18 лютого 2018

Буковинський боксер Томюк – переможець чемпіонату України серед молоді, Клим – срібний призер

Блискуче виступив на чемпіонаті України серед молоді (2000-2001 р.н.) боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк, який здобув чемпіонське звання.

Шаховий чемпіонат України (U14): у класиці перемогли Придун і Тихонова (+ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 10 лютого 2018 04:44

9 лютого у Чернівцях завершився фінал чемпіонату України з класичних шахів серед юнаків і дівчат віком до 14 років.

Перший день. Відкриття (Фоторепортаж)
Другий день (Фоторепортаж)
Четвертий день (Фоторепортаж)
Шостий день (Фоторепортаж)
Нагородження (Фоторепортаж)
Рапід (Фоторепортаж)
Бліц (Фоторепортаж)

У змаганнях серед юнаків першим став представник Львівської області Андрій Придун (Львівська область), який набрав 8 очок із 11. Друге місце посів Олександр Домальчук – Йонассон (Одеська область), а третє – Ростислав Малиновський (Київ). Олександр і Ростислав набрали по 6,5 очка. 

Представник Чернівецької області Олексій Білич переміг в останніх турах минулорічного чемпіона Владислава Ларкіна (Миколаївська область) та Назара Лаптія (Чернігівська область), однак невдалий старт у змаганнях не дозволив нашому землякові піднятися вище десятої сходинки. Олексій набрав 4,5 очка з 11. 

У змаганнях серед дівчат перемогу святкувала шахістка з Миколаївської області Алеся Тихонова. Переможниця набрала 8,5 очка. Чемпіонка зазнала лише однієї поразки – у другому турі від Софії Гризлової (Одеська область). Друге та третє місця посіли представниці Дніпропетровської області – Єлизавета Гребенщікова (8 очок) і Анастасія Дубовик (7,5 очка). 

Буковинка Анастасія Тимкул посіла останнє місце – 1 очко у 11 турах. 

Юнаки 

1. Дмитро Боднар (Харківська область) – 20.04.2005

2. Олександр Йонассон – Домальчук (Одеська область) – 04.02. 2005

3. Владислав Ларкін (Миколаївська область) – 05.02.2004

4. Дмитро Кушко (Харківська область) – 22.01.2004

5. Назар Лаптій (Чернігівська область) – 02.05.2005

6. Андрій Придун (Львівська область) – 08.05.2004

7. Андрій Трушко (Київ) – 10.05.2006

8. Семен Мітусов (Донецька область) – 16.02.2006

9. Михайло Тобак (Одеська область) – 13.03.2007

10. Ростислав Малиновський (Київ) – 11.10.2004

11. Ілля Волощук (Одеська область) – 11.03.2004

12. Олексій Білич (Чернівецька область) – 18.06.2004 

1 тур 

Ларкін – Тобак – 0-1 

Лаптій – Придун – 1-0 

Трушко – Білич – 1-0 

Малиновський – Мітусов – 0-1 

Домальчук – Йонассон – Волощук – 0-1 

Бондар – Кушко – 0-1

2 тур 

Тобак – Кушко - 1/2:1/2 

Волощук – Бондар – 1-0 

Мітусов – Домальчук – Йонассон - 1/2:1/2 

Білич – Малиновський - 1/2:1/2 

Придун – Трушко – 1-0 

Ларкін – Лаптій - 1/2:1/2 

3 тур

Лаптій – Тобак – 1-0

Трушко – Ларкін – 0-1 

Малиновський – Придун – 0-1

Домальчук – Йонассон – Білич – 1-0 

Бондар – Мітусов - 1/2:1/2 

Кушко – Волощук - 1/2:1/2 

4 тур

Тобак – Волощук – 1-0

Мітусов – Кушко - 1/2-1/2 

Білич-Бондар - 1/2-1/2 

Придун – Домальчук-Йонассон – 0-1

Ларкін – Малиновський - 1/2-1/2 

Лаптій – Трушко – 1-0

5 тур

Трушко – Тобак – 0-1

Малиновський – Лаптій – 1-0

Домальчук-Йонассон – Ларкін – 1-0

Бондар – Придун – 0-1

Кушко-Білич - 1/2-1/2 

Волощук – Мітусов – 0-1 

6 тур

Тобак – Мітусов – 1-0

Білич – Волощук – 0-1

Придун – Кушко -1/2 -1/2 

Ларкін – Бондар – 1-0

Лаптій – Домальчук – Йонассон - 1/2 -1/2 

Трушко – Малиновський – 0-1 

7 тур

Малиновський – Тобак – 1-0

Домальчук – Йонассон – Трушко – 1-0

Бондар – Лаптій – 0-1

Кушко – Ларкін - 1/2 -1/2 

Волощук – Придун – 0-1

Мітусов – Білич – 0-1 

8 тур 

Тобак – Білич – 1-0

Придун – Мітусов – 1-0

Ларкін – Волощук – 1-0

Лаптій – Кушко - 1/2 -1/2 

Трушко – Бондар - 1/2 -1/2 

Малиновський – Домальчук – Йонассон – 1-0 

9 тур 

Домальчук – Йонассон – Тобак - 1/2 -1/2 

Бондар – Малиновський - 1/2 -1/2 

Кушко – Трушко - 1/2 -1/2 

Волощук – Лаптій – 1-0

Мітусов – Ларкін - 1/2 -1/2 

Білич – Придун – 0-1 

10 тур 

Тобак – Придун – 0-1

Ларкін – Білич – 0-1

Лаптій – Мітусов – 0-1

Трушко – Волощук – 0-1

Малиновський – Кушко – 1-0

Домальчук – Йонассон – Бондар - 1/2 -1/2  

11 тур 

Бондар – Тобак – 1-0

Кушко – Домальчук – Йонассон - 1/2 -1/2 

Волощук – Малиновський – 1-0

Мітусов – Трушко - +:-

Білич – Лаптій – 1-0

Придун – Ларкін - 1/2 -1/2  

Підсумкове становище: 

Придун – 8

Домальчук – Йонассон – 6,5

Малиновський – 6,5

Волощук – 6,5

Мітусов – 6

Тобак – 6

Лаптій – 5,5

Кушко – 5,5

Ларкін – 5,5

Білич – 4,5

Бондар – 3,5

Трушко – 2 

Дівчата 

1. Єлизавета Гребенщікова (Дніпропетровська область) – 30.09.2005

2. Євгенія Дзятко (Хмельницька область) – 22.05.2004

3. Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область) – 30.10.2006

4. Софія Гризлова (Одеська область) – 11.11.2004

5. Алеся Тихонова (Миколаївська область) – 08.12.2004

6. Юлія Кравець (Львівська область) – 23.07.2004

7. Софія Iваницька (Івано-Франківська область) – 26.01.2005

8. Олена Руккас (Харківська область) – 23.09.2004

9. Анжеліка Ломакіна (Миколаївська область) – 05.07.2007

10. Таміла Мащенко (Дніпропетровська область) – 01.06.2005

11. Марія Манько (Київ) – 22.11.2007

12. Анастасія Тимкул (Чернівецька область) – 15.02. 2004 

1 тур 

Іваницька – Дубовик – 1/2:1/2 

Дзятко – Тимкул – 1-0 

Руккас – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Манько – Гризлова - 1/2:1/2 

Тихонова – Мащенко – 1-0 

Ломакіна – Кравець - 1/2:1/2 

2 тур 

Дубовик – Кравець – 1-0 

Мащенко – Ломакіна – 0-1 

Гризлова – Тихонова – 1-0 

Гребенщікова – Манько – 1-0 

Тимкул – Руккас – 0-1 

Іваницька – Дзятко - 1/2:1/2 

3 тур

Дзятко – Дубовик – 1-0

Руккас – Іваницька – 1-0

Манько – Тимкул – 1-0

Тихонова – Гребенщікова – 1-0 

Ломакіна – Гризлова - 1/2:1/2 

Кравець – Мащенко – 1-0

4 тур

Дубовик – Мащенко – 1-0

Гризлова – Кравець – 1-0

Гребенщікова – Ломакіна – 1-0

Тимкул – Тихонова – 0-1

Іваницька – Манько – 1-0

Дзятко-Руккас - 1/2-1/2 

5 тур

Руккас-Дубовик - 1/2:1/2 

Манько-Дзятко – 0-1

Тихонова – Іваницька – 1-0

Ломакіна – Тимкул – 1-0

Кравець – Гребенщікова - 1/2:1/2 

Мащенко – Гризлова – 0-1

6 тур

Дубовик – Гризлова – 1-0

Гребенщікова – Мащенко – 1-0

Тимкул – Кравець – 0-1

Іваницька – Ломакіна – 0-1

Дзятко-Тихонова - 1/2-1/2 

Руккас – Манько – 1-0

7 тур

Манько – Дубовик – 0-1

Тихонова – Руккас – 1-0

Ломакіна-Дзятко - 1/2-1/2 

Кравець-Іваницька - 1/2-1/2 

Мащенко – Тимкул – 0-1

Гризлова – Гребенщікова – 0-1 

8 тур 

Дубовик – Гребенщікова  - 1/2-1/2 

Тимкул – Гризлова – 0-1

Іваницька – Мащенко - 1/2-1/2 

Дзятко – Кравець – 1-0

Руккас – Ломакіна – 1-0

Манько-Тихонова – 0-1 

9 тур 

Тихонова – Дубовик - 1/2-1/2 

Ломакіна – Манько - 1/2-1/2 

Кравець – Руккас – 1-0

Мащенко – Дзятко - 1/2-1/2 

Гризлова – Іваницька – 0-1

Гребенщікова – Тимкул – 1-0 

10 тур 

Дубовик – Тимкул – 1-0

Іваницька – Гребенщікова – 0-1

Дзятко – Гризлова – 0-1

Руккас – Мащенко – 1-0

Манько-Кравець – 1-0

Тихонова – Ломакіна – 1-0 

11 тур 

Ломакіна – Дубовик - 1/2-1/2 

Кравець – Тихонова - 1/2-1/2 

Мащенко – Манько – 0-1

Гризлова – Руккас – 1-0

Гребенщікова – Дзятко - 1/2-1/2 

Тимкул – Іваницька – 0-1 

Підсумкове становище: 

Тихонова – 8,5

Гребенщікова – 8

Дубовик – 7,5

Дзятко – 7

Гризлова - 7

Руккас – 6,5

Ломакіна – 5,5

Іваницька - 5

Кравець – 5

Манько – 4

Мащенко – 1

Тимкул - 1

 

Новини

Випадкові фото

Спорт Афіша


Лютий 2018
22
Четвер
На сьогодні заходів не заплановано
23:05

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper