Шаховий чемпіонат України (U14): Білич переграв минулорічного переможця Ларкіна (+ФОТО)

П'ятниця, 09 лютого 2018 01:04

У чемпіонаті України серед шахістів віком до 14 років, який відбувається у Чернівцях, зіграно 10 турів.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

У 10 турі перемогу святкував представник Чернівецької області Олексій Білич. Наш земляк переміг минулорічного переможця чемпіонату України (U14) Владислава Ларкіна. 

За тур до завершення змагань у класиці  лідирують Андрій Придун (Львівська область) та  Олеся Тихонова (Миколаївська область). 

Юнаки 

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004 

1 тур 

Ларкін – Тобак – 0-1 

Лаптій – Придун – 1-0 

Трушко – Білич – 1-0 

Малиновський – Мітусов – 0-1 

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1 

Бондар – Кушко – 0-1

2 тур 

Тобак – Кушко - 1/2:1/2 

Волощук – Бондар – 1-0 

Мітусов – Домальчук – Йонассон - 1/2:1/2 

Білич – Малиновський - 1/2:1/2 

Придун – Трушко – 1-0 

Ларкін – Лаптій - 1/2:1/2 

3 тур

Лаптій – Тобак – 1-0

Трушко – Ларкін – 0-1 

Малиновський – Придун – 0-1

Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0 

Бондар – Мітусов - 1/2:1/2 

Кушко – Волощук - 1/2:1/2 

4 тур

Тобак – Волощук – 1-0

Мітусов – Кушко - 1/2-1/2 

Білич-Бондар - 1/2-1/2 

Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1

Ларкін – Малиновський - 1/2-1/2 

Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур

Трушко – Тобак – 0-1

Малиновський – Лаптій – 1-0

Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0

Бондар – Придун – 0-1

Кушко-Білич - 1/2-1/2 

Волощук – Мітусов – 0-1 

6 тур

Тобак – Мітусов – 1-0

Білич – Волощук – 0-1

Придун – Кушко -1/2 -1/2 

Ларкін – Бондар – 1-0

Лаптій – Домальчук – Йонассон - 1/2 -1/2 

Трушко – Малиновський – 0-1 

7 тур

Малиновський – Тобак – 1-0

Домальчук – Йонассон – Трушко – 1-0

Бондар – Лаптій – 0-1

Кушко – Ларкін - 1/2 -1/2 

Волощук – Придун – 0-1

Мітусов – Білич – 0-1 

8 тур 

Тобак – Білич – 1-0

Придун – Мітусов – 1-0

Ларкін – Волощук – 1-0

Лаптій – Кушко - 1/2 -1/2 

Трушко – Бондар - 1/2 -1/2 

Малиновський – Домальчук – Йонассон – 1-0 

9 тур 

Домальчук – Йонассон – Тобак - 1/2 -1/2 

Бондар – Малиновський - 1/2 -1/2 

Кушко – Трушко - 1/2 -1/2 

Волощук – Лаптій – 1-0

Мітусов – Ларкін - 1/2 -1/2 

Білич – Придун – 0-1 

10 тур 

Тобак – Придун – 0-1

Ларкін – Білич – 0-1

Лаптій – Мітусов – 0-1

Трушко – Волощук – 0-1

Малиновський – Кушко – 1-0

Домальчук – Йонассон – Бондар - 1/2 -1/2  

Становище: 

Придун – 7,5

Малиновський – 6,5

Домальчук – Йонассон – 6

Тобак – 6

Лаптій – 5,5

Волощук – 5,5

Мітусов – 5

Кушко – 5

Ларкін – 5

Білич – 3,5

Бондар – 2,5

Трушко – 2 

11 тур (09.02.2018). 10:00 

Бондар – Тобак

Кушко – Домальчук – Йонассон

Волощук – Малиновський

Мітусов – Трушко

Білич – Лаптій

Придун – Ларкін 

Дівчата 

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Олеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004 

1 тур 

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2 

Дзятко – Тимкул – 1-0 

Руккас – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Манько – Гризлова - 1/2:1/2 

Тихонова – Мащенко – 1-0 

Ломакіна – Кравець - 1/2:1/2 

2 тур 

Дубовик – Кравець – 1-0 

Мащенко – Ломакіна – 0-1 

Гризлова – Тихонова – 1-0 

Гребенщікова – Манько – 1-0 

Тимкул – Руккас – 0-1 

Іваницька – Дзятко - 1/2:1/2 

3 тур

Дзятко – Дубовик – 1-0

Руккас – Іваницька – 1-0

Манько – Тимкул – 1-0

Тихонова – Гребенщікова – 1-0 

Ломакіна – Гризлова - 1/2:1/2 

Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур

Дубовик – Мащенко – 1-0

Гризлова – Кравець – 1-0

Гребенщікова – Ломакіна – 1-0

Тимкул – Тихонова – 0-1

Іваницька – Манько – 1-0

Дзятко-Руккас - 1/2-1/2 

5 тур

Руккас-Дубовик - 1/2:1/2 

Манько-Дзятко – 0-1

Тихонова – Іваницька – 1-0

Ломакіна – Тимкул – 1-0

Кравець – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Мащенко – Гризлова – 0-1

6 тур

Дубовик – Гризлова – 1-0

Гребенщікова – Мащенко – 1-0

Тимкул – Кравець – 0-1

Іваницька – Ломакіна – 0-1

Дзятко-Тихонова - 1/2-1/2 

Руккас – Манько – 1-0

7 тур

Манько – Дубовик – 0-1

Тихонова – Руккас – 1-0

Ломакіна-Дзятко - 1/2-1/2 

Кравець-Іваницька - 1/2-1/2 

Мащенко – Тимкул – 0-1

Гризлова – Гребенщікова – 0-1 

8 тур 

Дубовик – Гребенщікова  - 1/2-1/2 

Тимкул – Гризлова – 0-1

Іваницька – Мащенко - 1/2-1/2 

Дзятко – Кравець – 1-0

Руккас – Ломакіна – 1-0

Манько-Тихонова – 0-1 

9 тур 

Тихонова – Дубовик - 1/2-1/2 

Ломакіна – Манько - 1/2-1/2 

Кравець – Руккас – 1-0

Мащенко – Дзятко - 1/2-1/2 

Гризлова – Іваницька – 0-1

Гребенщікова – Тимкул – 1-0 

10 тур 

Дубовик – Тимкул – 1-0

Іваницька – Гребенщікова – 0-1

Дзятко – Гризлова – 0-1

Руккас – Мащенко – 1-0

Манько-Кравець – 1-0

Тихонова – Ломакіна – 1-0 

Становище: 

Тихонова – 8

Гребенщікова – 7,5

Дубовик – 7

Дзятко – 6,5

Руккас – 6,5

Гризлова – 6

Ломакіна – 5

Кравець – 4,5

Іваницька – 4

Манько – 3

Мащенко – 1

Тимкул - 1 

11 тур (09.02.2018). 10:00 

Ломакіна – Дубовик

Кравець – Тихонова

Мащенко – Манько

Гризлова – Руккас

Гребенщікова – Дзятко

Тимкул – Іваницька 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

1 «Агробізнес» 67-17 67
2 «Прикарпаття» 55-25 59
3 «Нива-В» 29-21 39
4 «Скала» 25-28 34
5 ФК «Львів» 26-25 33
6 «Буковина» 28-36 31
7 «Нива» 22-27 30
8 «Полісся» 28-41 27
9 «Поділля» 18-38 19
10 «Арсенал-Київщина» 17-57 13
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 12-2 9
2 ФК «Коровія» 6-3 6
3 МСК «Кіцмань» 4-1 6
4 «Золотий колос» 4-4 6
5 ФК «Іванківці» 7-3 3
6 «Стелс» 3-1 3
7 «Черемош-Вижниця» 5-5 3
8 «Драгуш Воде» 1-7 0
9 «ОТГ Вашківці» 2-18 0
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 7-2 7
2 «Буковина-Ретро» 9-6 6
3 «Садгора» 9-5 5
4 «Путила» 5-3 4
5 «Іва» 4-4 4
6 ФК «Камянка» 7-12 4
7 «Берегомет» 6-10 3
8 «Фазенда» 5-10 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 68-19 43
2 «Волинь» Луцьк 59-22 39
3 «МФА» Мукачево 45-25 34
4 «Тепловік-ДЮСШ» І.-Ф. 33-29 27
5 «Опір» Львів 30-40 25
6 «ДЮСШ» Тернопіль 30-28 20
7 «Рух» Винники 26-40 20
8 «Ніка» І.-Фр. 26-30 19
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 16
10 «Бережани-ДЮСШ» 23-72 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 55-13 40
9 «Скала» Моршин 21-35 18
10 «Буковина» Чернівці 10-50 4
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 47-17 44
9 «Волинь» Луцьк 19-43 13
10 «Буковина» Чернівці 8-43 5
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 35-8 39
4 «Буковина» Чернівці 32-14 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 15-48 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 31-10 40
9 «МФА» Мукачево 10-42 7
10 «Буковина» Чернівці 6-27 5

Спорт Афіша


Травень 2018
24
Четвер
На сьогодні заходів не заплановано
01:23

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper