Баскетбольний «Кубок випускників»: перемогли «StaRічкі», «Мафія» - остання

Вівторок, 06 березня 2018 15:59

У СЗОШ №22 завершився 26-ий баскетбольний «Кубок випускників».

Як повідомив «ЧернівціСпорт» організатор традиційного турніру Руслан Чехімський, у цьогорічних змаганнях виступали 6 команд.

Переможцем турніру став колектив «StaRічкі», який здобув перемоги в усіх п’яти зустрічах. Ключовою на «Кубку випускників» стала гра четвертого туру між командами  «StaRічкі» та «Energy». Перемогу святкував перший колектив, а гравці «Energy» завершили змагання другими.

Трійку кращих замкнула команда «27+».

WVP турніру став екс-гравець львівської «Політехніки» Дмитро Тріфонов («StaRічкі»).

Під час змагань традиційно було проведено кілька конкурсів. 

Склади команд:

 «StaRічкі»: Руслан Чехімський, Олександр Тюрін, Геннадій Водовоз, Дмитро Тріфонов, Олександр Баченін, Пурич, Олег Пісаренко, Павло Чулаков, Ігор Кобринський.

«Energy»: Нікіта Червінський, Юрій Гарасим, Валентин Урбан, Олексій Горбатюк, Максим Синжирян, Андрій Бичек, Владислав Звінка.

«27+»: Олександр Максимчук, Анатолій Максимчук, Михайло Купчанко, Артур Пославський, Ілля Анатейчук, Олександр Малявський, Олег Іоленко, Олексій Федоруца.

«Young – Basket»: Вадим Проданчук, Дмитро Парайко, Олексій Мацкуляк, Нікіта Данелюк, Олександр Майор, Микола Гаврилюк, Денис Крецу, Євген Семенович.

« Woman-Basket»: Тетяна Ришко, Юлія Андросова, Анна Лучіцька, Мирослава Фордзюн, Єлизавета Водовоз, Анастасія Лівітчук, Анастасія Павлюк, Юлія Ткачук, Юлія Токарюк.

«Мафія»: Вадим Боднарюк, Дмитро Чорней, Валерій Івінчук, Дмитро Мойсюк, Іван Романчук, Павло Лисанюк, Микита Бегейда, Андрій Куркчі, Ростислав Гнилозуб.

Конкурси:

Команда-снайпер

1.«27+» (Олександр Максимчук, Артур Пославський, Олексій Федоруца)

2. «Woman-Basket» (Юлія Андросова, Юлія Ткачук, Єлизавета Водовоз)

3. «StaRічкі» (Руслан Чехімський, Олександр Тюрін, Пурич)

Конкурс штрафних кидків

1. Юлія Андросова (« Woman-Basket»)

2. Дмитро Тріфонов («StaRічкі»)

3. Тетяна Ришко («Woman-Basket»)

Конкурс триочкових кидків

1.Олександр Максимчук («27+»)

2. Нікіта Данелюк («Young – Basket»

3. Валентин Урбан («Energy»)

Кращі гравці:

Захисники – Єлизавета Водовоз («Woman-Basket»), Ростислав Гнилозуб («Мафія»)

Нападники – Артур Пославський («27+»), Нікіта Данелюк («Young – Basket»)

Центровий – Владислав Звинка («Energy»)

WVP турніру – Дмитро Тріфонов («StaRічкі»)

Результати матчів:

26 лютого (понеділок) 

1 тур 

Energy – Woman-Basket – 48:39

Starічкі – Young – Basket – 52:51

 «Мафія» - 27+ - 30:75

27 лютого (вівторок) 

2 тур 

 «Мафія» - Young – Basket – 33:60

27+ - Energy – 35:47

Starічкі - Woman-Basket – 72:55

28 лютого (середа) 

3 тур 

27+ - Woman-Basket – 44:42

 «Мафія» - Starічкі – 24:66

Конкурс штрафних кидків

Energy - Young – Basket – 56:42

1 березня (четвер) 

4 тур 

Young – Basket – 27+ - 36:46

Energy – Starічкі – 56:69

«Мафія» - Woman-Basket – 47:71

2 березня (п’ятниця) 

5 тур 

Young – Basket - Woman-Basket – 59:58

Energy – "Мафія" – 64:43

Starічкі – 27+ - 49:43

Підсумкове становище:

«StaRічкі» - 10 очок

«Energy» - 9

«27+» - 8

«Young – Basket» - 7

«Woman-Basket» - 6

«Мафія» - 5

Фото - згодом.

Read 587 times

 

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

Інфопартнер

Соцмережі

Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 16-5 15
2 МСК «Кіцмань» 8-2 13
3 ФК «Коровія» 12-5 9
4 ФК «Іванківці» 17-4 9
5 «Черемош-Вижниця» 7-7 7
6 «Золотий колос» 5-12 6
7 «Стелс» 6-5 5
8 «Драгуш Воде» 5-14 1
9 «ОТГ Вашківці» 5-27 1
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 19-5 19
2 «Буковина-Ретро» 23-11 15
3 «Садгора» 17-10 11
4 «Путила» 21-13 10
5 «Іва» 7-12 6
6 ФК «Камянка» 13-21 6
7 «Берегомет» 7-20 5
8 «Фазенда» 11-26 2
Чемпіонат м. Чернівців серед аматорів
1 ФК «Біла-Урожай» 28-6 21
2 «Зарінок-Дрім-Тім» 27-13 18
3 ФК «Фазенда» 22-11 16
4 «Університет» 25-7 15
5 ФК «Лужани» 14-22 9
6 «RA-DENT» 17-29 9
7 УСК «Довбуш» 9-14 6
8 «Буковина-U-17» 11-27 4
9 «Бульвар-БукФам» 1-8 2
10 ФК «Чернівці» 3-24 0
Першість України з футболу. Друга ліга. Група А 2017-2018
1 «Агробізнес» 70-19 70
2 «Прикарпаття» 58-28 62
3 «Нива-В» 34-21 45
4 «Скала» 29-29 40
5 ФК «Львів» 28-29 36
6 «Буковина» 32-40 34
7 «Нива» 25-29 33
8 «Полісся» 31-44 30
9 «Поділля» 20-44 19
10 «Арсенал-Київщина» 18-62 13
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 70-22 43
2 «Волинь» Луцьк 69-22 42
3 «МФА» Мукачево 45-25 35
4 «Опір» Львів 33-42 28
5 «Тепловик» І.-Фр. 33-34 27
6 «ДЮСШ» Тернопіль 35-28 23
7 «Ніка» І.-Фр. 30-31 22
8 «Рух» Винники 26-50 20
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 17
10 «Бережани-ДЮСШ» 24-76 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 65-13 46
9 «СДЮШОР» Ужгород 16-34 19
10 «Буковина» Чернівці 13-56 7
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 54-19 50
9 «Волинь» Луцьк 22-47 16
10 «Буковина» Чернівці 11-46 8
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 38-11 41
4 «Буковина» Чернівці 32-18 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 17-53 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «СДЮШОР» Ужгород 32-5 42
9 «Буковина» Чернівці 9-29 8
10 «МФА» Мукачево 11-49 7
JoomShaper