (15) 

3 лютого

1/16 фіналу

«Бук-Фам» – «Ф-Тім» – 2:1 

Голи: О. Цуркан (20), Андрій Буздуган (40) – Олег Рой (15). 

«RA–DENT» – «Бест-Біла» – 4:2 

Голи: Володимир Кифяк (24), Крістіан Гавка (27), Ярослав Ілащук (28), Сергій Куприч (35) – Максим Федорович (32), Василь Кердей (34). 

«Урожай» – «Весільний світ» – 11:2  

Голи: Ярослав Гаталяк (2,13,28), Олег Керчу (3,39,40), Юрій Головачук (10,20,29), Сергій Янчик (19), Сергій Рибак (26) – Максим Тринта (2,30).

«Політех» – «Буковинська надія» – 3:4 

Голи: Вадим Ясеновський (15), Володимир Малюк (38), ? (39) - Олександр Темерівський (18), Василь Луцик (20,24,32).

 ФК «Волока» – «Буко-93» – +:-

«Вікторія» – «Клокучка» – 3:2 

Голи: Денис Зачиковський (7), Олександр Крохмалюк (13), Олександр Мікулеску (31) - Юрій Негрич (25), Денис Ткач (38). 

«Чернівецький рятувальник» – «Іванківці-Чудей» – 1:1 (пенальті – 1:3)  

Голи: Антон Тугарін (23) - Юрій Антонюк (7).

Пенальті забили: Роман Григоришен - Василь Томащук, Іван Скорейко, Максим Ілюк. 

Не забив: Антон Тугарін.

4 лютого

1/8 фіналу

9.00. «Урожай» – «Фазенда»

9.50. «Мрія-Заставна» – ФК «Лужани»

10.40. «Хімік-Скеля» – «Буковинська надія»

11.30. «Патрульна поліця» – ФК «Волока»

12.20. «Шишківці» – «Дрім-Тім»

13.10. «Вікторія» – «Іванківці-Чудей»

14.00. «Дружба» – «М’ясо Буковини»

14.50. «Бук-Фам» – «RA-DENT»

Read 380 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Черкащина-Академія» 5-2 10
2 «Калуш» 4-3 7
3 «Минай» 6-5 6
4 «Буковина» 5-5 6
5 «Чайка» 4-2 5
6 «Нива» В 3-2 5
7 «Поділля» 1-2 5
8 «Полісся» 1-2 5
9 «Нива» Т 4-6 4
10 «Верес» 1-5 1
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 18-6 19
2 МСК «Кіцмань» 16-9 19
3 ФК «Коровія» 26-7 18
4 ФК «Іванківці» 29-7 18
5 «Золотий колос» 10-15 9
6 «Стелс» 11-12 8
7 «Черемош-Вижниця» 10-19 7
8 «Драгуш Воде» 6-22 2
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 42-10 30
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 40-17 27
3 «Університет» 39-15 21
4 ФК «Фазенда» 27-14 19
5 «RA-DENT» 28-32 15
6 УСК «Довбуш» 20-18 12
7 ФК «Лужани» 20-30 12
8 «Бульвар-БукФам» 10-24 5
8 «Буковина-U-17» 16-42 4
10 ФК «Чернівці» 4-48 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7

Персони

JoomShaper