ФК «Волока» - володар Суперкубку області - 2017 (+ФОТОЗВІТ)

Понеділок, 20 листопада 2017 02:46

На стадіоні «Буковина» відбувся матч за футбольний Суперкубок Чернівецької області.

У поєдинкові зіграли цьогорічний переможець чемпіонату області – колектив «Університет» (Чернівці)  та володар Кубку – ФК «Волока». У складі представників Глибоцького району зіграли футболісти, які пройшли школу професійних команд України, Білорусі, Росії, Азербайджану, Латвії… Серед них – Руслан Гунчак, Олександр Дележа, Сергій Ільїн, Вадим Пислар, Олександр Тодорович, Степан Маковійчук.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з Суперкубку Чернівецької області.

Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж з нагородження Суперкубку Чернівецької області.

Щодо «Університету», то кістяк команди Миколи Осадця складають молоді гравці. Щоправда, деякі виконавці вже встигли «засвітитися» у складі «Буковини» (Ладік Мелконян, Андрій Шишигін). Андрій Шишигін пограв за «Буковину» у першій лізі вітчизняного чемпіонату.

Гравці ФК «Волока» зуміли відзначитися вже на 15 хвилині зустрічі. Футболісти «Університету» порушили правила неподалік власного карного майданчика, а суддя зустрічі Михайло Мельничук призначив штрафний удар, який майстерно виконав досвідчений Руслан Гунчак. Ще у першому таймі шанси зрівняти результат мали гравці чернівецької команди Ладік Мелконян та Андрій Шишигін, однак вразити ворота «Волоки» підопічні Миколи Осадця не змогли.

У другому таймі «Університет» мав можливості зрівняти результат, однак гравці «Волоки» також не відсиджувалися в обороні. Щобільше, під завісу зустрічі представники Глибоцького району втратили чудовий шанс знову «розписатися» у воротах голкіпера «Університету» Івана Магіса.

Гра завершилася перемогою ФК «Волока» (1:0), який і став цьогорічним володарем Суперкубку Чернівецької області.

У церемонії нагородження взяли участь голова Чернівецької обласної федерації футболу, перший радник президента ФФУ Василь Орлецький, голова Чернівецької міської федерації футболу Сергій Задорожняк, начальник управління молоді та спорту обласної державної адміністрації Богдан Вітовський та ректор Чернівецького національного університету Степан Мельничук.

Кращими гравцями матчу визнано Руслана Гунчака (ФК «Волока») та Ладіка Мелконяна («Університет»).

«Університет» (Чернівці) – ФК «Волока» (Глибоцький район) – 0:1 (0:1)

19 листопада 2017 р. Чернівці. КСОП «Буковина»

Арбітр – Маланчук, асистенти арбітра – Гашков, Джмелик, четвертий арбітр – Сас, спостерігач арбітражу – Кошура, делегат матчу – Васильчук.

«Університет»: Магіс, Молофій, Стрільчук, Добровольський, Циганчук, Архілюк (Соломян, 53), Танасійчук, Мелконян, Дмитерко (Коломієць, 67), Шулдак (Ничипорук, 64), Шишигін. Запасні: Олійник, Нікифоряк, Геник, Лалак. Тренер – Микола Осадець.

ФК «Волока»: Цуркан, Гунчак, Руснак (Тодорович, 37), Дележа, Янчик, Омаров, Ільїн, Пислар, Токар (Шостак, 46), С. Маковійчук, Федорович (Мотовилін, 90+2). Запасні: М. Салагор, О. Салагор. Тренер – Сергій Янчик.

Гол: Гунчак (15).

Попередження: Омаров (19), Маковійчук (24), Янчик (26), Танасійчук (59), Стрільчук (77).

Фоторепортаж, коментарі Василя Орлецького та Сергія Задорожняка - згодом.