Попередження

Помилка завантаження модуля Error writing file '[TMP]/MYfd=768' (OS errno 28 - No space left on device)

Шищенко та Олійник зіграли у прощальному матчі Горяїнова (ВІДЕО)

Четвер, 24 травня 2018 06:08

На харківському стадіоні ОСК «Металіст» відбувся прощальний матч відомого українського голкіпера Олександра Горяїнова.

Матч між  збірною Олександра Горяїнова та збірною футбольних зірок України завершилася з нічийним рахунком 1:1. За команду футбольних зірок на 57 хвилині матчу відзначився Руслан Ротань. А на 71 хвилині гри пенальті реалізував 15 – річний син Олександра Горяїнова – Олексій.

Цікаво, що у складі обох колективах грали виконавці, які пов’язані з буковинським футболом. За збірну Олександра Горяїнова виступав Денис Олійник, який разом із Олександром грав за харківський «Металіст». Останній сезон Денис провів у колективах першої вітчизняної ліги «Десна» (Чернігів) і «Геліос» (Харків).

А ось за футбольних зірок зіграв екс-футболіст національної збірної України Сергій Шищенко, який тренував чернівецьку «Буковину» у другій половині 2016 року. Сергій Юрійович разом із Горяїновим захищав кольори «Металіста» ще у сезоні – 1993/1994.

Склади команд:

Збірна Олександра Горяїнова: Олександр Горяїнов (Олексій Горяїнов, 69), Шелаєв, Пец (Бабич, 41), Березовчук, Валяєв, Едмар (Остапенко, 69), Олійник (Цой, 77), Фомін (Рикун, 36; Краснопьоров, 55), Краснопьоров (Кандауров, 41; Фомін, 61), Девіч, Бордіян. Тренер - Мирон Маркевич.

Збірна футбольних зірок України: Дикань (Пятов, 41), Хацкевич, Мізін (Мандзюк, 34), Кучер, Степаненко, Шищенко (Воробей, 41), Шацьких, Бутко, Полунін (Назаренко, 41), Ващук (Ротань, 41), Чуйченко (Сачко, 41). Тренер - Микола Павлов.