Чернівецькі плавчині здобули нагороди на Відкритому чемпіонаті Дніпра

Буковинські спортсмени клубу "Еліт" (тренер - Сергій Ксенніков) відзначилися на Відкритому чемпіонаті Дніпра з плавання.

Буковинські плавці змагалися на чемпіонаті області

У басейні фітнес-центру «Титан» відбувся чемпіонат Чернівецької області з плавання.

Представники клубу «Еліт» відзначилися на турнірі з плавання (ФОТО)

Команда чернівецького спортивного клубу «Еліт» взяла участь у регіональному турнірі з плавання, який 29-30 вересня відбувався у Трускавці Львівської області. У змаганнях взяли участь 8 команд. Як повідомив буковинський тренер Сергій Ксенніков, наші земляки вдало виступили на Львівщині. 

Нагороди буковинців: 

Дистанція 50 метрів брасом (дівчата 2008 р.н.) 

1.Марія Лук'янчук

2. Анастасія Лук'янчук

3. Інна Глушку 

Дистанція 50 метрів брасом 

1.Владислав Маковійчук – 35.65 

Дистанція 50 метрів вільним стилем 

3. Вікторія Огородова 

Дистанція 50 метрів вільним стилем (дівчата 2008 р.н.) 

2. Емма Пижик (2009 р.н.) 

Дистанція 100 метрів на спині (дівчата 2008 р.н.) 

1.Емма Пижик 

Дистанція 100 метрів на спині 

3.Олександра Божек 

Дистанція 100 метрів на спині 

2.Вікторія Бурачок 

Дистанція 100 метрів вільним стилем 

2.Максим Звонецький

3. Валерій Підгорецький 

Дистанція 100 метрів брасом (дівчата 2008 р.н.) 

1.Марія Лук'янчук

2. Анастасія Лук'янчук

3. Інна Глушку 

Дистанція 100 метрів брасом (дівчата 2007 р.н.) 

1.Валерія Зінченко

2.Вікторія Огородова

3. Софія Трачук 

Дистанція 100 метрів брасом (дівчата 2005-2006 р.н.) 

1.Олена Шахрай – 1.22.87

3. Ангеліна Боднарюк 

Дистанція 100 м брасом (хлопці 2005 р.н.) 

1.Владислав Маковійчук – 1.18.50

3. Максим Довбуш 

Дистанція 100 метрів на спині 

1.Максим Звонецький

2.Валерій Підгороцький 

Дистанція 50 метрів вільним стилем (хлопці 2007 р.н.) 

1.Максим Оліник

2.Павло Постайчук

Сергій Фесенко: «За перемогу на Олімпіаді отримав квартиру»

Наприкінці цього тижня Чернівці відвідав Олімпійський чемпіон – 80 у Москві, титулований український плавець Сергій Фесенко.

Буковину відвідає Олімпійський чемпіон – 80 з плавання Сергій Фесенко

2-3 вересня у Чернівці завітає переможець та срібний призер Олімпіади – 80 з плавання Сергій Фесенко. Сергій Леонідович приїде на запрошення головного тренера з плавання «Еліт» Сергія Ксенникова.

Відеорепортажі

Фоторепортажі

Випадкові фото

Святкуємо Новий рік із ЧернівціСпорт

Новини

1 «Агробізнес» 67-17 67
2 «Прикарпаття» 55-25 59
3 «Нива-В» 29-21 39
4 «Скала» 25-28 34
5 ФК «Львів» 26-25 33
6 «Буковина» 28-36 31
7 «Нива» 22-27 30
8 «Полісся» 28-41 27
9 «Поділля» 18-38 19
10 «Арсенал-Київщина» 17-57 13
Чемпіонат Чернівецької області серед аматорів
1 ФК «Неполоківці» 12-2 9
2 ФК «Коровія» 6-3 6
3 МСК «Кіцмань» 4-1 6
4 «Золотий колос» 4-4 6
5 ФК «Іванківці» 7-3 3
6 «Стелс» 3-1 3
7 «Черемош-Вижниця» 5-5 3
8 «Драгуш Воде» 1-7 0
9 «ОТГ Вашківці» 2-18 0
Чемпіонат Чернівецької області серед ветеранів (40+)
1 «Дрім-Тім» 7-2 7
2 «Буковина-Ретро» 9-6 6
3 «Садгора» 9-5 5
4 «Путила» 5-3 4
5 «Іва» 4-4 4
6 ФК «Камянка» 7-12 4
7 «Берегомет» 6-10 3
8 «Фазенда» 5-10 0
Перша ліга U 19 гр. 1
1 «Буковина» Чернівці 68-19 43
2 «Волинь» Луцьк 59-22 39
3 «МФА» Мукачево 45-25 34
4 «Тепловік-ДЮСШ» І.-Ф. 33-29 27
5 «Опір» Львів 30-40 25
6 «ДЮСШ» Тернопіль 30-28 20
7 «Рух» Винники 26-40 20
8 «Ніка» І.-Фр. 26-30 19
9 «Гірник» Новоявор. 24-59 16
10 «Бережани-ДЮСШ» 23-72 7
Вища ліга U 17 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 55-13 40
9 «Скала» Моршин 21-35 18
10 «Буковина» Чернівці 10-50 4
Вища ліга U 16 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 47-17 44
9 «Волинь» Луцьк 19-43 13
10 «Буковина» Чернівці 8-43 5
Вища ліга U 15 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 35-8 39
4 «Буковина» Чернівці 32-14 30
10 «Прикарпаття» Ів.-Фр. 15-48 7
Вища ліга U 14 гр. 4
1 «УФК-Карпати» Львів 31-10 40
9 «МФА» Мукачево 10-42 7
10 «Буковина» Чернівці 6-27 5

Спорт Афіша


Травень 2018
24
Четвер
На сьогодні заходів не заплановано
01:39

Інфопартнер

Соцмережі

           

JoomShaper