Третій тур волейбольної «Дитячої ліги» команда Чернівецької ОДЮСШ розпочала з перемоги

Вівторок, 06 березня 2018 04:05

У залі Чернівецької обласної ДЮСШ розпочався третій тур волейбольного чемпіонату України «Дитяча ліга» серед дівчат 2005 року народження та молодших.

У першому матчі команда Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи, яку тренує Людмила Накоскіна, грала з представницями Світловодська Кіровоградської області. Наші землячки святкували перемогу – 2:1 (25:12, 20:25, 27:25). 

Склад команди Чернівецької ОДЮСШ: Анастасія Найда, Віолетта Білик, Олександра Бурлака, Аліна Братичак, Катерина Гоменюк, Лілія Ковальова, Лілія Ляшкевич, Олександра Овчаренко, Софія Панчук, Дар'я Петровська, Крістіна Цвентарна, Наталія Чурко, Єлизавета Ячнюк. 

Результати матчів (5 березня): 

Збірна команда Ковель-Волинь –Дніпро – збірна - 3:0

Оратівська ДЮСШ «Медівка» – ДЮСШ №1 Миколаїв - 3:0

ДЮСШ «Обрій» Голосків – ДВК «Вікторія» Канів Черкаська область - 3:0

ЧОДЮСШ Чернівці – Світловодськ Кіровоградська область - 2:1

Наступні матчі:

6 березня

09:00. ДВК «Вікторія» Канів Черкаська область – ЧОДЮСШ Чернівці

10:30. Світловодськ Кіровоградська область – ДЮСШ «Обрій» Голосків

12:00.  Дніпро – збірна – Оратівська ДЮСШ «Медівка»

13:30. ДЮСШ №1 Миколаїв – Збірна команда Ковель-Волинь

15:00. Оратівська ДЮСШ «Медівка» –Світловодськ Кіровоградська область

16:30. Збірна команда Ковель-Волинь – ДВК «Вікторія» Канів Черкаська область

18:00. ЧОДЮСШ Чернівці – ДЮСШ №1 Миколаїв

19:30. ДЮСШ «Обрій» Голосків –  Дніпро – збірна

7 березня

ДЮСШ №1 Миколаїв – ДЮСШ «Обрій» Голосків

Дніпро – збірна – ЧОДЮСШ Чернівці

Світловодськ Кіровоградська область – Збірна команда Ковель-Волинь

ДВК «Вікторія» Канів Черкаська область – Оратівська ДЮСШ «Медівка»

Турнірне становище після двох турів:

ДВК «Вікторія» (Канів) – 18 (7)

КПНЗ ДЮСШ (Чернігів) – 17 (8)

 Оратівська ДЮСШ «Медівка» – 15 (7)

КЗ «Полтавська СДЮСШОР №2» – 14 (8)

Збірна Ковель-Волинь – 13 (7)

Світловодськ (Кіровоградська область) – 12 (7)

ЧОДЮСШ Чернівці – 12 (7)

ДЮСШ «Обрій» (Голосків) – 12 (7)

КДЮСШ №2 (Кременчук) – 8 (8)

Збірна м Дніпро – 5 (7)

ДЮСШ №1 (Миколаїв) – 5 (7)

ДЮСШ «Близнюки» (Харківська) – 1 (8)

Read 305 times

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2018-2019
1 «Калуш» 10-5 15
2 «Черкащина-Академія» 11-10 15
3 «Минай» 14-9 14
4 «Полісся» 7-6 14
5 «Нива» В 10-8 12
6 «Верес» 6-8 11
7 «Нива» Т 6-8 10
8 «Буковина» 11-17 10
9 «Чайка» 7-7 8
10 «Поділля» 6-10 6
Першість України з футболу U19. Перша ліга. 2018-2019
1 «Ніка» 5-0 3
2 «МФА» 2-0 3
3 «Динамо» Львів 1-0 3
4 «Прикарпаття» 1-0 3
5 «Буковина» 0-0 0
6 «Адреналін» 0-1 0
7 «Гірник» 0-1 0
8 «Темп» 0-2 0
9 «Поділля» 0-5 0
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 23-7 23
2 МСК «Кіцмань» 20-11 22
3 ФК «Іванківці» 30-8 22
4 ФК «Коровія» 33-11 21
5 «Золотий колос» 16-23 15
6 «Черемош-Вижниця» 12-27 10
7 «Стелс» 12-14 8
8 «Драгуш Воде» 10-26 5
9 «ОТГ Вашківці» 7-36 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 23-6 22
2 «Буковина-Ретро» 29-11 18
3 «Путила» 25-14 13
4 «Садгора» 18-14 11
5 ФК «Камянка» 15-22 9
6 «Іва» 8-14 6
7 «Берегомет» 8-24 5
8 «Фазенда» 11-32 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 45-12 33
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 49-21 30
3 ФК «Фазенда» 31-15 25
4 «Університет» 44-20 24
5 УСК «Довбуш» 31-21 18
6 «RA-DENT» 31-35 18
7 ФК «Лужани» 24-37 13
8 «Бульвар-БукФам» 12-33 5
8 «Буковина-U-17» 18-45 4
10 ФК «Чернівці» 7-58 1
JoomShaper