18 лютого 2018

Буковинський боксер Томюк – переможець чемпіонату України серед молоді, Клим – срібний призер

Блискуче виступив на чемпіонаті України серед молоді (2000-2001 р.н.) боксер із Вижниці Чернівецької області Юрій Томюк, який здобув чемпіонське звання.

Чемпіонат України (U14): у швидких шахах кращі Мітусов і Дубовик

Субота, 10 лютого 2018 21:12

У Чернівцях триває шаховий чемпіонат України серед юнаків і дівчат віком до 14 років.

Бліц (Фоторепортаж)

10 лютого відбулися змагання зі швидких шахів. Серед юнаків (51 учасник) перемогу святкував шахіст із Донецької області Семен Мітусов – 7,5 очка. Друге місце посів Андрій Придун (Львівська область), а третє – Назар Лаптій (Чернігівська область). Андрій та Назар набрали по 7 очок.

Найкращим серед буковинців став Олексій Білич, який набрав 6 очок і посів 7 місце.

Серед дівчат (27 учасниць) кращою стала Анастасія Дубовик (Дніпропетровська область). В активі Анастасії 8 очок. Друга сходинка дісталася ще одній представниці Дніпропетровської області – Єлизаветі Гребенщіковій – 7,5 очка. Трійку кращих замкнула Юлія Алексеєнко (Харківська область) – 6,5.