Чернівці приймали всеукраїнську Спартакіаду з настільного тенісу

Вівторок, 27 лютого 2018 15:25

 

У Чернівцях провели Спартакіаду серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України з настільного тенісу.

 В особистому розряді серед юнаків друге та третє місця посіли представники Чернівецької області Андрій Репка та Євгеній Унгурян. Ті ж Євгеній Унгурян та Андрій Репка стали кращими у парному розряді серед юнаків. 

Особистий розряд (юнаки)

1. Олексій Надпорожський (Київ)

2. Андрій Репка (Чернівецька область)

3. Євгеній Унгурян (Чернівецька область)

Особистий розряд (дівчата)

1. Яна Ганага (Київ)

2. Юлія Сербененко (Дніпропетровська область)

3. Світлана Попельська (Вінницька область)

Парний розряд (юнаки)

1. Євгеній Унгурян/Андрій Репка (Чернівецька область)

2. Владислав Шагерманов/Олександр Слободнюк (Дніпропетровська область)

3. Олексій Надпорожський/Владислав Горфиняк (Київ)

Парний розряд (дівчата)

1. Світлана Попельська/Юлія Єдноралюк (Вінницька область)

2. Інна Сікачова/Валентина Стрига (Хмельницька область)

3. Катерина Мокрецова/Маряна Пеленьо (Львівська область)

Змішаний парний розряд

1. Олексій Надпорожський/Яна Ганага (Київ)

2. Владислав Горфиняк/Дарина Кузнецова (Київ)

3. Владислав Нікрасевич/Світлана Попельська (Вінницька область)

Підсумки:

1. Київ – 302 очка

2. Дніпропетровська область – 189

3. Вінницька область – 182

4. Чернівецька область – 172

5. Рівненська область – 131

6. Тернопільська область – 122

7. Сумська область – 115

8. Хмельницька область – 108

9. Львівська область – 98

10. Волинська область – 59

11. Київська область – 34

Read 215 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper