«Буковина» перемогла хмельницьке «Поділля»

Субота, 03 березня 2018 14:44

Чернівецька «Буковина» зіграла на штучному полі ФОК «Олімпія» контрольний матч із командою другої ліги «Поділля» (Хмельницький).

На 17 хвилині гри підопічні Віктора Мглинця відзначилися вперше. Результативний удар на свій рахунок записав Антон Батрак. Через дві хвилини гравець «Поділля» Сергій Швець зрівняв результат. Ще у першому таймі футболісти буковинської команди довели рахунок до 3:1. Голи забили Андрій Королянчук (30 хвилина) та Антон Батрак (32 хвилина).

На 61 хвилині матчу у ворота «Поділля» призначили пенальті. Євген Немтінов не зміг переграти голкіпера гостей. А через три хвилини хет-трик оформив Антон Батрак. Остаточний рахунок матчу встановив Олександр Жумига (79 хвилина). «Буковина» святкувала перемогу з рахунком 5:1.

У матчі з «Поділлям» через травми не зіграли Роман Шафоростов, Ігор Бойчук, Ладік Мелконян і Вадим Українець.

Склад «Буковини»: потенційний новачок (Гуцул, 84), Найко, Пилишатий, Рудич (потенційний новачок, 65), Нікифоряк (Гакман, 46), Шишигін, Немтінов (потенційний новачок, 70), Рябий (потенційний новачок, 65), Королянчук (Мунтян, 56), Батрак (Жумига, 65), потенційний новачок (потенційний новачок, 66).