Шаховий чемпіонат України (U14): перші перемоги Білича і Тимкул (+ФОТО)

Вівторок, 06 лютого 2018 06:40

У чемпіонаті України серед шахістів віком до 14 років, який відбувається у Чернівцях, зіграно 7 турів.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

Перші перемоги у чемпіонаті здобули представники Чернівецької області – Олексій Білич і Анастасія Тимкул. У 7 турі Олексій переміг представника Донецької області Семена Мітусова, а ось Анастасія святкувала успіх у партії з Тамілою Мащенко (Дніпропетровська область). 

У змаганнях серед юнаків лідирують Олександр Домальчук – Йонассон (Одеська область) та Назар Лаптій (Чернігівська область), а серед дівчат – Олеся Тихонова (Миколаївська область). 

Юнаки 

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004 

1 тур 

Ларкін – Тобак – 0-1 

Лаптій – Придун – 1-0 

Трушко – Білич – 1-0 

Малиновський – Мітусов – 0-1 

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1 

Бондар – Кушко – 0-1

2 тур 

Тобак – Кушко - 1/2:1/2 

Волощук – Бондар – 1-0 

Мітусов – Домальчук – Йонассон - 1/2:1/2 

Білич – Малиновський - 1/2:1/2 

Придун – Трушко – 1-0 

Ларкін – Лаптій - 1/2:1/2 

3 тур

Лаптій – Тобак – 1-0

Трушко – Ларкін – 0-1 

Малиновський – Придун – 0-1

Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0 

Бондар – Мітусов - 1/2:1/2 

Кушко – Волощук - 1/2:1/2 

4 тур

Тобак – Волощук – 1-0

Мітусов – Кушко - 1/2-1/2 

Білич-Бондар - 1/2-1/2 

Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1

Ларкін – Малиновський - 1/2-1/2 

Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур

Трушко – Тобак – 0-1

Малиновський – Лаптій – 1-0

Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0

Бондар – Придун – 0-1

Кушко-Білич - 1/2-1/2 

Волощук – Мітусов – 0-1 

6 тур

Тобак – Мітусов – 1-0

Білич – Волощук – 0-1

Придун – Кушко -1/2 -1/2 

Ларкін – Бондар – 1-0

Лаптій – Домальчук – Йонассон - 1/2 -1/2 

Трушко – Малиновський – 0-1 

7 тур

Малиновський – Тобак – 1-0

Домальчук – Йонассон – Трушко – 1-0

Бондар – Лаптій – 0-1

Кушко – Ларкін - 1/2 -1/2 

Волощук – Придун – 0-1

Мітусов – Білич – 0-1 

Становище: 

Домальчук – Йонассон – 5

Лаптій – 5

Тобак – 4,5

Придун – 4,5

Малиновський – 4

Кушко – 4

Мітусов – 3,5

Волощук – 3,5

Ларкін – 3,5

Білич – 2,5

Бондар – 1

Трушко – 1 

8 тур (06.02.2018). 15:00 

Тобак – Білич

Придун – Мітусов

Ларкін – Волощук

Лаптій – Кушко

Трушко – Бондар

Малиновський – Домальчук – Йонассон 

9 тур (07.02.2018). 15:00 

Домальчук – Йонассон – Тобак

Бондар – Малиновський

Кушко – Трушко

Волощук – Лаптій

Мітусов – Ларкін

Білич – Придун 

10 тур (08.02.2018). 15:00 

Тобак – Придун

Ларкін – Білич

Лаптій – Мітусов

Трушко – Волощук

Малиновський – Кушко

Домальчук – Йонассон – Бондар 

11 тур (09.02.2018). 10:00 

Бондар – Тобак

Кушко – Домальчук – Йонассон

Волощук – Малиновський

Мітусов – Трушко

Білич – Лаптій

Придун – Ларкін 

Дівчата 

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004 

1 тур 

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2 

Дзятко – Тимкул – 1-0 

Руккас – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Манько – Гризлова - 1/2:1/2 

Тихонова – Мащенко – 1-0 

Ломакіна – Кравець - 1/2:1/2 

2 тур 

Дубовик – Кравець – 1-0 

Мащенко – Ломакіна – 0-1 

Гризлова – Тихонова – 1-0 

Гребенщікова – Манько – 1-0 

Тимкул – Руккас – 0-1 

Іваницька – Дзятко - 1/2:1/2 

3 тур

Дзятко – Дубовик – 1-0

Руккас – Іваницька – 1-0

Манько – Тимкул – 1-0

Тихонова – Гребенщікова – 1-0 

Ломакіна – Гризлова - 1/2:1/2 

Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур

Дубовик – Мащенко – 1-0

Гризлова – Кравець – 1-0

Гребенщікова – Ломакіна – 1-0

Тимкул – Тихонова – 0-1

Іваницька – Манько – 1-0

Дзятко-Руккас - 1/2-1/2 

5 тур

Руккас-Дубовик - 1/2:1/2 

Манько-Дзятко – 0-1

Тихонова – Іваницька – 1-0

Ломакіна – Тимкул – 1-0

Кравець – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Мащенко – Гризлова – 0-1

6 тур

Дубовик – Гризлова – 1-0

Гребенщікова – Мащенко – 1-0

Тимкул – Кравець – 0-1

Іваницька – Ломакіна – 0-1

Дзятко-Тихонова - 1/2-1/2 

Руккас – Манько – 1-0

7 тур

Манько – Дубовик – 0-1

Тихонова – Руккас – 1-0

Ломакіна-Дзятко - 1/2-1/2 

Кравець-Іваницька - 1/2-1/2 

Мащенко – Тимкул – 0-1

Гризлова – Гребенщікова – 0-1 

Становище: 

Тихонова – 5,5

Дзятко – 5

Гребенщікова – 5

Дубовик – 5

Руккас – 4,5

Ломакіна – 4,5

Гризлова – 4

Кравець – 3,5

Іваницька – 2,5

Манько – 1,5

Тимкул – 1

Мащенко – 0 

8 тур (06.02.2018). 15:00 

Дубовик – Гребенщікова

Тимкул – Гризлова

Іваницька – Мащенко

Дзятко – Кравець

Руккас – Ломакіна

Манько-Тихонова 

9 тур (07.02.2018). 15:00 

Тихонова – Дубовик

Ломакіна – Манько

Кравець – Руккас

Мащенко – Дзятко

Гризлова – Іваницька

Гребенщікова – Тимкул 

10 тур (08.02.2018). 15:00 

Дубовик – Тимкул

Іваницька – Гребенщікова

Дзятко – Гризлова

Руккас – Мащенко

Манько-Кравець

Тихонова – Ломакіна 

11 тур (09.02.2018). 10:00 

Ломакіна – Дубовик

Кравець – Тихонова

Мащенко – Манько

Гризлова – Руккас

Гребенщікова – Дзятко

Тимкул – Іваницька 

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper