«Буковина» зіграла унічию з «Шахтарем» (U19) (+ ФОТО, ВІДЕО)

Субота, 24 лютого 2018 16:08

24 лютого чернівецька «Буковина» зіграла на штучному полі ФОК «Олімпія» чергову контрольну гру.

Суперником підопічних Віктора Мглинця став учасник Юнацької ліги УЄФА – донецький «Шахтар» (U19). Нагадаємо, що «Шахтар» (U19) тренує екс-головний тренер «Буковини» Сергій Шищенко. А тренером гірників є Григорій Чурілов, який працював із Сергієм Юрійовичем у Чернівцях.

Контрольна зустріч. «Буковина» — «Шахтар» (U19) 1:1 (Фоторепортаж)

Підопічні Віктора Мглинця відзначилися вже на 2 хвилині матчу. Результативний удар на свій рахунок записав Євген Немтінов. Шанс зрівняти результат гості отримали на 27 хвилині зустрічі. У ворота «Буковини» призначили пенальті. На «постріл» Артема Холода з одинадцятиметрової позначки зреагував голкіпер чернівецької команди Денис Чесановський. За хвилину до завершення зустрічі Денис зреагував на ще один удар гравця донецького колективу.

У другому таймі шанс відзначитися мав потенційний новачок «Буковини», який діяв у нападі. У цьому ігровому епізоді небезпеку ліквідував воротар суперника. А на 64 хвилині матчу у ворота колективу з Чернівців вдруге призначили пенальті. Цього разу одинадцятиметровий виконував Юрій Мате, який зумів зрівняти результат. Через дві хвилини гірники виконували небезпечний штрафний – м’яч пройшов вище воріт «Буковини». Чернівецька команда також організувала кілька небезпечних атак, однак матч завершився з нічийним рахунком 1:1.

На жаль, через травми не змогли зіграти у матчі з гірниками футболісти основного складу «Буковини» Роман Шафоростов, Ігор Бойчук, Василь Нікифоряк і Ладік Мелконян.

Склад «Буковини»: Чесановський, Найко, Пилишатий (потенційний новачок, 46), Рудич (Раца, 46), потенційний новачок (Сивка, 46), потенційний новачок, Українець, Шишигін, Батрак (Жумига, 46), Немтінов, потенційний новачок (Рябий, 65).